Įkraunama...
Įkraunama...

Mažai pienuko. Ką daryti?

Labutis biggrin.gif
As suprantu, kad paciai maitinti yra labai gerai,bet jeigu pienuko nera tai ka reiskia as blogesne mama? Pienuko truko man is pat pradziu sad.gif Dar ligoninei daktare pasake, kad vaikuciui truksta pienuko. O as net neitariau nes prie kruties paciulpes greit nurimdavo. O vaikuciui del trukumo pabalo lupytes. Man buvo didelis sokas nes nesitikejau, kad bus pienuko mazai. Taigi maitinu misineliu biggrin.gif ir teko su tuo susitaikyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2005 02 01, 23:36)
Na tikrai nenoriu pyktis, ir tikrai esu natūralaus maitinimo šalininkė, bet klausimas taip aršiai ginančioms natūralų maitinimą: kodėl jūs negalite patikėti, kad būna išskirtinių atvejų, kai pieniukas nesigamina? Kartoju - išskirtinių. Kaip gimsta žmonės su širdies ydomis, sutrikusia klausa, taip gali ir čia būti kažkokių sutrikimų. Na negalima taip aklai įrodinėti savo teisybę, tuo labiau, kad niekas net nesako, kad jūs neteisios.
Aš abu vaikus maitinau pati, tiesa, problemų buvo, bet išsprendžiamų. Tačiau labai nemėgstu sektantiško požiūrio - kas mąsto kitaip nei aš, tas neteisus.
Visko būna, visko pasitaiko, nepulkit taip mamyčių kurios ir taip jau yra nuskriaustos, nes negali maitinti. Ir pritariu kažkuriai mamytei, kad galima kūdikėliui ir kitaip parodyti besąlygišką meilę. Jei jau gamta arba gyvenimas atėmė galimybę priglausti prie krūties, tai  tikrai neatėmė glausti prie mylinčios širdies.  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Dabar galit prikalti mane prie sienos...

NIekas gi nesako kad nebūna išskirtinių atvejų, bet jei mama neduoda vaikučiui krūties, o po to sako kad pas mane mažai pieno ir klausia kodėl tai ką jai pasakyti g.gif KAd pas ją IŠSKIRTINIS atvejis ir pas ją TIKRAI mažai pieno blink.gif g.gif MAnau pataria kiekviena kaip gali, o ar klausytis ar ne tai čia jau pačių mamų reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(filomenuke @ 2005 02 02, 13:09)
Labutis biggrin.gif
As suprantu, kad paciai maitinti yra labai gerai,bet jeigu pienuko nera tai ka reiskia as blogesne mama? Pienuko truko man is pat pradziu sad.gif Dar ligoninei daktare pasake, kad vaikuciui truksta pienuko. O as net neitariau nes prie kruties paciulpes greit nurimdavo. O vaikuciui del trukumo pabalo lupytes. Man buvo didelis sokas nes nesitikejau, kad bus pienuko mazai. Taigi maitinu misineliu biggrin.gif  ir teko su tuo susitaikyti biggrin.gif

Niekas gi nesako kad jei nemaitini tai esio blogesnė mama, nebent pati taip jautiesi blink.gif
O ligoninėj ir pas mane NEBUVO pieno, vaikas prarėkė beveik visą parą, gydytojai net namo nenorėjo išleist kad nepradėčiau maitint mišinukais, bet grįžau namo ir vakare atsirado pienas ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(filomenuke @ 2005 02 02, 13:09)
Labutis biggrin.gif
As suprantu, kad paciai maitinti yra labai gerai,bet jeigu pienuko nera tai ka reiskia as blogesne mama? Pienuko truko man is pat pradziu sad.gif Dar ligoninei daktare pasake, kad vaikuciui truksta pienuko. O as net neitariau nes prie kruties paciulpes greit nurimdavo. O vaikuciui del trukumo pabalo lupytes. Man buvo didelis sokas nes nesitikejau, kad bus pienuko mazai. Taigi maitinu misineliu biggrin.gif  ir teko su tuo susitaikyti biggrin.gif



o TIESA PAKLAUSIU TAVES KOKIU MISINUKU MAITINI?
Atsakyti
[quote=Erika_v,2005 02 02, 13:20]
o TIESA PAKLAUSIU TAVES KOKIU MISINUKU MAITINI?

