Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

na man rozine tai jau schmoll.gif nenoriu izeisti, tiesiog mano nuomone tokia,kad daug kam ji nepatinka, o ypatingai vaikinams (jeigu cia visi turi ateiti su roziniu elementu).
o kam cia derintis? kodel negalima ateti kaip nori? kartais su tuo susiderinimu visiems gaunasi tikras galvos skausmas ax.gif nors jeigu niekas pries,tai gal ir nieko
Atsakyti
Ar autumetes kelnemis, eidamos i vestuves?...Man baisiai netinka sukneles, jauciu, kad teks rinktis kelnes. Tik nezinau, ar tinka tokia proga... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 21, 20:50)
Ar autumetes kelnemis, eidamos i vestuves?...Man baisiai netinka sukneles, jauciu, kad teks rinktis kelnes. Tik nezinau, ar tinka tokia proga... ax.gif

svrabu gerai jaustumeisi, koks skirtumas, sijonas, suknele ar kelnes smile.gif
Atsakyti
Na as kai dalyvavau vestuvese, tai antra diena buvo kaip reikiant sventimas.. buvau vyr pamerge.. tai pasiruosiau ir kuklesne nei pirma diena suknute apsirengt.. bet ja teko palikt namie ir rengtis klasikinem kelnem ir puosnesne bliuskyte... mat kitos pamerges buvo su dzinsais ir kasdieniniais megztukais blink.gif
o vat sveciai puikus, pasipuose, viskas liuks...
as tik nenoreciau, jog kas nors ateitu baltai apsirenge... o visa kita man tiks... smile.gif
beje, kelnes tikrai tinka vietoj sukneles ar sijono - svarbu tai ne dzinsai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 21, 20:50)
Ar autumetes kelnemis, eidamos i vestuves?...Man baisiai netinka sukneles, jauciu, kad teks rinktis kelnes. Tik nezinau, ar tinka tokia proga... ax.gif



Kai geros ir ir tinkamos kelnes ..tai super. Praeitais metais buvau vestuvese ir ne viena moteris buvo su kelnemis. ir kaip stilingai atrode. Nu zodziu nesvarbu kelnes ar suknele...tik, kad butu puosnu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 04 09, 14:57)
Jau net bloga man nuo tu zuvyciu visu... jau treti metai visos su savo tom zuvytem  doh.gif  Nu juokas ima, kai pasiziuri vestuviniu fotoalbumu temoje nuotraukas kur jaunoji, ar ten kokia pirsliene su zuvytes formos suknele, o pilvas arba uzpakalis kaip tvarto vartai, atsiprasant... arba ugis vos pusantro metro sieka... doh.gif  didesnio idijotiskumo nemacius... Prie ko cia ta mada, ne viskas kas madinga tinka butent jums. Eilinis lietuviskas mastymas, ka rengiasi penkios, tai po savaites jau puse salies su uniformomis apsirede. Visokiu modeliu tu suknyciu yra, juk sedit internete, pavartykit kolekcijas, zurnalus...
siemet eisim i vestuves kaip sveciai...idesiu kokias suknytes jau nusiziurejau sau(pernai buvom jaunieji, tai i musu vestuves zmones atejo apsirenge labai ivairiai...mano akimis, kaikurie visiskai nepataike).
Beje, maciau visai graziu suknyciu Birutes salone, Kaune, prie Molo. Tik kad grazesnes, nuomos kaina tokia, kad cia Londone gali ir nusipirkti per ispardavima  rolleyes.gif
user posted image


O kuriam interniatiniame puslapyje ta suknute radai? Man ji pasakiska bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 21, 20:50)
Ar autumetes kelnemis, eidamos i vestuves?...Man baisiai netinka sukneles, jauciu, kad teks rinktis kelnes. Tik nezinau, ar tinka tokia proga... ax.gif



Kelnės gražu, aišku žiūrink kokios. Bet autis jų nepatarčiau, geriau autis batelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2008 05 22, 12:39)
Kelnės gražu, aišku žiūrink kokios. Bet autis jų nepatarčiau, geriau autis batelius  mirksiukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamorous @ 2008 05 22, 11:29)
O kuriam interniatiniame puslapyje ta suknute radai? Man ji pasakiska  bigsmile.gif

Graziu suknuciu modeliu galima pasidairineti cia suknutes. Jas uzsakineja Birutes salonas Kaune (taip viena forumiete minejo) 4u.gif
Atsakyti
Bandau atgaivint tema. 4u.gif Gal kas ikels graziu suknuciu modeliu ax.gif Po menesio eisiu i vestuves. Gal kokia pasisiut suknia suspeciau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 06 12, 17:07)
Bandau atgaivint tema. 4u.gif Gal kas ikels graziu suknuciu modeliu ax.gif Po menesio eisiu i vestuves. Gal kokia pasisiut suknia suspeciau... blush2.gif


parduotuvėse milijonai vasarinių suknelių tinkančių ior gražiai pasipuošt mokant derint rūbus ir aksesuarus wink.gif
Atsakyti
Na, jus kaip sau norit, bet man tokios sukneles kaip pamergiu, butent ilgos, visiskai netinka eilinei viesniai..Va, kaip sitos.
user posted imageuser posted imageuser posted image
O gal as nesuprantu...?As stengciausi kuo paprasciau rengtis ir neatrodyti kaip Kaledu eglute. O gal gi taip reikia: blizgeti, issiskirti...Net nezinau...Susipainiojau. doh.gif
Atsakyti