Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

Jau net bloga man nuo tu zuvyciu visu... jau treti metai visos su savo tom zuvytem doh.gif Nu juokas ima, kai pasiziuri vestuviniu fotoalbumu temoje nuotraukas kur jaunoji, ar ten kokia pirsliene su zuvytes formos suknele, o pilvas arba uzpakalis kaip tvarto vartai, atsiprasant... arba ugis vos pusantro metro sieka... doh.gif didesnio idijotiskumo nemacius... Prie ko cia ta mada, ne viskas kas madinga tinka butent jums. Eilinis lietuviskas mastymas, ka rengiasi penkios, tai po savaites jau puse salies su uniformomis apsirede. Visokiu modeliu tu suknyciu yra, juk sedit internete, pavartykit kolekcijas, zurnalus...
siemet eisim i vestuves kaip sveciai...idesiu kokias suknytes jau nusiziurejau sau(pernai buvom jaunieji, tai i musu vestuves zmones atejo apsirenge labai ivairiai...mano akimis, kaikurie visiskai nepataike).
Beje, maciau visai graziu suknyciu Birutes salone, Kaune, prie Molo. Tik kad grazesnes, nuomos kaina tokia, kad cia Londone gali ir nusipirkti per ispardavima rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Labai puiki ta pirmoji. wub.gif O cia is internetiniu parduotuviu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 04 10, 22:49)
Labai puiki ta pirmoji. wub.gif O cia is internetiniu parduotuviu? ax.gif

Cia is Jovani.com mirksiukas.gif
siaip Kaune, man Birutes salonas siule uzsakyti ka issirinksiu ir isnomuoti...Jie atstovai Kaune Jovani.
Atsakyti
O man asmeniškai atrodo didelė nepagarba į vestuves ateiti su juoda suknele. Užteks kompleksuoti dėl savo figūros tikintis, kad apsivilkus kaip našlė paslėpsi nelemtus kilogramus tongue.gif Dalyvavau daug vestuvių, tad prisimenu atvėjį, kai viena viešnia, gana jauna ir tikrai labai liekna į vestuves atvyko su juoda suknele, juodomis pėdkelnėmis, juodu rankinuku ir bateliais. Jei pridursiu, kad tuomet buvo 28 laipsniai karščio, tai "juodoji našlė" tikrai varganai atrodė biggrin.gif Iš pradžių net kilo mintis, gal jis jaunikio "buvusioji" ir iš mandagumo pakviesta atėjo apverkti netekties biggrin.gif
Savo svečių paprašiau, kad savo rūbuose turėtų po kokį nors žalią akcentą, o dar geriau, kad rūbai būtų žali ( atspalviai nuo - iki) Nes mūsų vestuvių spalva - balta-žalia, tad turėtų būti gražu. Be to ir svečiai liko patenkinti ir suintriguoti ax.gif Vis kažkas įdomaus ir ne juodo tongue.gif Žiūrėsim, kas gausis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 04 09, 14:57)

Beje, maciau visai graziu suknyciu Birutes salone, Kaune, prie Molo. Tik kad grazesnes, nuomos kaina tokia, kad cia Londone gali ir nusipirkti per ispardavima  rolleyes.gif
user posted image


O nesake, kiek kainuotu sitos nuoma, jei uzsakytu? Man ji irgi superine.. Tik gal uzsiprase belenkiek uz ja? g.gif Maciau internete jos kaina apie 380$
Atsakyti
as ne manau kad per vestuviu puota reiktu dalyvauti su dzinsais ir bliuskele, todel butinai pirksiu ar siusiu sau suknele ir dar vaikus reiks papuosti, nes jie nes ziedus
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 20, 09:39)
as ne manau kad per vestuviu puota reiktu dalyvauti su dzinsais ir bliuskele, todel butinai pirksiu ar siusiu sau suknele ir dar vaikus reiks papuosti, nes jie nes ziedus

