Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

Galima issinuomoti tikrai graziu sukneliu ir ne atlasiniu. Tik reikia paieskoti 4u.gif
Arba galite paziurineti skelbimuose parduodamas sukneles, tikrai graziu maciau.
Atsakyti
QUOTE(Gitacka @ 2008 08 12, 10:06)
man nuotaku noras tarkim kad jei tik gali viesnios butu su ilgom suknelem, visai suprantamas, nes pastaruoju metu keliose vestuvese, maciau taip apsirengusiu merginu, kad ka as zinau, toks jausmas kad atejo i kluba ar i darba... manau reik vis del to skirti kur ir ka ir kada rengtis, o uzuomina pasakyt vestuviu kaltininkam ko noretu, nematau nieko blogo:)

paciai buna nepatogu, jei kitos bus puosnios, o viena kaip is plezo ax.gif bet koks skirtumas, puse vis tiek trumpas nusipirko, bet nezadu as draskytis, tik labai gaila, nes vestuvem tu isleidi ne 50lt ir rupiniesi del sveciu patogumo ir t.t o jos net ilgos sukneles negali uzsideti doh.gif kiti nesupranta, kas yra etiketas ir varo su plezinem suknem i vestuves, i gimtadieni ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 08 12, 10:50)
paciai buna nepatogu, jei kitos bus puosnios, o viena kaip is plezo  ax.gif  bet koks skirtumas, puse vis tiek trumpas nusipirko, bet nezadu as draskytis, tik labai gaila, nes vestuvem tu isleidi ne 50lt ir rupiniesi del sveciu patogumo ir t.t o jos net ilgos sukneles negali uzsideti  doh.gif  kiti nesupranta, kas yra etiketas ir varo su plezinem suknem i vestuves, i gimtadieni ir t.t

manau, kad sveciams normalu yra atsizvelgti i jaunuju (dazniau nuotakos) norus...praso ilgos sunkeles - ieskosim, nori retro stiliaus - kodel gi ne....juk neinam i vestuves pas visai svetimus - o jei tai draugai, gimine s- kodel gi nepasistengti...
Atsakyti
O kaip jums mergaites tokia suknyte?
Kur su tokai galiam eiti? g.gif
http://www.bodyc.com....html?item=3265
Atsakyti
man ji atrodo labai paprasta ir aš su ja vaikščiočiau vasarą ... o į vestuves norėčiau eiti su puošnesne.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agruev @ 2008 08 20, 15:38)
O kaip jums mergaites tokia suknyte?
Kur su tokai galiam eiti? g.gif
http://www.bodyc.com....html?item=3265

man tai tokia paprasta vasariska suknele, as panasias, tik kad ilgesnes i darba vasara nesioju, ar seip buna koks gimtadienis paprastas:)jei tokia trumpute tai ir i koki kluba uzsidet galima, jei megsti suknutes;)
Atsakyti
Sveiki! 4u.gif
Merginos, aš labai norėčiau paprašyti jūsų vienos nedidelės paslaugos blush2.gif
Ar galėtumete atsakyti į vieną anketelę apie progines sukneles. ax.gif http://www.apklausa.....php?form=16485
Bučiau labai-labai dėkinga aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LUISA: 24 rugpjūčio 2008 - 22:09
o man ir kazkodel tai darosi problema, matyt itakoja aplinka g.gif i pusseres vestuves na ten daugmaz aisku, jaunoji eis su kostiumeliu tai ten jokiu cirku su suknelem ner. bet va vyro pusbrolio vestuves, tai cia kas kita. kai MB issireiske, ten juk kaimas. jaunoji sake, kad jos sunkele bus paprastute, bet grazi smile.gif bet vat, tikrai zinau, kad kai kurios damos atrodys, ko gero geriau uz jaunaja ax.gif o man kazkos mygtukas isijungia ir norisi eit paprastai, su sijonuku. nu as tokia esu. tai ar cia bus jau tokia nepagarba? g.gif
Atsakyti
Man šis kostiumėlis neblogas.
Atsakyti
as ir i vestuves eisiu su juoda suknele, tik galvoju, kokios spalvos aksesuarus priderinti g.gif gal ka patarsit? mirksiukas.gif

beje, kuriose LT parduotuvese jus perkat sukneles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2008 08 25, 16:58)
as ir i vestuves eisiu su juoda suknele, tik galvoju, kokios spalvos aksesuarus priderinti g.gif gal ka patarsit? mirksiukas.gif

beje, kuriose LT parduotuvese jus perkat sukneles? g.gif


As esu buvusi vestuvese sveciu su juoda pusilge suknele is lengvos medziagos. Mano aksesuarai buvo is aukso.

Siaip prie juodos viskas tinka: labai grazu raudona, rozine, eletrine, auskine spalvos. Gal derink tas spalvas, kurias pati megsti, ar kurios tau tinka prie akiu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2008 08 25, 17:20)
As esu buvusi vestuvese sveciu su juoda pusilge suknele is lengvos medziagos. Mano aksesuarai buvo is aukso.

Siaip prie juodos viskas tinka: labai grazu raudona, rozine, eletrine, auskine spalvos. Gal derink tas spalvas, kurias pati megsti, ar kurios tau tinka prie akiu ir pan.

gal vyras eis su ne baltais marskiniais? tai gal prie jo ka derink? ar prie jo kaklaraiscio?galima ir prie baltu marskiniu ka prisiderint smile.gif
Atsakyti