Is pradziu HIPP pre, O dabar HIPP1.

Blogesne mama tikrai nesijauciu schmoll.gif O apie nusitraukimus(kad mazeja pienuko) irgi ne visoms tinka schmoll.gif Mano drauge del speneliu negalejo maitinti(pries 8metus) tai nusitraukinejo ir sekmingai maitino ir pienuko buvo labai daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(filomenuke @ 2005 02 02, 14:09)
Labutis biggrin.gif
As suprantu, kad paciai maitinti yra labai gerai,bet jeigu pienuko nera tai ka reiskia as blogesne mama? Pienuko truko man is pat pradziu sad.gif Dar ligoninei daktare pasake, kad vaikuciui truksta pienuko. O as net neitariau nes prie kruties paciulpes greit nurimdavo. O vaikuciui del trukumo pabalo lupytes. Man buvo didelis sokas nes nesitikejau, kad bus pienuko mazai. Taigi maitinu misineliu biggrin.gif  ir teko su tuo susitaikyti biggrin.gif


ash abu vaikus ishmaitinau iki metu. ir labai pasitikejau savimi, net neturejau jokios minties apie maitinima mishinukais. tachiau net ir mane, zhindanchia jau antra vaika, ishmushe ish vezhiu med. sesutes pasakymas, kad gal pas mane pieno mazhai... ir ash suabejojau blink.gif
o tai ka jau kalbeti apie jauna mama, pagimdzhiusia pirma vaikeli? jomajo, kaip lengva iteigti, kad pienuko ner... cry.gif

o juk ish tiesu pirmomis paromis pieno nera - tik prieshpienis. ir naujagimis jo suvalgo po shaukshteli... ir nuo prieshpienio krutys netinsta... o ir krutu minkshtumas nerodo, kad pieno nera, o tik tai - kad pieno gamyba susireguliavusi...

mano vaikuchiu lupytes irgi budavo pabalusios - tikrai ne nuo pieno trukumo, o nuo zhindimo...

labai gaila, kad lemiamu momentu tau pasitaike tokia daktare....
Atsakyti
Sveikos
noriu patarimo.

Savo maze iki siol maitinu tik savo pienu. Bet pastarasias pora savaiciu pastebejau, kad jai tik pradejus zisti, matyt, pienas pirmas dvi minutes nesigamina ar nebega, todel manoji vis patraukia ir verkia, blaskosi ir vel traukia, tol, kol as pajauciu toki lyg ir skausma kitoje krutyje ir tik tada, matyt, pradeda begti pienas. Tada jau mazoji ramiai zinda. Anksciau tik pradejus jai zisti, is karto suskausdavo kita kruti ir matyt, pienukas is karto pradedavo begti, o dabar va sitaip...
Gal nelabai aiskiai parasiau cia, bet nezinau kaip kitaip paaiskinti. Tikiuosi, kad tai nereiskia, kad pieno mazeja. Taip noreciau savo maze pati pramaitinti bent jau iki 5 men. Gal kuriai taip panasiai buvo? HELP!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 02 vasario 2005 - 15:44
QUOTE(Germante @ 2005 02 02, 16:44)
Sveikos
noriu patarimo.

Savo maze iki siol maitinu tik savo pienu. Bet pastarasias pora savaiciu pastebejau, kad jai tik pradejus zisti, matyt, pienas pirmas dvi minutes nesigamina ar nebega, todel manoji vis patraukia ir verkia, blaskosi ir vel traukia, tol, kol as pajauciu toki lyg ir skausma kitoje krutyje ir tik tada, matyt, pradeda begti pienas. Tada jau mazoji ramiai zinda. Anksciau tik pradejus jai zisti, is karto suskausdavo kita kruti ir matyt, pienukas is karto pradedavo begti, o dabar va sitaip...
Gal nelabai aiskiai parasiau cia, bet nezinau kaip kitaip paaiskinti. Tikiuosi, kad tai nereiskia, kad pieno mazeja. Taip noreciau savo maze pati pramaitinti bent jau iki 5 men. Gal kuriai taip panasiai buvo? HELP!!!


