Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Šiaip aš nesu pretenzinga keliautoja, ieškanti, kam čia pasiskųsti, tiesiog.......... ai, sužinokit ir įvertinkit .

Dar vienas PASTEBĖJIMAS APIE PASLAUGUMĄ

Nors sakoma, kad graikai neskuba ir kaip ir visi pietiečiai linkę "paš....maliaut" 100kart įsitikinau, kad verčiau klaust kažko pas graiką, o ne pas lietuvių gidą.
Paprastas pavyzdys- išsitepiau rankas sakais (vis tas mano smalsumas- " kokia čia šiška?" biggrin.gif ). Nu juodai išsitepiau doh.gif - abi rankos lyg klijais "apžėlė" laugh.gif : nei į WC galiu nueit, nei vakarieniaut. Ir šiaip ir taip trinu- basta doh.gif , dar labiau aplipo kažkokiais gaurais lotuliukas.gif . Ir kuo labiau muilinu, tuo blogiau.Paskutinė viltis- registratūros berniukas. Ir ką manot? Sako, no problem, paskambinsiu mamai, ji dabar svečiuojasi Vokietijoje....Kažkaip susinepatoginau........ale manau "Nu tegul...." Pasikalba su mamaite ir po 5min mano rankutės švarios. thumbup.gif Kažin , kaip būtų pasielgęs lietuvis gidas, kuris gyveno tame pačiame viešbutyje? g.gif Nenuėjau pas jį, laiko gaišimui buvo gaila.........nes prieš tai buvau jau pasimokiusi.
Taigi sykį sutikusi lietuvių gidą klausiu, kaip sužinot orus Kretoj, norim pasiplanuot keliones automobiliu. Ta prasme, aš jo klausiu, kuris būdas sužinot orus yra patikimiausias: TV, laikraštis, internetas. Sako, nežinau, pasižiūrėkit, juk kambary palydovinę TV turit, BBC turėtų rodyt "(Su tokia pašaipa balse doh.gif ). Nu jo, turim, ale sėdėk ir lauk, kol kažkokia BBC parodys Žemės kampelį , Kreta vadinamą. biggrin.gif
Na, gerai, manau, mėginsiu. "Groju" siu distanciniu per kanalus, bingo! 28 kanalas- Kretos televizija! clap.gif Klausom su vyru išsižioję, bandom įsikirst, ką šneka per žinias. Pasirodo 22val žinios kaip ir pas ir po sporto seka orai.
Kitąryt su kitais poisiaujančiais lietuviais dar peršnekėjom, kažin ar pats tas gidas bent žino iš viso, kad tokia TV yra, o jei jau ir žino, tai matyt arogancija neleidžia pasakyt- juk pelno iš to tai nėr jam ( mes automobilį užsisakėme ne per jį, gal todėl g.gif ).
Ir iš viso keistas elgesys pasirodė, tarsi mes visi staiga išsilaipinome Marse ir tik jie moka marsietiškai - tipo aš čia jau trečias sezonas, viską žinau, suprantu(! biggrin.gif ) graikiškai biggrin.gif Kažkoks tarybinių laikų požiūris, kai gidai buvo turistų pusdieviai( tos baisiosios muitinės, kalbos ni bum- bum, pamenat?) Blem, juk šiais informacijų laikais yra internetas (ir Supermama biggrin.gif ), telefonai, TV, be to žmonės ne po vieną užsienio kalbą moka......kam laikyt žmones pusglušiais?
Pateiktą info juk pasitikrint gali, o nepateiktą vistiek susiras. Prigąsdina, pripučia arabų apie šalį ir žmones (..."apgaus, verksit- po to pas mane neikit"........ot geras pasakymas, ane? Tai kur eit, pas vokiečių gidą? doh.gif biggrin.gif ) ir pardavinėja pačios prasšiausios kokybės ekskursijas už astronomines kainas. Kad nors kaina atitiktų kokybę. Oi kaip spjaudėsi mamos amžiaus moterėlės kitąryt pasakodamos. Oi kantrūs mes, lietuviai.... Ar dėl kelių lietuviškų žodžių (nemeluoju, rišlaus pasakojimo nebuvo jokio) apie istorinę vietą kaina turi taip šoktėlėt? g.gif

Beje, šis pastebėjimas atsirado dėl to, kad vienam forume ("šventos karvės" biggrin.gif ) jie taip greit pratrina "neteisingą" informaciją, kad lieka tik teigiami atsiliepimai., o "skleidžiantį dezinformaciją" (beveik tėvynės išdavike pasijutau lotuliukas.gif )- užbanina. Tikiuos SM taip nebus.... biggrin.gif
Atsakyti
Užkrėtėt mane su tom graikiškom salotom, tai eisiu koki kilometra iki Pizza Jazz - ten man jos skaniausios, kiek teko ragaut, be visokiu riesutu ir kopustu...
Tik sako, kad nestuke.gif negalima fetos, bet sugriesinsiu turbut smile.gif
Atsakyti
Sraigyte, Saja, Šaltmėtėle, ACIU UZ ATSAKYMUS, tikrai daug padejot, dabar zinosiu, kaip nusigauti iki to tarpeklio is K raides (pagaliau radau ji zemelapyje) ir pagaliau zinau, kad Grmvoussa tai ne sala, o pusiasalis, jau buvau pradejusi manyti, kad yra kazkoks slaptas budas patekti i ta sala doh.gif su masina, tik as vienintele jo nezinau. Šalmėtėle, aciu uz pasiulyma atsakyti ir i daugiau klausimu, as juo butinai pasinaudosiu rytoj biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2007 06 12, 16:18)
Sraigyte, Saja, Šaltmėtėle, ACIU UZ ATSAKYMUS, tikrai daug padejot, dabar zinosiu, kaip nusigauti iki to tarpeklio is K raides (pagaliau radau ji zemelapyje) ir pagaliau zinau, kad Grmvoussa tai ne sala, o pusiasalis, jau buvau pradejusi manyti, kad yra kazkoks slaptas budas patekti i ta sala doh.gif su masina, tik as vienintele jo nezinau. Šalmėtėle, aciu uz pasiulyma atsakyti ir i daugiau klausimu, as juo butinai pasinaudosiu rytoj biggrin.gif  4u.gif


