Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

Jau kitoj temoj buvau ilindus, bet nesulaukiu patarimo, o reikia biggrin.gif
Ka manot apie sia suknele? Ar galiu eit su ja i vestuves kaip svecias?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 06 26, 16:06)
Jau kitoj temoj buvau ilindus, bet nesulaukiu patarimo, o reikia  biggrin.gif
Ka manot apie sia suknele? Ar galiu eit su ja i vestuves kaip svecias?
user posted image



manau, kad drasiai gali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(epopėja @ 2009 07 01, 08:49)
manau, kad drasiai gali  mirksiukas.gif


pritariu smile.gif labai super suknyte smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 06 26, 17:06)
Jau kitoj temoj buvau ilindus, bet nesulaukiu patarimo, o reikia  biggrin.gif
Ka manot apie sia suknele? Ar galiu eit su ja i vestuves kaip svecias?
user posted image

thumbup.gif tikrai tinka sveciui
Atsakyti
Merginos, o kaip tinkamai apsirengti liudininkei ? Vestuvės netradicinės, neiškilmingos, vakaras kaimo sodyboje.
Atsakyti
QUOTE(colliuke_ @ 2009 07 01, 06:56)
pritariu smile.gif labai super suknyte smile.gif drinks_cheers.gif


Aciu merginos uz gerus zodzius, akmuo nuo sirdies nukrito notworthy.gif
Vestuves rugsejo vidury, orai neaiskus, tai nesugalvoju, ka prie jos prisiderint siltesnio - vien su saliu gali buti per salta. Problema tame, kad pati sukneles medziaga yra toks standus silkas/satinas, ir tas rankoves bijau po kuo nors aptemptu pakist, kad nesusiglamzytu paskui. Kokie dar buna variantai? Pelerina kokia gal? Net nezinau, jau suku galva kas diena ir nieko nesugalvoju g.gif Patarkit, prasau
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 08 17, 14:38)
Aciu merginos uz gerus zodzius, akmuo nuo sirdies nukrito  notworthy.gif
Vestuves rugsejo vidury, orai neaiskus, tai nesugalvoju, ka prie jos prisiderint siltesnio - vien su saliu gali buti per salta. Problema tame, kad pati sukneles medziaga yra toks standus silkas/satinas, ir tas rankoves bijau po kuo nors aptemptu pakist, kad nesusiglamzytu paskui. Kokie dar buna variantai? Pelerina kokia gal? Net nezinau, jau suku galva kas diena ir nieko nesugalvoju  g.gif Patarkit, prasau


Labai grazi suknute mirksiukas.gif Gal kokie trumpuciai ploni kailinukai tiktu rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu aciu uz palaikyma 4u.gif
Gal tikrai kailinukai? g.gif
O kokio ilgio? Bijau, kad jei bus tokie trumpi, gali storint, nes tos klostes eina per prieki... O gal kailinukus juodus kokiu 3/4 rankovem ir pirstines satinines juodas ilgas jei salta? Cia kol baznycioj ir lauke, nes veiksmas vakarop. O as saltmire esu, man kojos ir vasara sala biggrin.gif Bijau nusirengt ne i tema, nes nieko nepazystu tose vestuvese, o is jaunuju vienintelis pageidavimas, kad nebutu "tortu"
Galvoju gal koki satinini paltuka plona kur pamatyciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svete: 17 rugpjūčio 2009 - 13:14
Oi mergaitės ir aš tokia problema turiu. Būsiu svečias, bet ten vestuvės labai jau "šikarnos" paprašyta, kad kiekviena moteris turėtų veduoklę.. Nežinau kokio stiliaus suknutė tiktų prie tokios vėduoklės.. Esu tamsiaplaukė, kokia net spalva įsirinkti?.. Patarkit.. ax.gif Vestuvės rugsėji. Nusprendžiau siūtis suknutę, bet va spalvos ir modelio negaliu nuspręsti.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilcinsk @ 2009 08 20, 11:10)
Oi mergaitės ir aš tokia problema turiu. Būsiu svečias, bet ten vestuvės labai jau "šikarnos" paprašyta, kad kiekviena moteris turėtų veduoklę.. Nežinau kokio stiliaus suknutė tiktų prie tokios vėduoklės.. Esu tamsiaplaukė, kokia net spalva įsirinkti?.. Patarkit..  ax.gif  Vestuvės rugsėji. Nusprendžiau siūtis suknutę, bet va spalvos ir modelio negaliu nuspręsti..  verysad.gif


Paskaicius tavo posta, man iskart pries akis iskilo flamenko moteris mirksiukas.gif
Butinai prie tamsiu plauku raudona gele, veduokle ir tie ju special bateliai rolleyes.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 20 rugpjūčio 2009 - 09:39
Oi ačiū biggrin.gif bet kažko santūresnio norėtūsi.. Nes Norviliškių pilyje vestuvės.. Nesinorėtų nueiti kaip į karnavalą...
Gal dar kokių minčių turit?.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 08 17, 12:38)
Aciu merginos uz gerus zodzius, akmuo nuo sirdies nukrito  notworthy.gif
Vestuves rugsejo vidury, orai neaiskus, tai nesugalvoju, ka prie jos prisiderint siltesnio - vien su saliu gali buti per salta. Problema tame, kad pati sukneles medziaga yra toks standus silkas/satinas, ir tas rankoves bijau po kuo nors aptemptu pakist, kad nesusiglamzytu paskui. Kokie dar buna variantai? Pelerina kokia gal? Net nezinau, jau suku galva kas diena ir nieko nesugalvoju  g.gif Patarkit, prasau


as pries menesi i draugu vestuves ant suknytes buvau uzsidejusi toki savo megzta daikta ax.gif moherinis - ir silta, ir grazu, ir ranku darbas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti