Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites

QUOTE(kristinap @ 2011 10 14, 00:00)
pasikeiskit apvalkala į supermamos ir viskas veiks wink.gif http://www.supermama...?...&p=50156229


notworthy.gif aciu uz paprotinima, jau savaite kokia vargstu be Favoritu, pakeitus avalkala - susitvarke! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dain@ra: 15 spalio 2011 - 11:49
Kas čia SM darosi, automatiškai SM apvalkalą iš SuperMamos apvalkalo pakeičia į Imunital (Import) ir ne tik man vienai , aš jo nenoriu schmoll.gif

p.s. Aaaaa, jau radau paaiškinimą, kad tai reklamos tikslais, nu kaip ir viskas aišku, bet labai jau siaura juosta liko forumo, o bais plačios Imunital reklamų juostos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 17 spalio 2011 - 20:15
QUOTE(fukse @ 2011 10 17, 18:02)
Kas čia SM darosi, automatiškai SM apvalkalą iš SuperMamos apvalkalo pakeičia į Imunital (Import) ir ne tik man vienai , aš jo nenoriu  schmoll.gif

p.s. Aaaaa, jau radau paaiškinimą, kad tai reklamos tikslais, nu kaip ir viskas aišku, bet labai jau siaura juosta liko forumo, o bais plačios Imunital reklamų juostos  biggrin.gif

Man tas pats doh.gif Favorite puslapis tuscias. Kaip tai pataisyti?
Papildyta:
Taip pat ir "Nestukiu pasnekesiai" neleidzia apvalkalo pakeisti i Super Mamos, tuo paciu neleisdami man issaugoti i Favorites. Labai prasau pataisykite ir si skyreli 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man patiko, kad forumo fono spalvą grąžino į Supermamos standartinę ir Favorites jau eilutėje, o ne stulpelyje, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dain@ra @ 2011 10 15, 09:48)
notworthy.gif aciu uz paprotinima, jau savaite kokia vargstu be Favoritu, pakeitus avalkala - susitvarke!  thumbup.gif

O kaip jums isejo pakeisti apvalkala? As nuejau i viena is savo temu, paspaudziau ant Super Mamos apvalkalo ir niekas nepasikeite. Ar as kazka ne taip darau? g.gif
Atsakyti
Sveiki, kodėl nebeleidžia paspaudus ant vokelio įtraukti temos į Favorites (kad išryškėtų)?
Atsakyti
man ir neleidžia temų įtraukti į favorite jau koks mėnuo užkniso juodai.Kas čia per nesamonė vyksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 10 22, 00:57)
kodėl nebeleidžia paspaudus ant vokelio įtraukti temos į Favorites (kad išryškėtų)?

QUOTE(Daiber @ 2011 10 22, 13:59)
man ir neleidžia temų įtraukti į favorite jau koks mėnuo

Kuriuose skyreliuose neleidžia?
Koks apvalkalas nustatytas?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 10 22, 20:24)
Kuriuose skyreliuose neleidžia?
Koks apvalkalas nustatytas?

Visuose skyreliuose, bet ypač rūpi "Bendraminčiuose" Apvalkalas uždėtas- imunital
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 24 spalio 2011 - 07:06
QUOTE(Estela_ @ 2011 10 24, 08:04)
Visuose skyreliuose

Neperdėkit smile.gif

QUOTE(Estela_ @ 2011 10 24, 08:04)
ypač rūpi "Bendraminčiuose" Apvalkalas uždėtas- imunital

Ką tik išbandžiau - veikia ir su reklaminiu apvalkalu.
Kituose skyreliuose, jei Jums neveikia, bandykit pasikeist apvalkalą.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 10 24, 08:30)


Dabar supratau, kad reik pakeist apvalkalą kitur, o tada gausis padaryt favoritais temas ir Bendraminčiuose... 4u.gif (čia parašau, jei kas taip pat nesuprato, kaip aš anksčiau) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 24 spalio 2011 - 12:15
Nežinau kur paklausti kodėl meta lentelę kad šis forumas yra pavojingas,na kad virusų pilnas,nusibodo eiti po kelis kartus ten ir atgal
Atsakyti