Visgi Gramvousa yra sala.. tik labai netoli kranto ir i ja galima nubristi, bet pries tai reikia mazdaug valanda vaziuoti pirmu begiu
Atsakyti
Tik sianakt grizau is Kretos, bet jau vel noriu atgal.. dar niekada nebuvo taip liudna vaziuoti namo po atostogu ax.gif kaip ten viskas nuostabu wub.gif oras buvo pats tas, silta, sauleta, vanduo gaivinantis, bet ne saltas..
Gyvenau viesbutyje Anastasia, labai patiko, puiku kambari gavom, vaziavom tryse ir turejom du miegamuosius, viesbutis nedidelis, bet ypac jaukus, seimininkai labai draugiski, nuolat sukosi aplink.
Ech, tiek ispudziu, kad dar pati nesusigaudau aplinkoj bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2007 06 12, 22:06)
Niu tai tada gal ir smagu, jei nereikes ant lagaminu sedet ir ju saugot visa diena... smile.gif

Viesbutyje Oasis issiregistravimas yra iki 12val., jei nori kambari pasilaikyti iki vakaro, kuomet yra isvykimas is viesbucio (apie 17val.), tai reikia primoketi 10EUR, jei nenori primoketi, tuomet gali iki to laiko daiktus palikti specialioje patalpoje, o pats tuo metu nubegti prie juros, pasedeti kokioj tavernoj ar tiesiog paguleti prie baseino, nes lauke yra irengtas ir dusas ir tualetas, kuriais tokie laukiantys sveciai gali naudotis wink.gif
Atsakyti
Sveiki,
Pernai 06 mė. pabaigoje 07 mėn. pradžioje atostogavome Kretoje GREKOTEL EL GREKO ****+ viešbutyje Rethymno rajone.
Jei ką domina šis viešbutie - klauskite. Gaila nuotraukų nemoku įdėti blush2.gif
Atsakyti
Itraukit ir mus i sarasiuka: liepos 17-26 d. viesbutis Anastasija (Malija).
kadangi vaziuoju jau antra karta (tiesa pirmasis buvo pries 8 metus), tai zinau kad tikrai nevaziuosiu i Knoso rumus (gal is dalies ispudi sugadino tai, kad ta diena buvo +50 laipsniu pavesyje, kurio tuose "rumuose", aisku nebuvo), uztai neraliai patiko muziejus sostineje (bet turbut labiausiai del to kad ten kondicionierius buvo lotuliukas.gif ).. antra karta ten aisku ir nevaziuosiu.. bet pvz i Matala ir Chania butinai leksiu ir dabar.. Matalos pliaze prabuvom visa diena - laipiojom uolom skyletom, o likusi laika maudemes ir klausemes gyvos graiku muzikos thumbup.gif
beje, Vai papludimys nors ir grazus, bet bent kiek dabar matau forumu nuotraukose, tai vakarine pakrante daug ispudingiau atrodo.. zodziu, viena karta Vai pamatyti verta, bet antra karta tikrai nevaziuosiu..
beje, tada viskas ten buvo labai pigu tai jauciu patirsiu nemaza soka sikart.. tada gi dar net euro nebuvo smile.gif
Atsakyti
Šiek tiek nuotraukėlių
Elunda
Papildyta:

Papildyta:
Daugiau nepavyksta prisegti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pijuska: 14 birželio 2007 - 10:33
QUOTE(Sraigyte @ 2007 06 11, 16:59)
nežinau, bet Kretoj tai neteko niekur valgyti su riešutais...  rolleyes.gif


tikrai kretoj graikiskos salotos be riesutu.. ten cili palamai daug nukrypimu nuo originalios recepturos.. beje, niekur Lietuvoj nera tokiu skaniu salotu kaip Kretoj schmoll.gif
Atsakyti
Oi, aš ką tik iš Spinalongos ekskursijos... thumbup.gif ech, fainai buvo... ir saulutės, ir pliažo šiek tiek, ir istorijos, pasiplaukiojimo... tiesiog atostogos, ne darbas... bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 06 14, 15:25)
Oi, aš ką tik iš Spinalongos ekskursijos...  thumbup.gif  ech, fainai buvo...  ir saulutės, ir pliažo šiek tiek, ir istorijos, pasiplaukiojimo... tiesiog atostogos, ne darbas... bigsmile.gif  ax.gif

Labas labas thumbup.gif na va, kuo toliau tuo labiau noriu tokio darbo rolleyes.gif
Papildyta:
Šaltmėte, turiu klausimukų pora aciuks.gif
Ką galėtum gero ir blogo pasakyti apie viešbutį ir jo išsidėstymą Krini ***? smile.gif Jis Eloundoj - ar ten yra kas gero, ar gražu?
Ir ką apie Hersonissos kurortą pasakytum? mastau.gif
Atsakyti