Tai savaime suprantama...O as buvau didelej vestuvej (100 zmoniu), kur viena viesnia buvo apsirengusi taip, lyg atejus tiesiai is gatves - megztukas susegamas sagutem ir kelnes paprastos... doh.gif Tiesiog nepagarba jauniesiems.
Atsakyti
esu buvusi tikrai nemazai baliu, vestuviu ir pastebejau,kad vyresni zmones nelabai linke derintys poroje. gal del to,kad nelabai apie tai pagalvoja, gal neturi galimybes g.gif o jaunimas tai megsta susidetinti cool.gif ir man labai grazu, kai kazkokiom detalemis susiderina drinks_cheers.gif
Atsakyti
patiko kazkada komentaras apie sveciu poru derejima - dvelkia provincialumu (apie tai, kad jus pora, turi kalbeti tikrai ne apranga (uniforma)).. nenoriu tuo nieko izeisti, bet, kaip jau kazkas minejo apie jaunuju pastangas ir sveciu pastangas besiruosiant kaip griztamaji rysi, tai "uzsimesti vienodos spalvos ant abieju", vis tik, manau, yra viena lengviausiu iseiciu atrodyti "a la idomiai".. kazkodel pries akis iskyla tu svedu nuotraukoje esantys oranzinis derinys..

nesideciau vakarines ilgos sukneles, jei salia nebus smokingo, o jei aplinka ir iskilmingumas reikalauja smokingo, nesirinkciau kokteilines ar sukneles, tinkancios vestuvems kaimo sodyboj...

derinti reiketu stiliu, aprangos nuotaika..
ir pasistengti kuo daugiau suzinoti, kokia ji, ta svente, bus.

(tiesa, nusisausiu!!! i vestuves - ant nosies, neturiu kuo apsirengt!! doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(ingu @ 2008 05 01, 00:04)
patiko kazkada komentaras apie sveciu poru derejima - dvelkia provincialumu (apie tai, kad jus pora, turi kalbeti tikrai ne apranga (uniforma)).. nenoriu tuo nieko izeisti, bet, kaip jau kazkas minejo apie jaunuju pastangas ir sveciu pastangas besiruosiant kaip griztamaji rysi, tai "uzsimesti vienodos spalvos ant abieju", vis tik, manau, yra viena lengviausiu iseiciu atrodyti "a la idomiai".. kazkodel pries akis iskyla tu svedu nuotraukoje esantys oranzinis derinys..

nesideciau vakarines ilgos sukneles, jei salia nebus smokingo, o jei aplinka ir iskilmingumas reikalauja smokingo, nesirinkciau kokteilines ar sukneles, tinkancios vestuvems kaimo sodyboj...

derinti reiketu stiliu, aprangos nuotaika..
ir pasistengti kuo daugiau suzinoti, kokia ji, ta svente, bus.

(tiesa, nusisausiu!!! i vestuves - ant nosies, neturiu kuo apsirengt!!  doh.gif )


drinks_cheers.gif

O jei jaunieji nori kad svečiai neišsimuštų iš temos ar aplinkos, gali kvietimuose aprangos kodą parašyt. Bet dabar pagalvojau... jei jaunieji skoningi - tai viskas gerai , o jei ne, tai gali panorėti kad visi atvažiuotų su ilgom vakarinėm suknelėm ir smokingais ir į kaimo turizmo sodybą biggrin.gif

Nors būna kad svečiai kažkaip inktintyviai jaučia kaip rengtis. Be to nemanau kad iš vestuvių Lietuvoje reiktų laužti Holivudo oskarų apdovanojimus ax.gif
Na norėjau pasakyti kad pas mus mastelis kitas visai. Žmonės būna ir į ofičialius priėmimus rotušėje ne pernelyg persistengę ateina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 01 gegužės 2008 - 10:45
o mes papraseme visu sveciu tureti po violetine detale savo rubuose ar aksesuaruose, taip busime visi susiderine smile.gif
Atsakyti
o as paprasysiu ka nors rozinio.... nors jau kad ir smulkaus vos pastebimo bet vis tiek geriau nei nieko.... biggrin.gif
Atsakyti