Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(mirameda @ 2008 08 04, 17:04)
manau, kad reikėtų tada rinktis kitą kuklesnę suknelę, nes užgošite nuotaką ir pati jausiesi nejaukiai. smile.gif

Absurdas. Angelaite, eik su ta savo suknele ir nesuk sau galvos. Jei nuotaka norės jaustis užgožta, taip ir jausis.

Vestuvėse dalyvauju kone kiekvieną savaitgalį, tai dėl juodos suknelės galiu pasakyti tiek - beveik kiekvienose vestuvėse matau bent vieną merginą - ar suknelė būtų trumpa, ar ilga, juoda atrodo ir labai puošniai, ir elegantiškai.
Papildyta:
QUOTE(gala @ 2008 07 19, 17:47)
mano manymu labai grazu sveciui  wub.gif
user posted image

Gražu, turint TOKIĄ figūrą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 04 rugpjūčio 2008 - 19:36
Sveikos mergaites, labai reikia Jusu nuomones. Einam i vyro brolio vestuves. Issirinkau tokia suknyte ar ji tinka vestuvems? Na siaip pamergiu sukneles A formos, neryskios pastelines ir ne atlasines. As pasimetusi. Idedu nuotraukos nuoroda padekit doh.gif
http://www.bodyc.com...a...y&item=3156

Ji kaip ir party dress - kokteiline.
Atsakyti
nu i vestuves mano nuomone ji per trumpa...i kluba.. nzn man pvz noretu kad i mano vestuves ateitu elegantiskesnem suknelem sios kokteiline tikrai nepavadinciau...
Atsakyti
QUOTE(agruev @ 2008 08 11, 21:16)
Sveikos mergaites, labai reikia Jusu nuomones. Einam i vyro brolio vestuves. Issirinkau tokia suknyte ar ji tinka vestuvems? Na siaip pamergiu sukneles A formos, neryskios pastelines ir ne atlasines. As pasimetusi. Idedu nuotraukos nuoroda padekit  doh.gif
http://www.bodyc.com...a...y&item=3156

Ji kaip ir party dress - kokteiline.




nemanau,kad tinkama doh.gif
Atsakyti
man kazkaip atrodo, kad nebus su tokia trumpa patogu - taigi ir sokti daug ir zaidimuku gali but sveciams - rinkciausi vos virs keliu, jei nenori ilgesnes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2008 07 19, 18:47)
mano manymu labai grazu sveciui  wub.gif



bigsmile.gif labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Noriu ir as jusu patarimo blush2.gif
kokia suknele puostis rugsejo pabaigoj vyksiancioms vestuvems? esam pakviesti sveciais. vestuves kaimo turizmo sodyboje. kazkaip noreciau juodos spalvos, nelabai atviros, iki keliu .
ka jus manot?
Atsakyti
Laba idekui uz nuomone is tikruju tai pasimeciau. Niu ilgis jos man ne toks. Cia manekene lotuliukas.gif o as toli grazu ne. Man ji ir gaunais vos virs keliu. Tik sakau spalviniai deriniai blush2.gif ...gal netinka.
Atsakyti
na jei ji gaunasi normalaus ilgio, tada spalvas manau renkames kikevienas pagal tai kas mums tinka, svarbu ne balta, ar kokia blankios spalvos kuri taipogi nuotraukose balta atrodo:)
Papildyta:
o del juodos sukneles, juoda yra klasika, su tokia niekad neprasausi, tik as pvz vestuvem rinkciausi ka nors idomesnio, gal todel kad juoda klasikine suknele, ir taip tenka daznai uzsidet, einant kur i paprastesne svente;)
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 07 17, 12:09)
Va šitas sakinukas, tai mane visai nukirto. Eisiu rudenį į vestuves ir jei man nuotaka pasakytų, kad aš tau leidžiu ar neleidžiu eiti su vienokia ar kitokia suknele, tai gal neičiau visai. Jei svečias klausia, kaip jam rengtis, galima subtiliai užsiminti apie savo norus, bet versti svečius rengtis taip, kaip jie gal būt nenori, tai jau absoliuti nepagarba svečiams.
Dar vienas pastebėjimas skaitant šią ir kitas temas apie aprangą - kai kurios nuotakos tokios kategoriškos  doh.gif  Toks vaizdas, kad jos nori kontroliuoti viską. Juk į vestuves kviečiate svečius, savo artimiausius žmones, o ne apmokamus statistus, kurie gražiai atrodytų nuotraukose.
Atsiprašau, tikrai nenoriu nieko įžeisti. Tai tik mano nuomonė.
Linkiu visoms nuotakoms puikios šventės  4u.gif

jei nemoki issiskaityti i postus, tai irgi ne mano kalte....parasysiu reiksme sio sakynio! leidau rinktis juoda spalva, su ta prasme, kad kiti sveciai galvoja, kad tai nepriimtina spalva rubams eiti i vestuves..o musu Lietuvelei, daugelis akmenim gali del sio dalyko uzmetyti..ir reiksme sakinio KAD SVECIAI TARP RENKAMUSI RUBU SPALVU GALI RINKTIS IR JUODA SPALVA rolleyes.gif
o jei tau neatrodo mano noras, kad jei imanoma butu su ilgom suknelem SUBTILUS tai irgi nesuprantu ko mano pasisakymas tave uzkliuvo doh.gif
Nieko tu neizeidineji..paprasciausiai nesupratau kam ir ka tu norejai pasakyti savo zinute blink.gif
Atsakyti
man nuotaku noras tarkim kad jei tik gali viesnios butu su ilgom suknelem, visai suprantamas, nes pastaruoju metu keliose vestuvese, maciau taip apsirengusiu merginu, kad ka as zinau, toks jausmas kad atejo i kluba ar i darba... manau reik vis del to skirti kur ir ka ir kada rengtis, o uzuomina pasakyt vestuviu kaltininkam ko noretu, nematau nieko blogo:)
Atsakyti
As ieskau suknyciu, bet kazkaip nerandu kas tiktu mano fogurai, jei suknyte
grazi tai uzsidejus netinka ir t.t. Nuomotis as nenoriu banalu plius tos sukneles visos atlasines su blizgesiu. O mes tose vestuvese islydesim is namu vyro brolis, vaziuosim prie santuoku rumu o siaip su pulku nevazinesim, tik lieka vakaras. Tai kazkaip net nezinau sad.gif Kie kieskaujau rankas nuleidau, emiau parsisiunciau ir dabar jau nebezinau ka daryti g.gif
Atsakyti