Įkraunama...
Įkraunama...

Nekilnojamo turto įsigijimas užsienyje

QUOTE(Subjektyvi @ 2012 03 22, 17:28)
Shana, tai gi, tos mados labai nepastovios. Bet jei atrandi sau priimtiną kraštą, mentalitetą, klimatą ir dar turi kada ilsėtis, kas yra labai svarbu, nes kam tas būstas, jei nėra kada juo naudotis???, tai tada verta. Dar verta, jei yra didelė šeima. Pvz. tėvai turi savo laiką, po to vaikai su anūkais savo, galima gražiai pasiskirstyti ir pilnai išnaudoti būstą savo reikmėms. Žinau tokių šeimų. Turi erdvius namus ir ten telpa visi arba paeiliui planuojasi, kad netrukdytų vieni kitiems. Vieni bičiuliai turi vilą Bodrume, Turkijoje, tai namas 'dirba' visą sezoną. Nes yra kam ilsėtis, dar draugų prisikviečia.

Kiek as matau, tie zmones kurie perka "del mados"... kaip cia pasakius, ne paskutinius pinigus investuoja cool.gif , kartais tai kiek kaprizas buna. Cia tik viena kategorija, kuri perka todel kad "visi draugai turi, tai ir man ne lygis netureti". Yra daugiau ir kitokiu kategoriju.
Bet sutinku, kad labai geras atvejis kai yra didele ir draugiska seima, nes tada atsiperka namas. Irgi pazistu tokiu, kur atvaziuoja vaikai, tevai, seserys, broliai, draugai. Arba, kas placiai praktikuojama vokieciu, holandu, skandinavu pensininku - atvaziavimas perziemoti vos ne pusmeciui.
Jei atvaziuoja pora kart i metus ir neilgam, manau pirkti tikrai neverta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 03 22, 17:22)
Pasidomekit pvz rusu pirkimo statistika Ispanijoje, gali nustebint mirksiukas.gif . Siuo metu ryskiai namo turejimas Esp labai madingas, tik matyt kiek kitame sluoksnyje rusu, nei tu, kur Bulgarijoje perka.


Žiūrėkite, nelabai esate susipažinusi su situacija:

user posted image
Šaltinis: http://www.gdeetotdo...ticles/1855458/

Taigi Bulgarijoje Rusijos piliečiai perka perpus daugiau, nei Ispanijoje.

O dėl sluoksnio irgi galiu pasakyti, kad yra uždarų kompleksų ir net salų, kuriose gyvena šeichai, oligarchai ir kt. Tad prieš kažką teigiant geriau vadovautis ne vien savo įžvalgomis ir tuo, kad kažkam Bulgarijoje nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2012 03 23, 19:06)
Žiūrėkite, nelabai esate susipažinusi su situacija:


Visa diena statistikos ieskojot biggrin.gif ?
O jei as dabar pasedejus internete istrauksiu vokiska, angliska, olandiska - ka tai keicia?
Ar jusu nuomone rusu ir lietuviu skoniai labai tapatus? Abejoju.

Skaityti zemiau

QUOTE(Shana @ 2012 03 22, 16:22)
Bet vistiek neaisku man, kodel mano pvz sprendima turetu itakoti rusiska statistika smile.gif Mano sprendima itakotu mano individualus pageidavimai ir reikalavimai.

As asmeniskai nepirkciau, nes, snekant Subjektyvios labai teisingais zodziai, as potraukio krastui, mentalitetui etc nejauciu. Kas nereiskia, kad kitas zmogus yra toks pats, kai kas gali sekmingai nusipirkti ir buti patenkintas.

Manau diskusija yra beprasme ir tema yra ne apie tai, kokia nuostabi Bulgarija ir kaip ten verta pirkti, todel siulau tuo ir uzbaigti. Kas susidomes pirkti ten, manau jau zinos i ka kreiptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 03 24, 10:47)
Manau diskusija yra beprasme ir tema yra ne apie tai, kokia nuostabi Bulgarija ir kaip ten verta pirkti, todel siulau tuo ir uzbaigti. Kas susidomes pirkti ten, manau jau zinos i ka kreiptis smile.gif


Visiškai teisingai, diskusija tampa beprasmė, kai pradedame cituoti ankstesnius SAVO pasisakymus.

O tema yra apie NT įsigijimą užsienyje, apie tai ir diskutuojame, o kam kas nors atrodo ne į temą-niekas neverčia čia grįžinėti.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 03 22, 18:50)
atvaziavimas perziemoti vos ne pusmeciui.



Kuri šalis būtų tinkama tokiam gyvenimo būdui, saugi (kriminologiniu atžvilgiu) ir finansiškai ne ypač brangi? Kiek laiko sezonas trunka pvz Bulgarijoje?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 03 27, 08:39)
Kuri šalis būtų tinkama tokiam gyvenimo būdui, saugi (kriminologiniu atžvilgiu)  ir finansiškai ne ypač brangi? Kiek laiko sezonas trunka pvz Bulgarijoje?