tas "skausmas" - pieno atleidimo refleksas. pieno liaukutes susiaudzhia ir paleidzhia teketi pienuka. man irgi taip budavo - na to pojuchio gal skausmu nepavadinchiau, man panashiau lyg krutis "sukieteja", o paskui lyg sushyla ir tada pradeda begti pienas. tai normalu, tiesiog ne visos jauchia ta momenta, kai pasileidzhia pienukas...

pienas gaminasi, tik ne ish karto prdeda begti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 02 vasario 2005 - 16:33
QUOTE(ragnez @ 2005 02 02, 16:32)
tas "skausmas" - pieno atleidimo refleksas. pieno liaukutes susiaudzhia ir paleidzhia teketi pienuka. man irgi taip budavo - na to pojuchio gal skausmu nepavadinchiau, man panashiau lyg krutis "sukieteja", o paskui lyg sushyla ir tada pradeda begti pienas. tai normalu, tiesiog ne visos jauchia ta momenta, kai pasileidzhia pienukas...

pienas gaminasi, tik ne ish karto prdeda begti.


Aciu Ragnez.
beda tame, kad mano mazoji ir verkia ir kartais net klykia kol tas pienas pradeda begt. Kita karta pazinda truputi ir kai pamato kad pienas nebega, tai tada visai nebeima kruties ir ima klykti. As jau galvoju suoliuot i supermarketa pirkt pieno pakaitalo, nes gal ji neprivalgo. Paskutines pora dienu ji man tokia nerami buvo. Gal neuztenka jai mano pieno? Nesinori vaiko alkano laikyt.
Atsakyti
Sveika, Germante,

tikrai tavo pieno uztenka. Tik matyt mergina nekantri pasidare smile.gif Tas procesas kaip ragnez rase - oskitocino (tokio hormono) refleksas - yra suzadinamas stimuliuojant speneli - ka paprastai padaro kudikis tik gaves kruti. Jei tai nebevyksta taip greit kaip anksciau - gal pasikeite kazkas hormonuose, bet tik ne pieno sumazejo. Gali pabandyti pries duodama kruti pati svelniai pastimuliuoti pirstais ruda laukeli apling speneli.

O mazajai gali buti dantukai arba pilvukas, kad rekia kruti paleidusi... Suprantu kaip sunku. Bet pagrindinis pieno trukumo pozymis ne vaiko neramumas ar rekimo intensyvumas, o tai, kad jis slapinasi maziaiu kaip 6 kartus per para ir slapimas turi astru kvapa.

Laikykis 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2005 02 02, 18:42)
Sveika, Germante,

tikrai tavo pieno uztenka. Tik matyt mergina nekantri pasidare smile.gif  Tas procesas kaip ragnez rase - oskitocino (tokio hormono) refleksas - yra suzadinamas stimuliuojant speneli - ka paprastai padaro kudikis tik gaves kruti. Jei tai nebevyksta taip greit kaip anksciau - gal pasikeite kazkas hormonuose, bet tik ne pieno sumazejo. Gali pabandyti pries duodama kruti pati svelniai pastimuliuoti pirstais ruda laukeli apling speneli.



smile.gif
ash dar pagalvojau, kad gal krutis pripranta prie stimuliavimo, ir ne taip greitai suveikia refleksas. man taip budavo - pirmais menesiais uzhtekdavo prisiliesti prie krutines, sushilti arba vien tik pagalvoti apie vaika, ir pradedavo begti pienas... bet veliau jau ne taip lengvai "pasileisdavo"...

germante, sekmes tau wink.gif linkiu nepasiduoti "provokacijoms" cool.gif
Atsakyti
Aciu merginos wub.gif

Jus neisivaizduojat kaip as nenoriu pereiti prie tu misinuku. Prisivalgys dar vaikas tos sintetikos per visa savo gyvenima tiek ir tiek. Nusispirkau 2 tetra pakus (tuos maziukus, vienkartinius) motinos pieno pakaitalo ir net ant ju parasyta, kad tik motinos pienas geriausias vaikui iki puses metu. Taip sirdi suspaude sad.gif
Tikiuosi, kad jus teisios del to, kad pieno nemazeja. Nepradesiu to pieno pakaitalo tol, kol neisitikinsiu 100%, kad TIKRAI mano pieno mazeja. Skambinsiu siandien 8 val. vakare i konsultacijas del zindymo, ziuresiu ka pasakys.
O mama mano sako, kad gali buti, kad tikrai mano pieno mazeja sad.gif
Atsakyti