Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(Vilcinsk @ 2009 09 21, 11:11)
Sveikutės. Na štai aš ir po vestuvių, suknele siūvausi. Jaunoji visiems aiškei pareiškė, kad renkitės kokia norit tik ne balta, jei atsiranda tokių nesupratelių tai ir reikia tiesiai šviesiai sakyti  smile.gif
Vakare įdėsiu kokia mano suknelė buvo, vėduokles turėjome tik nuotraukose, bet vestuvės tai super. Aprangų buvo visokių ir tikrai gražių..


Vis dar laukiam sukneles nuotrauku wink.gif
Atsakyti
Soriukas, kad ilgai teko laukti. Štai įdedu. Suknele pasiuvo, o papuošima tuos bližgučius pasidariau pati. 4u.gif Viena nuotrauka nelabai ryški, na bet vaizdelis matosi.
Mhm, bandau įkelti, bet neleidžia.. nežinau kaip jums parodyti šia nuotrauka..
Papildyta:
[img]http://public.fotki.com/Vilcinsk/rasos-ir-mariaus-vestuvs

čia aš su ta mėlyna suknele. blush2.gif
Papildyta:
My Webpage

bandau dar karta įkelti nuoroda. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilcinsk: 23 rugsėjo 2009 - 09:52
Aš svečiu esu buvusi vestuvėse ne taip seniai.Tai ėjau su juodu ala sarafanu.Daug kas gyrė, kad gražu. blush2.gif O ir man pačiai patiko.
Atsakyti
Mane tai labai smagiai nuteikė pamačius va tokias LABAI SPALVOTAS vestuves thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zyle2 @ 2009 10 21, 16:04)
Mane tai labai smagiai nuteikė pamačius va tokias LABAI SPALVOTAS vestuves thumbup.gif

nuotaika thumbup.gif bet pacios suknutes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zyle2 @ 2009 10 21, 14:04)
Mane tai labai smagiai nuteikė pamačius va tokias LABAI SPALVOTAS vestuves thumbup.gif

Šiaip jau nemėgstu tokių spalvotų vestuvių. Tačiau šios gražios. Pamergių suknelės ryškių aiškių spalvų, ne 'malvinos'. Jos nors ir spalvotos bei trumpos, tačiau mano akiai atrodo elegantiškai. smile.gif Labai nepatinka tokios labiau tradicinės (gal daug anksčiau nei dabar, nors pasitaiko) pūstos pamergių suknelės, pastelinių spalvų, rožinė, melsva, žalsva, raudona. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zyle2 @ 2009 10 21, 14:04)
Mane tai labai smagiai nuteikė pamačius va tokias LABAI SPALVOTAS vestuves thumbup.gif

Super. Dabar visą dieną šios nuotraukos man prieš akis stovės. lotuliukas.gif
Šiaip savo vestuvėse svečių aprangos nereguliuosiu. Manau visos moteriškės susiprotės
neapsivilkti baltos spalvos suknelių ar kostiumėlių. O pamergėms, kadangi jau labai gražias figurytes turi, išrinkau vienodas šokolado spalvos sukneles. wub.gif
Atsakyti
Jaunieji prieš vestuves, kuriose dalyvavau, pasakė visiems svečiams (viso žmlonių buvo apie 60) turėti žalios spalvos akcentą (fantazijos reikalas, ar apyrankė, ar šalis ar dar kas). Ir patikėkit, visi iki vieno į prašymą atsižvelgė. Nors nešvietė ta žalia spalva iš tolo, bet visai buvo smagu turėt kažkokį vieną bendrą akcentą biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau Jūsų patarimų, o gal ir kokių įdėjų: esu pakviesta į vestuves, kurios vyks sausio 9 dieną.. doh.gif Net neįsivaizduoju, kokią čia aprangą ruoštis? Šventimas nusimato restorane ir truks dvi dienas.. Gal kas yra buvęs panašiose vestuvėse ir galėtų patarti? Pvz kokią avalynę rinktis, ar reikia kažko šiltesnio ir t.t? Iš anksto dėkui! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2005 07 26, 08:56)
o as nusipirkau tokia juoda suknute  <...>

drinks_cheers.gif as dvejose vestuvese su juodomis suknutemis buvau - tokiomis iki keliu ax.gif manau, kad ypac kai nezinai kaip rengtis arba jei patinka tokia klasiska spalvyte tai saunus sprendimas juoda suknyte... thumbup.gif juoda spalva ne tik "ant pagrabo" mirksiukas.gif
QUOTE(aggate @ 2007 01 05, 13:00)
Dabar labai madingi teminiai vakareliai,temines vestuves.Manau,kad tai labai palengvina sprendima renkantis apranga.Zinoma,as nekalbu apie keistas temas,kurios net nesupranti doh.gif Kai mano drauge tekejo,ji rinkos tema-obuolys.O mano vestuviu tema bus lauko geles.Visi sveciai suzaveti,svarsto kokia gele pasirinkti...Tai ir linksma,ir privercia einant i vestuves galvele pasukti.O ne istraukti koki sena rubeli ir pasakyti:ai,tiks...Jaunieji labai stengiasi padaryti svente visiems,tad ir sveciai galetu pasistengti ax.gif

manau labai grazi vestuviu ideja wub.gif zinau, kai kurios mergaites renkasi drugeliu tema arba pagal spalvines gamas... thumbup.gif

---

as visaip galvoju ir nesugalvoju, kokias spalvytes parinkti sveciams, nes noreciau, kad butu kazkokie akcentai ir kad apranga deretu... kaip cia nupasakoti... g.gif parodysiu nuotraukeliu blush2.gif ma labai grazu pastelines spalvos, tai gal priderinciau kvietimuose pamineti, kad butu smagu, jei jie pasiderintu rolleyes.gif ka manot??? 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asanti @ 2009 10 30, 19:55)
Norėčiau Jūsų patarimų, o gal ir kokių įdėjų: esu pakviesta į vestuves, kurios vyks sausio 9 dieną.. doh.gif Net neįsivaizduoju, kokią čia aprangą ruoštis? Šventimas nusimato restorane ir truks dvi dienas.. Gal kas yra buvęs panašiose vestuvėse ir galėtų patarti? Pvz kokią avalynę rinktis, ar reikia kažko šiltesnio ir t.t? Iš anksto dėkui!  4u.gif

vestuvės jau įvyko, būtų sužinoti ką vilkėjai, kokia svečių apranga buvo, nes man nusimato vestuvės kovo 13 d. ir nelabai įsivaizduoju ką rengtis, kaip ir šalta dar bus g.gif doh.gif realiai tik šventinė vakarienė kavinėje rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkaip paskutiniu metu svečių drabužiai būna tokie paprasti, beveik kasdieniniai..Tikriausiai ilgainiui priprasime prie to, to pompastiškumo nebeliks..Kita vertus, švenčių ne tiek jau daug mūsų gyvenime ir pasitaiko, tai kodėl neleidus sau truputį ir puošniau apsirėdyti.. biggrin.gif
Atsakyti