Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

kaip nuotaka paprasiau visu moteriskos lyties sveciu biggrin.gif , kad jei imanoma butu su ilgom suknem, nes man taip iskilmingiau atrodo ax.gif nenoriu, kad panos ateitu pasipuosusiuos taip taip kaip eina i kluba pavakaroti schmoll.gif norisi, kad ir pacios jos jaustusi, kad eina i vestuves rolleyes.gif
ir leidau juoda spalva rinktis, nes man tai joks nepagarbos jauniesiams zenkas, man tai klasika ir turtinga spalva tongue.gif ir tikrai neatrodo kaip nasles lotuliukas.gif tai tikrai geriau uz papugu parada, kai visokiausiom spalvom sueina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perseida: 28 birželio 2008 - 10:50
QUOTE(DKNight @ 2008 06 23, 19:00)
na kodel... yra juk ir ilgu graziu sukneliu...  biggrin.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Mano galva šios suknelės laisvalaikiui skirtos, netinka vestuvių puotai.Ypač pirmosios. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 06 28, 10:50)
kaip nuotaka paprasiau visu moteriskos lyties sveciu  biggrin.gif , kad jei imanoma butu su ilgom suknem, nes man taip iskilmingiau atrodo  ax.gif  nenoriu, kad panos ateitu pasipuosusiuos taip taip kaip eina i kluba pavakaroti schmoll.gif  norisi, kad ir pacios jos jaustusi, kad eina i vestuves rolleyes.gif
ir leidau juoda spalva rinktis, nes man tai joks nepagarbos jauniesiams zenkas, man tai klasika ir turtinga spalva  tongue.gif  ir tikrai neatrodo kaip nasles  lotuliukas.gif  tai tikrai geriau uz papugu parada, kai visokiausiom spalvom sueina doh.gif

super atsakymas...
manau, kad Jus - nuostabi nuotaka - puikiai zinanti, ko norite...
Grazios Jums sventes - mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 06 28, 11:50)
kaip nuotaka paprasiau visu moteriskos lyties sveciu  biggrin.gif , kad jei imanoma butu su ilgom suknem, nes man taip iskilmingiau atrodo  ax.gif  nenoriu, kad panos ateitu pasipuosusiuos taip taip kaip eina i kluba pavakaroti schmoll.gif  norisi, kad ir pacios jos jaustusi, kad eina i vestuves rolleyes.gif
ir leidau juoda spalva rinktis, nes man tai joks nepagarbos jauniesiams zenkas, man tai klasika ir turtinga spalva  tongue.gif  ir tikrai neatrodo kaip nasles  lotuliukas.gif  tai tikrai geriau uz papugu parada, kai visokiausiom spalvom sueina doh.gif


Va šitas sakinukas, tai mane visai nukirto. Eisiu rudenį į vestuves ir jei man nuotaka pasakytų, kad aš tau leidžiu ar neleidžiu eiti su vienokia ar kitokia suknele, tai gal neičiau visai. Jei svečias klausia, kaip jam rengtis, galima subtiliai užsiminti apie savo norus, bet versti svečius rengtis taip, kaip jie gal būt nenori, tai jau absoliuti nepagarba svečiams.
Dar vienas pastebėjimas skaitant šią ir kitas temas apie aprangą - kai kurios nuotakos tokios kategoriškos doh.gif Toks vaizdas, kad jos nori kontroliuoti viską. Juk į vestuves kviečiate svečius, savo artimiausius žmones, o ne apmokamus statistus, kurie gražiai atrodytų nuotraukose.
Atsiprašau, tikrai nenoriu nieko įžeisti. Tai tik mano nuomonė.
Linkiu visoms nuotakoms puikios šventės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 21, 20:50)
Ar autumetes kelnemis, eidamos i vestuves?...Man baisiai netinka sukneles, jauciu, kad teks rinktis kelnes. Tik nezinau, ar tinka tokia proga... ax.gif

Mano pirma mintis buvo baltos kelnes ir ryski gan sventiska palaidine - esu tik svecias. Bet paskui jaunieji pakviete kartu fotkintis, tai nusprendziau, kad prie daugelio sukneliu tikrai netiksiu su kelnem. Na kazkaip nuotraukose saves neisivaizdavau tarp suknetu merginu. Todel persigalvojau ir issirinkau suknele.
Atsakyti
O kaip Jums toks modeliukas? rolleyes.gif

user posted image
user posted image

Seniai galvojau siutis is panasios medziagos suknele, tik ji tokia sviesiai melsva i gala nueinanciom tamsiom melynom gelem, na virsui viena kita gele, o apacia vien is tokiu geliu. Neziau ar aiskiai as cia... doh.gif
Papildyta:
[quote=swelnute,2008 07 17, 14:37]O kaip Jums toks modeliukas?  rolleyes.gif


Ta kur juosta atlasine, galvoju deti, tokia spalva, kaip tu tamsiu geliu "is apacios". biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swelnute: 17 liepos 2008 - 12:41
Kaip jum sita sveciui, kuri vaziuos fotkintis su jaunaisiais. Parmergiu pulko nebus, rengiasi kas kaip nori, bet siaip kaip jum tas margumas? taip thumbup.gif ar taip protest.gif

smile.gif aciu uz nuomones[attachmentid=150620][attachmentid=150620]
Atsakyti
man tai graži suknutė. bigsmile.gif
Atsakyti
labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(N-e-r-i-n-g-a @ 2008 07 14, 17:08)
Mano galva šios suknelės laisvalaikiui skirtos, netinka vestuvių puotai.Ypač pirmosios. schmoll.gif  lotuliukas.gif


aha, geriau kazka tokio, o jei dar kaimo sodyboje tai isvis pats tas bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DKNight: 17 liepos 2008 - 23:52
QUOTE(mirameda @ 2008 07 17, 23:11)
man tai graži suknutė. bigsmile.gif

gal ir nieko, niekaip negaliu nuspresti. beda, kad ant manes 5 kartus prasciau atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 07 18, 00:52)
aha, geriau kazka tokio, o jei dar kaimo sodyboje tai isvis pats tas  bigsmile.gif
user posted image
user posted image

Bet ar jums neatrodo, kad tokios jau nemadingos, nebent pamergems tiktu, o sveciai dabar tikrai jau taip nesipuosia. Buvau neseniai vestuvej, tai pamerges tik dvi buvo su tokiom suknelem( is 10). Ir dar viena viesnia buvo panasiai apsiredzius, tai, sakyciai, juokingai atrode...
Papildyta:
QUOTE(Smailiukas @ 2008 07 17, 22:05)
Kaip jum sita sveciui, kuri vaziuos fotkintis su jaunaisiais. Parmergiu pulko nebus, rengiasi kas kaip nori, bet siaip kaip jum tas margumas?  taip thumbup.gif  ar taip  protest.gif

smile.gif aciu uz nuomones[attachmentid=150620][attachmentid=150620]

Va, butent tokiom suknutem visos ponios ir paneles puosesi. Mano panasi buvo, tik iki keliu ir po krutine juosta plati. Labai madingos geletos, margos.
Atsakyti