Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

Zinoma gali eiti ir su dzinsais, bet manau del saves ir del kitu, galima pasistengti ir uzsideti kazka grazaus ax.gif smile.gif suknele, kostiumeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 02 21, 20:02)
Zinoma gali eiti ir su dzinsais, bet manau del saves ir del kitu, galima pasistengti ir uzsideti kazka grazaus  ax.gif  smile.gif  suknele, kostiumeli  ax.gif

Taip, vertėtų pasipuošti, tik ne atgyvenusiom pasenusiom suknelėm iš nuomos punktų biggrin.gif O dar atsiranda tokių.. lotuliukas.gif
Atsakyti
As taip pat manau kad reiketu pasipuosti ne tik jauniesiems, bet ir sveciams juk tai yra grazi svente tai kodel sau neleidus uzsidet grazios sukneles ir jaustis tikrai grazia! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 04 09, 14:57)
Jau net bloga man nuo tu zuvyciu visu... jau treti metai visos su savo tom zuvytem  doh.gif  Nu juokas ima, kai pasiziuri vestuviniu fotoalbumu temoje nuotraukas kur jaunoji, ar ten kokia pirsliene su zuvytes formos suknele, o pilvas arba uzpakalis kaip tvarto vartai, atsiprasant... arba ugis vos pusantro metro sieka... doh.gif  didesnio idijotiskumo nemacius... Prie ko cia ta mada, ne viskas kas madinga tinka butent jums. Eilinis lietuviskas mastymas, ka rengiasi penkios, tai po savaites jau puse salies su uniformomis apsirede. Visokiu modeliu tu suknyciu yra, juk sedit internete, pavartykit kolekcijas, zurnalus...
siemet eisim i vestuves kaip sveciai...idesiu kokias suknytes jau nusiziurejau sau(pernai buvom jaunieji, tai i musu vestuves zmones atejo apsirenge labai ivairiai...mano akimis, kaikurie visiskai nepataike).
Beje, maciau visai graziu suknyciu Birutes salone, Kaune, prie Molo. Tik kad grazesnes, nuomos kaina tokia, kad cia Londone gali ir nusipirkti per ispardavima  rolleyes.gif
user posted image




As del sitos suknutes svaigstu kokia ji man super. Pries 1.5 metu vienai progai nespejau parsisiusti jos bet vistiek noras nepraejas man kaip noriu tureti tokia suknute blush2.gif Aplamai man Jovani suknes vienos is graziausiu vakariniu sukniu thumbup.gif Beje Kaune yra dar tas salonas Birutes kur galima rasti Jovani sukneliu? Beje kur tiksliai randasi gal kas zino tas salonas?
Atsakyti
O aš jau dėl tos suknelės svaigstu maždaug 3 metus, bandžiau kažką pasisiuti panašaus, bet toli gražu nesigavo. O kaip ją galima parsisiųsti? Ir visalaik dvejojau dėl jos, nes mano ūgis 183 cm verysad.gif
O Birutės salonas randasi Baršausko gatvėje, čia kai leistis Tunelio gatve nuo kalno, tai yra sustojimas, tai prie pat sustojimo. na nemoku aš paaiškitni blush2.gif
Aš buvau prieš 2 gal metus dėl tos suknelės Birutės salone, bet jos neturėjo ir sakė apskritai mano ūgiui nėra. Dar mačiau Vilniuj kažkoks salonas nuomoja jovani sukneles.
Atsakyti
QUOTE(Bitinka @ 2010 03 24, 09:34)
O aš jau dėl tos suknelės svaigstu maždaug 3 metus, bandžiau kažką pasisiuti panašaus, bet toli gražu nesigavo. O kaip ją galima parsisiųsti? Ir visalaik dvejojau dėl jos, nes mano ūgis 183 cm  verysad.gif
O Birutės salonas randasi Baršausko gatvėje, čia kai leistis Tunelio gatve nuo kalno, tai yra sustojimas, tai prie pat sustojimo. na nemoku aš paaiškitni  blush2.gif
Aš buvau prieš 2 gal metus dėl tos suknelės Birutės salone, bet jos neturėjo ir sakė apskritai mano ūgiui nėra. Dar mačiau Vilniuj kažkoks salonas nuomoja jovani sukneles.



