Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Sveiki visi! Skaičiau vieną temą, skaičiau antrą..jaui akys ėmė ašaroti, bet susivėliau visai dėl tų viešbučių. Noriu į Retymną - bet ar yra koks nors viesšbutukas, neypatingai brangus pačiam mieste? Gal kas žino...?
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 07 19, 15:16)
(hmm kaip cia pavadinus, is virsaus biggrin.gif )

aš tai lastais vadinu lotuliukas.gif dėl vaistų tai patarčiau įsimesti binto, maža kam prireiks, o graikijoj tokio dalyko nėra unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(juodoji_nasle @ 2007 07 19, 16:27)
Sveiki visi! Skaičiau vieną temą, skaičiau antrą..jaui akys ėmė ašaroti, bet susivėliau visai dėl tų viešbučių. Noriu į Retymną - bet ar yra koks nors viesšbutukas, neypatingai brangus pačiam mieste? Gal kas žino...?

tikrai yra, gerai perversk katalogą - rasi smile.gif aš pasakyčiau, tiesiog dabar taip užkrito pavadinimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2007 07 19, 16:37)
aš tai lastais vadinu lotuliukas.gif  dėl vaistų tai patarčiau įsimesti binto, maža kam prireiks, o graikijoj tokio dalyko nėra unsure.gif

yra.. tongue.gif blackkiss, neskleidžiam erezijų mirksiukas.gif biggrin.gif

šiandien čia vėl karšta labai, nes vėjas nurimo, bet dar pakenčiamai, ne taip kaip čia birželio pabaigoj buvo, kad apie 45... doh.gif dabar mažiau 40, bet kai vėjo nėr, tai prakaitas žliaugia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2007 07 19, 16:27)
. Noriu į Retymną - bet ar yra koks nors viesšbutukas, neypatingai brangus pačiam mieste? Gal kas žino...?

Mes gyvenom Atrium viesbutyje paciame Rethymne.Labai jaukus ir saunus viesbutukas thumbup.gif Tik gal vaziuojantiems su mazais vaikais ten butu per mazai pramogu,bet porai,kuri nori ir pailseti ,ir pakeliauti-pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 19 liepos 2007 - 18:58

As buvau viesbutyje Dimitra, jis labai labai paprastutis biskiuka toli iki juros bet tai neproblema, nereikia tiketis ten kozkokios prabangos bet jei keliausi ir reikalingas tik permiegojimui tai jis labai tinka.
[/quote]

gal gali placiau papasakot apie sita viesbutuka, ir kaip pajuris kaip ar smeliukas?ir ar aplink vyksta judesys, niu ta prasme vakate ar yra kur pasitusinti ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 07 19, 17:25)
yra.. tongue.gif  blackkiss, neskleidžiam erezijų mirksiukas.gif  biggrin.gif


tu pirkai? smile.gif aš aplėkiau 3 vaistines su bintu rankoj ir jie tik žiūrėjo akis išpūtę ir tik pasiūlė tokius pleistrus su medžiagos gabaliuku per vidury...ir kaip paklausiau viešbučio šeimininkės (ukrainietė berods), irgi pasakė, jog graikijoj tokio dalyko nėra tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 20 liepos 2007 - 15:29
nu čia panašiai kaip su šepetėliais mano elektriniam dantų šepetukui.. biggrin.gif radau gal irgi tik ketvirtoj ar penktoj vaistinėj.. doh.gif ir tai, tik vienos rūšies, ir ne tokios, kokius aš turėjau atsivežus iš Suomijos... tai taip ir su bintu matyt... biggrin.gif aš esu pirkus, ne visai toks, koks LT, bet galėčiau bintu pavadint... bet šiaip, ką jau čia ir bepridursi, man trūksta kai kurių dalykų čia, ir labai nervina kai kurių dalykų (importuojamų) kainos... doh.gif
ir šią savaitę baigiu susigadint nervus dėl biurokratų valstybinėse įstaigose... doh.gif

QUOTE(blackkiss @ 2007 07 20, 16:28)
tu pirkai? smile.gif  aš aplėkiau 3 vaistines su bintu rankoj ir jie tik žiūrėjo akis išpūtę ir tik pasiūlė tokius pleistrus su medžiagos gabaliuku per vidury...ir kaip paklausiau viešbučio šeimininkės (ukrainietė berods), irgi pasakė, jog graikijoj tokio dalyko nėra tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 20 liepos 2007 - 16:06
Na stai grizau is Kretos. Komentaras vienas - noriu atgal i roju.
Stai siek tiek nuotraukyciu:


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
Dar truputi:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kaip gražu wub.gif
Labai įdomu kokia nuomonė jau važiavusiu į Kretą. Ar geriau kelionę rezervuoti iš anksto, ar verta gaudyti last minute pasiūlymus? Ar realu sulaukti gero pasiulymo kai iki kelionės lieka savaitė ir mažiau? g.gif Turiu omeny, ne 2* vaiešbučiuose bet 3* ir daugiau? Labai lauksiu jūsų pamastymų. Reikalas tas, kad patys laukiam ir tikimės gero pasiūlymo. unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti