Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(svete @ 2009 08 28, 20:44)
Kaip manot, kokie orai bus rugsejo vidury?


Tikiuosi, kad geri, ypač labiau į pabaigą ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 08 28, 17:44)
Saunuole  thumbup.gif
Ale vistiek smagu pasitart su kompanija  biggrin.gif

Kaip manot, kokie orai bus rugsejo vidury?



Tikiuosi labai geri,o ypac 12 diena ax.gif
Atsakyti
sweikutes, kaip jums toks variantas kai svecias ateina i vestuves su ilga iki zemes plazdenancia balta / sampanine graikisko stiliaus sukenle ?
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 09 01, 10:21)
sweikutes, kaip jums toks variantas kai svecias ateina i vestuves su ilga iki zemes plazdenancia balta / sampanine graikisko stiliaus sukenle ?


Tai jau tada svecias gali graziau atrodyti ir uz nuotaka ax.gif ne valia! nono.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 01, 09:30)
Tai jau tada svecias gali graziau atrodyti ir uz nuotaka ax.gif  ne valia!  nono.gif

klausiu del to , nes mano vestuvese buvo tokia viena persona.... galvojau gal cia NORMALU schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 09 01, 10:39)
klausiu del to , nes mano vestuvese buvo tokia viena persona.... galvojau gal cia NORMALU schmoll.gif


Siaip man labai patinka graikisko stiliaus, lengvos sukneles wub.gif Bet svecio vietoje buciau pasirinkus kita spalva, juk yra ne tik baltu/sampaniniu doh.gif Jau gaunasi kaip ir jaunosios izeidimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 01 rugsėjo 2009 - 08:44
verysad.gif
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 01, 09:42)
Siaip man labai patinka graikisko stiliaus, lengvos sukneles wub.gif  Bet svecio vietoje buciau pasirinkus kita spalva, juk yra ne tik baltu/sampaniniu doh.gif Jau gaunasi kaip ir jaunosios izeidimas doh.gif

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 09 01, 09:21)
sweikutes, kaip jums toks variantas kai svecias ateina i vestuves su ilga iki zemes plazdenancia balta / sampanine graikisko stiliaus sukenle ?

na kaikurios nesusimasto tiesiog! o mano prasymas bus toks, kad pamerges nesirengtu nei juoda nei kremine spalva
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 09 01, 12:03)


Bet gi tu buvai vistiek pati graziausia mirksiukas.gif juk niekas nesumaise taves ir jos... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 01, 16:27)
Bet gi tu buvai vistiek pati graziausia mirksiukas.gif  juk niekas nesumaise taves ir jos... unsure.gif

aciu dievui kad nesumaise biggrin.gif bet kai as zinau kad toks elgesys buvo darytas tycia tai man doh.gif suprantu kad kartais zmones nezino, pirmasyk i vestuves eina ir pan, bet cia buvo ne tas atvejis biggrin.gif
Atsakyti
Esu buvusi vienose vestuvese kur viena pamerge irgi buvo su labai sviesia kremine ilga suknele, tai nuotraukose kur jos abi, atrodo kaip dvi jaunosios! doh.gif
Man tokie zmones visai be logikos! fool.gif
Aciu dievui, kad pas mane tokiu nebuvo, nors pries vestuves as ir pati juokais lepteledavau, kai paklausdavo apie sukneles - bet kokia, svarbu ne balta! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės. Na štai aš ir po vestuvių, suknele siūvausi. Jaunoji visiems aiškei pareiškė, kad renkitės kokia norit tik ne balta, jei atsiranda tokių nesupratelių tai ir reikia tiesiai šviesiai sakyti smile.gif
Vakare įdėsiu kokia mano suknelė buvo, vėduokles turėjome tik nuotraukose, bet vestuvės tai super. Aprangų buvo visokių ir tikrai gražių..
Atsakyti