Parsisiusti galima Is cia tai pat Is cia Na ir daug yra eshop kurios prekiauja Jovani suknelemis internete pasikuisti reikia tiktai mirksiukas.gif Na cia dabar kaip tai ant tavo ugio atseit nera siais laikais tik privalumas aukstas ugis thumbup.gif As pati esu ne is zemuju 178cm su kabliukais irgi virs 180cm bunu mirksiukas.gif Anksciau dar budavo problemu kelnes perkant daznai per trumpos budavo doh.gif Bet dabar tikrai visko yra gal neisizeis kitos bet aukstai panelei daugiau visko iskart tinkamo gali rasti nei zemo ugio budama ax.gif Tikrai manau ne isimtis sita suknute nes kiek matau manikene apsivilkusi sia suknele tikrai gerokai virs 170cm. Eina sau man balius balandzio 10 diena,ir vel nespesiu parsisiusti schmoll.gif Pranesa baliauninkai visa laika paskutinem savaitem doh.gif Kaip nesupranta kad moteriskem reikia laiko issikuisti lotuliukas.gif Teks vaziuoti pas ta birute gal ka taip rasiu.
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2010 03 25, 04:24)
Parsisiusti galima Is cia  tai pat Is cia  Na ir daug yra eshop kurios prekiauja Jovani suknelemis internete pasikuisti reikia tiktai mirksiukas.gif  Na cia dabar kaip tai ant tavo ugio atseit nera siais laikais tik privalumas aukstas ugis  thumbup.gif  As pati esu ne is zemuju 178cm su kabliukais irgi virs 180cm bunu mirksiukas.gif  Anksciau dar budavo problemu kelnes perkant daznai per trumpos budavo doh.gif  Bet dabar tikrai visko yra gal neisizeis kitos bet aukstai panelei daugiau visko iskart tinkamo gali rasti nei zemo ugio budama  ax.gif  Tikrai manau ne isimtis sita suknute nes kiek matau manikene apsivilkusi sia suknele tikrai gerokai virs 170cm. Eina sau man balius balandzio 10 diena,ir vel nespesiu parsisiusti schmoll.gif  Pranesa baliauninkai visa laika paskutinem savaitem doh.gif  Kaip nesupranta kad moteriskem reikia laiko issikuisti lotuliukas.gif  Teks vaziuoti pas ta birute gal ka taip rasiu.


O aš tai kelnių nerandu, nes mano kojos tai 120 cm, tai visi sako,ai su tavim tai problemos sad.gif
Tai aš ir paskutine minute susigriebiu, kad man reikia suknelės kokios gražios ir vis keikiu save, kad nespėsiu parsisiųsti smile.gif
O mačiau vieną merginą, kuri vilkėjo Jovani suknelę ir tokia mažutė ir kudutė, tai galvojau, nu jo - man tai tik apie tokia pasvajot... Ir kai į Birutės saloną nuėjau - ji sako, nea ant tavęs Jovani suknelių nėra ir nebus, nes nesiuva jie tokiom aukštom. Tai čia suprasi.... smile.gif
Atsakyti
Manau vestuves yra tokia svente , kur galima ypac pasipuosti 4u.gif juk ne kaddien eini i vestuves tongue.gif O siaip apranga priklauso nuo sventes pobudzio smile.gif Va pvz mano vestuves buvo tradicines, kokios iprasta, tai ir sveciai puosesi kaip iprasta i vestuves 4u.gif o vat mano drauge daro vestuves kitokio pobudzio, pati nuotaka rengsis lengva suknyte, jaunikis linines kelnes ir lininius marskinius, tai atitinkamai ir sveciai puosimes tongue.gif juk reikia prisiderinti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaites labai reikia jusu patarimo.einu i vestuves kaip svecias ir ar tiktu sita suknele? http://img405.images.../dsc02526um.jpg
http://img31.imagesh...2/dsc02528k.jpg
Atsakyti
QUOTE(Erikike @ 2010 03 26, 23:10)
sveikos mergaites labai reikia jusu patarimo.einu i vestuves kaip svecias ir ar tiktu sita suknele? http://img405.images.../dsc02526um.jpg
http://img31.imagesh...2/dsc02528k.jpg

sakyčiau daug kas priklauso nuo pačių vestuvių, ar juose yra poros, piršliai, kiek laiko truks vestuvės, o gal tik vakarienė užsakyta kelioms valandoms... prieš kelias savaites buvau vestuvėse, tik vakarienė nuo 18 iki 22 val., nebuvo jokių piršlių, porų... tai su tokia suknele būčiau iškritus "iš bendro konteksto" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikike @ 2010 03 27, 00:10)
sveikos mergaites labai reikia jusu patarimo.einu i vestuves kaip svecias ir ar tiktu sita suknele? http://img405.images.../dsc02526um.jpg
http://img31.imagesh...2/dsc02528k.jpg


Kaip jau minėta, labai priklauso nuo vestuvių. Bet man asmeniškai nelabai.. aš nesirengčiau taip jei būčiau tik svečias.
Atsakyti
noreciau jusu patarimu ir ideju,esame pakviesti i vestuves...retro improvizacija...tai iskilo klausimas kaip apsirengti g.gif
Atsakyti