Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites

QUOTE(Qwertyio @ 2011 10 06, 11:51)
Grazinsit senaji fona rasymui?

Senasis fonas turėtų grįžti, kai baigsis reklamos laikas.
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2011 10 06, 09:51)
Grazinsit senaji fona rasymui? Nes sis labai ryskus ir akims nelabai smagus.
Favorites jau grizo i bendraamzius 4u.gif

negrįžo pas mane schmoll.gif pasiklyddo kažkur..... verysad.gif arba aš pati bebandydama susigrąžinti būsiu kažką pridarius mastau.gif na, gal nebus labai ilgas reklamos laikas ir pralauksiu..... bet kyla abejonių ar susidomėsiu tuo produktu, kuris taip įkyriai reklamuojamas ax.gif
Atsakyti
Tai mes supratom, kad yra reklama tas fonas.. Pliusas dar toks, kad neliko issokanciu reklaminiu langu nuolatos, kurie labai ikyrus ir siutina.

O favorites yra paciam desiniausiam kamputyje, abejoju, ar galima kazka "pridirbti" mums, kad nerodytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2011 10 06, 18:55)
Tai mes supratom, kad yra reklama tas fonas.. Pliusas dar toks, kad neliko issokanciu reklaminiu langu nuolatos, kurie labai ikyrus ir siutina.

O favorites yra paciam desiniausiam kamputyje, abejoju, ar galima kazka "pridirbti" mums, kad nerodytu  g.gif

Radau thumbup.gif ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ilgai dar būčiau ieškojus doh.gif
Atsakyti
pasirodo yra nekantresnių ir jau senai prabilusių apie tą geltoną foną lotuliukas.gif neįmanoma, akys skauda, favoritai neveikia unsure.gif mane veikia jau kaip antireklama cool.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaEgle @ 2011 10 06, 17:01)
negrįžo pas mane  schmoll.gif pasiklyddo kažkur.....  verysad.gif arba aš pati bebandydama susigrąžinti būsiu kažką pridarius mastau.gif na, gal nebus labai ilgas reklamos laikas ir pralauksiu..... bet kyla abejonių ar susidomėsiu tuo produktu, kuris taip įkyriai reklamuojamas  ax.gif



pas mane irgi nera favoritų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Annia @ 2011 10 08, 21:59)
pas mane irgi nera favoritų  g.gif

Na kaip nera, kamputyje paziurek desiniam 4u.gif Jau rado ta mamyte, kur irgi ieskojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2011 10 08, 22:17)
Na kaip nera, kamputyje paziurek desiniam 4u.gif  Jau rado ta mamyte, kur irgi ieskojo smile.gif

bendraamžiuose nepasidaro schmoll.gif

Papildyta:
Norėjau paklaust dėl paraš0, bet tema uždaryta, tai paklausiu čia tongue.gif Noriu, kad rodytų liniuotę, tačiau visad reikia padėt varnelę, ar kitaip neina nustatyt, kad visada rodytų ???
gal klystu, bet kazkada ji automatiškai įsijungdavo ???
Atsakyti
QUOTE(Annia @ 2011 10 09, 21:45)
bendraamžiuose nepasidaro

Pasitikrinkit nustatymus - Favorites turi veikt ir Bendraamžiuose.
QUOTE(Annia @ 2011 10 09, 21:45)
gal klystu, bet kazkada ji automatiškai įsijungdavo ???

Automatiškai įsijungia tik tada, kai pasirenkamas "greitas atsakymas", tačiau jis yra ne visuose skyreliuose.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 10 10, 07:32)
Pasitikrinkit nustatymus - Favorites turi veikt ir Bendraamžiuose.

Automatiškai įsijungia tik tada, kai pasirenkamas "greitas atsakymas", tačiau jis yra ne visuose skyreliuose.



ačiū 4u.gif einu studijuot
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2011 10 08, 22:17)
Na kaip nera, kamputyje paziurek desiniam 4u.gif  Jau rado ta mamyte, kur irgi ieskojo smile.gif

QUOTE(Borzika @ 2011 10 10, 07:32)
Pasitikrinkit nustatymus - Favorites turi veikt ir Bendraamžiuose.


NEVEIKIA schmoll.gif doh.gif
Reikia eit i bendraamzius ir ieskoti. verysad.gif plius dar kaip favorites buvo, tai ir puslapi atvesdavo iki to, kur perskaityta, o dabar... reikia sekti paciai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moniks: 12 spalio 2011 - 11:11
Ar tik pas mane vieną antra diena neveikia favorites??? doh.gif
Atsakyti
pasikeiskit apvalkala į supermamos ir viskas veiks wink.gif http://www.supermama...?...&p=50156229
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinap: 13 spalio 2011 - 23:06