Ispanijoje tai gan paplite, ypac skandinavu tarpe, kazkiek vokieciu, britu irgi. Dabar pas mus dienom apie +20, tai sakyciau is kokios Norvegijos atvaziavus, turetu buti labai silta biggrin.gif
O del finansu cia labai slidus klausimas - kas kam nebrangu. Neapsiemu atsaskyti.
As turiu 2jus tokius kaimynus, pensininkus vokiecius, turi visai nedidelius bustus, su nedideliu kiemu, praleidzia cia apie 8 men per metus. Bet tokiai pensininku porai uztenka tarkim 2 kambariu ir kazkokio kiemuko. Jei kalbeti apie nama ar kazka prabangesnio - cia jau kiti pinigai. g.gif
Atsakyti
Sutinku, kad labai diskutuotinas klausimas, kas yra nebrangu, pigu, brangu. Važiuoja į Kiprą, važiuoja į Tailandą, Balio salą ir pan. regionus. Ten pigu. Išsinuomoja namuką ir gyvena. Taip gyvena pvz eilinė kosmetologė iš Maskvos, kuri dirba kitu metų laiku, o visas žiemas ir ilgiau gyvena Balio saloje, išsinuomojus namuką. Mėnesiui, jei neklystu, jai namukas kainuoja apie šimtą dolerių, gal kiek daugiau. Aprangos nereikia daug, juk šilta. Ir tai ne kažkoks unikalus atvejis.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 03 27, 09:28)
Sutinku, kad labai diskutuotinas klausimas, kas yra nebrangu, pigu, brangu. Važiuoja į Kiprą, važiuoja į Tailandą, Balio salą ir pan. regionus. Ten pigu. Išsinuomoja namuką ir gyvena. Taip gyvena pvz  eilinė kosmetologė iš Maskvos, kuri dirba kitu metų laiku, o visas žiemas ir ilgiau gyvena Balio saloje, išsinuomojus namuką. Mėnesiui, jei neklystu, jai namukas kainuoja apie šimtą dolerių, gal kiek daugiau. Aprangos nereikia daug, juk šilta. Ir tai ne kažkoks unikalus atvejis.

drinks_cheers.gif Na aisku Maskvoje eilines kosmetologes siaip neblogai uzdirba. Jei kalbeti apie atostogas, man tos salos atrodo puikus pasirinkimas. Oras visada uztikrintas ir pan. Bet vat del pirkimo pagalvociau g.gif Pirkimui noreciau stabilios patikimos (europines turbut) valstybes, Tailando prisibijociau tongue.gif
Pazistu zmones, kurie nusipirko Brazilijoje, viskas nuostabu, bet skristi puse paros, bilietai neblogai irgi kainuoja, tiek daznai neprilakstysi g.gif Zodziu visus tuos faktorius vertinti reikia.
Atsakyti
Maskvoje daug kas gerai uždirba, minimumas svyruoja apie 6000 lt. smile.gif Tiesiog ta nuomos kaina yra nežudanti. Tiesa, iki ten dar reikia nuskristi, vis tik Maskva arčiau, ir pigesni variantai.

Apie pirkimus kituose žemynuose visada buvau skeptiškos nuomonės. Kai buvo čia pr'as apie Margaritos salą, kaip ten lietuviai investuoja, tai aš turėjau kitokios informacijos, ką reiškia ten gyventi, kaip tai pavojinga, ir kokia tolimų skrydžių pasekmė sveikatai, nes trukmė žvėriška. Taip, ten pigu, bet visiškai nesaugu, laukinių kraštas ir dar drėgmė.
Atsakyti
Skaitau ir neisivaizduoju kaip galima pirkti nekilnojama turta Brazilijoj? Brazilijoj tikrai nenoreciau, nes uzsitverti triju metru tvora ir taip gyventi, jausciausi kaip kalejime doh.gif .
Ten atostogauti net nesaugu ir pavojinga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 03 27, 09:53)
Bet tokiai pensininku porai uztenka tarkim 2 kambariu ir kazkokio kiemuko. Jei kalbeti apie nama ar kazka prabangesnio - cia jau kiti pinigai. g.gif



Klausdama turėjau omenyje pensinio amžiaus sutuoktinius, turinčius neblogą finasinę bazę, bet milijonų tikrai nežarstančius smile.gif , mėgstančius ir galinčius keliauti automobiliu, turinčius laiko atostogauti, todėl pradėta mąstyti apie būsto variantą, kur galima praleisti tarkim, penkis mėnesius per metus, kur būtų įmanoma nuvažiuoti savo automobiliu. O taip pat ku būtų saugu (visgi, žmonės atostogauti planuoja, o ne strese gyventi), klimatas tinkamas nešąląnt ir be lietaus ilsėtis. Kuo šilčiau, kuo daugiau saulės - tuo geriau. Dėl brangumo-pigumo, tai aktualu ne tik būsto įsigijimo kaina, o ir pragyvenimo kaštai (maistas, komunaliniai etc). Bulgarija, kaip suprantu - iš tų pigesnių variantų. rolleyes.gif
O kaip Ispanija, Kroatija?

Tai itin daug keliaujantys, daug pausalio matę žmonės, sunku būtų pasakytu, kur jie NEbuvę, keliauja ištisai (Tailandas, Indija, Japonija, Europa, graikija, Ispanija, praktiškai visi populiarūs kurortai ir t.t.t.t. ), bet nelabai turi supratimą apie nuolatinį, ilgesnį gyvenimą kurioje nors vietoje, klimato, kitus niuansus etc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 29 kovo 2012 - 10:46
Kad suprasti kraštą, ten reikia pagyventi nors mėnesį įprasto gyvenimo, ne viešbutyje, ne su "visku įskaičiuota", o normalų naminį. Ir ne vienus metus. Kad atitiktų visus poreikius ir tiktų mentalitetas. Mes pasirinkome, ir atitiko visus paminėtus punktus, net daugiau, pvz. kalba. Ji tokia suprantama, kad mes, ne asai svetimų kalbų mokėjime, labai greitai perkandom ir galima sakyti nuo pirmų dienų supratome bei galėjome nors kažką primityvaus pasakyti. Tas taip pat svarbu.
Atsakyti