Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(deltadu @ 2008 07 18, 13:04)
Bet ar jums neatrodo, kad tokios jau nemadingos, nebent pamergems tiktu, o sveciai dabar tikrai jau taip nesipuosia. Buvau neseniai vestuvej, tai pamerges tik dvi buvo su tokiom suknelem( is 10). Ir dar viena viesnia buvo panasiai apsiredzius, tai, sakyciai, juokingai atrode...

o jums neatrodo kad ten su ironija buvo parašyta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cimicimiliukuku @ 2008 07 18, 14:31)
o jums neatrodo kad ten su ironija buvo parašyta?  biggrin.gif

Tikriausiai humoro supratimo pas mane ner... ax.gif Dar kai perskaiciau, kad tokiom kaimo sodyboj galima rengtis, tai is vis apsalau... blink.gif Gerai, kad paprotinai lotuliukas.gif
Atsakyti
nu tikrai kad nerimtai rasiau laugh.gif
Atsakyti
mano manymu labai grazu sveciui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2008 07 19, 18:47)
mano manymu labai grazu sveciui  wub.gif

noriu noriu thumbup.gif
Atsakyti
va va.. tiek laiko si tema buvo visai neaktuali, domejaus vestuvinem suknelem, puokstem, bateliais, ir t.t. biggrin.gif

o dabar uz menesiuko pati pakviesta i vestuves ir visiskai neisivaizduoju.. ka rengtis.... doh.gif
(tiesa, dar jokios info apie pacias vestuves neturim, tai net neizivaizduoju 'stiliuko'.. ..
Atsakyti
Anksciau buvau ikelus suknyte su drugeliais - uzsisakiau, gavau. Labai baisi! Visiskai nepanasi i paveiksliuka doh.gif issirinkau kita. O dabar susizavejau situo derinuku!
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2008 07 24, 08:52)
Anksciau buvau ikelus suknyte su drugeliais - uzsisakiau, gavau. Labai baisi! Visiskai nepanasi i paveiksliuka  doh.gif  issirinkau kita. O dabar susizavejau situo derinuku!


Man sijono ilgis nepatinka schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Smailiukas @ 2008 07 17, 19:05)
Kaip jum sita sveciui, kuri vaziuos fotkintis su jaunaisiais. Parmergiu pulko nebus, rengiasi kas kaip nori, bet siaip kaip jum tas margumas?  taip thumbup.gif  ar taip  protest.gif

smile.gif aciu uz nuomones[attachmentid=150620][attachmentid=150620]



Sita negrazi realybei ??? Gal galetum ideti foto orginalo kri gavai, labai butu idomu pamatyti kodel toks skirtumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2008 07 24, 11:52)
Anksciau buvau ikelus suknyte su drugeliais - uzsisakiau, gavau. Labai baisi! Visiskai nepanasi i paveiksliuka  doh.gif  issirinkau kita. O dabar susizavejau situo derinuku!


Man irgi ta suknute pasirode super. Gal modelis labai gerai parinktas - tamsiaode, tamsiaplauke kudena. lotuliukas.gif
QUOTE(Rykute @ 2008 07 24, 12:04)
Man sijono ilgis nepatinka  schmoll.gif

Jo..Mane tai boba padaro toks ilgis.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 07 24, 14:11)
Man irgi ta suknute pasirode super. Gal modelis labai gerai parinktas - tamsiaode, tamsiaplauke kudena. lotuliukas.gif

Lyginkit doh.gif doh.gif (atmeskit minusus, kad neidegus ir kad suknele kiek didoka, butu reikeje siaurinti)
Papildyta:
QUOTE(Smailiukas @ 2008 07 24, 23:09)
Lyginkit  doh.gif  doh.gif (atmeskit minusus, kad neidegus ir kad suknele kiek didoka, butu reikeje siaurinti)

o siaubas kokias dideles sukele ouch blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2008 07 24, 22:10)
Lyginkit  doh.gif  doh.gif (atmeskit minusus, kad neidegus ir kad suknele kiek didoka, butu reikeje siaurinti)





kiek sunku bendra vaizda iziuret didelese foto, bet siaip man viskas ok, tau tinka, pati suknele irgi grazi
Atsakyti

Man grazi suknute, o skirtuma radau tame, kad po krutine juosta isiuta kitokios strukturos, pas tave lygi, o modelio paraukta g.gif
Atsakyti