Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(Linele179 @ 2008 10 16, 20:04)
Man tai iš viso kvailai skamba tokie pasakymai, kad vienas, ar kitas svečias atrodė juokingai g.gif Aš per savo vestuves sakiau svečiams renktis taip kaip jiems atrodo gražu rolleyes.gif Pati buvau su paprasta suknele, nes tekėjau antrą kartą, bet man nei vienas svečias neatrodė juokingai, kad ir su puošniom barbiškom sukniom, tai buvo jų pasirinkimas 4u.gif Tai ką ir vyrams negalima ateit su kostiumu, juk jaunikis tai su juo ir pulkelis kostiumuoti būna g.gif mes lietuviai žiūriu, labai mėgstam kritikuoti žmones, jei jie rengiasi ne taip, kaip pats ir vadinam beskoniais g.gif bet juk ne kiekvienas gimė su tobulu skonio pajautimu 4u.gif


drinks_cheers.gif pritariu tavo nuomonei, as taip pat manau
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 10 17, 22:10)
drinks_cheers.gif  pritariu tavo nuomonei, as taip pat manau

drinks_cheers.gif Faina, kai kažkas galvoja taip pat. Jau kai ateina į vestuves su pležinėm sukniom ar su džinsais, tai jau liuks? Nors aš sakau, jei žmonėm gražu, tai man thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Aš nieko nematau g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bounce @ 2008 11 03, 13:22)

Labai gražios wub.gif
Atsakyti
si savaitgali buvo pusbrolio vestuves. kadangi baliaus didelio nebuvo ir nebuvo dresskodo, tai as vilkejau iki keliu melyno gifiuro suknele. foto ikelsiu, kai jas gausiu.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2008 08 04, 09:49)
As irgi ilai kankinausi del sito klausimo, ir vis gi apsispendziau, eisiu su juoda maza. Nuotaka nepriestaravo  biggrin.gif


Va kaip atrodziau su juod suknele vestuvese.( as nesu nuotakos sleifa biggrin.gif ), o jaunikio sesuo irgi buvo su juoda suknele. Tai sakem, kad mums abiems gedulas, ji broli atiduoda o as sese.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bounce @ 2008 11 03, 12:22)
user posted image

Man si labai prie sirdies...Ir spalva man labai tinka.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele179 @ 2008 11 03, 15:11)
Labai gražios wub.gif


as paskutine is tu sukneliu vilkejau per vestuves.,svecias buvau... ax.gif kokia super suknele wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif kokia ji buvo miela, patogi, sauni, nu beprotiskai fantaskiska man ji buvo.. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
gaila, kad nuomojausi, tad atiduoti labai gaila buvo schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(bounce @ 2008 11 03, 13:22)


stai sita wub.gif
Papildyta:
QUOTE(bounce @ 2008 11 03, 13:22)

user posted image



nu vis neisikelia.. nu gal dabar pavyks ax.gif blush2.gif
Atsakyti
panos, kas ten neseniai vestuvese buvo, pasakokit, kaip ten sveciai dabar rengiasi? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chriupike @ 2007 09 07, 14:31)
man irgi labai grazu, kai poros susiderina. as manau, kad zmones, turintys skoni, savaime ir be prasymo susiderina- ne tiek del jaunuju, kiek patiems grazu. uztenka suderint bent smulkmenas, pvz., mano pussesere buvo raudona suknele su baltu dirziuku, tai jos draugas rysejo raudona kaklaraisti prie baltu marskinuku. grazu, neperlenkta, nepersistengta. o svarbiausia, matosi, kad zmones stengesi, ne siaip kaip i kavine atejo alaus isgert smile.gif


drinks_cheers.gif , tikrai labai grazu, o ir patiems daug maloniau. mirksiukas.gif

Butu idomu suzinoti, kokio stiliaus suknutemis ar kazkaip kitaip rengetes eidami i vestuves siemet? Noriu kazko ypatingo, tik dar reikia suzinoti, kaip jaunoji rengsis, kokio stiliaus vetuves bus. smile.gif
Atsakyti