QUOTE(vilniusw @ 2008 10 18, 19:48)
Na tai ir pasidalink cia tuom info is savo "virtuves", o ne varyk arogantiskus sukius ypac mamom kurios maziau ismano. Nes daug kam buten tokia diskutavimo forma ir nera priimtina. Beje,ne tu cia viena mokanti mastyti ir skaityti. Dar karta apie mamos pienuka: Silferdal, et al. Protective effects of breastfeeding on invasive Hameophilus influenzae infection: a case control study in Swedish preschool children. International Journal of Epidemiology 1997.
Prisipazinsiu pasiklydau savo "hightech laboratorijoje' ir dabar neberandu konkreciai info apie issilavinima ir skiepu tendencijas. Butinai pasiknisiu. Kas gyvena JAV ir seka literatura ir ziniasklaida apie skiepus, paskutiniu metu nemazai ypac ziniasklaidoje buvo diskutuojama apie tai.
Dange, kad ir kaip puikiai studija yra sukirpta, bet jei pasikeicia kai kurie socioekonominiai faktoriai (kaip pvz. maisto talonu atveju), studija nebera reiksminga.
ka konkretaus nori suzinot is mano 'virtuves'? kiek laiko uztrunka nuo vaisto sukurimo iki vaistines lentynos? kokie jam keliami reikalavimai registracijai? kaip vyksta testavimas? kurie zurnalai yra 'patikimi' ir kurie ne? kur mokiausi?kur dirbau?
nelabai suprantu kodel nuo pareishkimo, jog 'nera irodytas vakcinu efektyvumas ir naudingumas' staiga buvo nuvairuota prie zhindymo, kurio naudos net neginchiju
Beje, apie shi minetaji straipsni,- taip, cia rashoma apie zhindymo nauda.... ir Haemophilus influenzae, kuri kerta silpno imuniteto asmenis,- kudikius- vaikus ir senukus... nuo 5 metu vaikai net nevakcinuojami,- nebera prasmes,- ju imunitetas yra pakankamai stiprus susitvarkyti su vienu ish galimu meningito sukeleju. Jei atsirastu toks ar panashus straipsnis (nepamirstant, jog cia ilgo laikotarpio ekologine studija su galybe 'jei' , ko autoriai, kiek supratau net neginchija) apie stablige, kokliusha ar hepatita,- pasaulis plotu katuchiu ir turbut nepatingetu zhindyt tuos vaikus ir 5 metus
Papildyta:
QUOTE(RamuneM @ 2008 10 18, 22:01)
neturėjo jokių reakcijų po skiepų tuoj pat, bet atsirado etopinis dermatitas lyg iš giedro dangaus. Va tada ir pradėjau domėtis apie skiepus. Aišku niekas tuo netiki, bet aš nerandu kitos priežasties. Išknisau kiek galėjau ir suradau patarimus kaip padėti savo vaikams: daug neapdoroto maisto, per kurį gaunami enzimai, daug būti lauke ir aišku stiprinti imunitetą, kad nesirgti ir nereiktų antibiotukus vartoti. Kadangi mūsų gyvenimo būdui visai nesunkiai tai daryti, tai dermatito nebėra. Bent kol kas. Aišku medikai teigia, kad išaugo. Koks gali būti išaugimas, jei nėra šiuo metu jokių skiepų, tai apvalėm organizmą.
mano vaikas nera skiepytas, zhindytas iki 2 metu, gyvenime negaves antibiotiku (tfu, tfu, tfu)...atopinis dermatitas, deja, ishtiko 'lyg ish giedro dangaus'. Bet irgi 'Ishaugo'. Kitokia, bet panashi istorija... tik skiepai neitraukti