Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Lorenza @ 2007 07 19, 13:27)
Man siaip gidas nelabai ir reikalingas, isskyrus ekskursijoms 4u.gif Aciu labai uz nuomone. Beje, jei neklystu irgi atostogavote Creta Panoramoj. Butu idomu pagrindinius pliusus ir minusus suzinoti blush2.gif

na edita tai ne panormo daly gidėjavo( o prie malios-stalidos), tad matyt Dianita vistik ne creta panoramoj atostogavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2007 07 19, 13:33)
na edita tai ne panormo daly gidėjavo( o prie malios-stalidos), tad matyt Dianita vistik ne creta panoramoj atostogavo smile.gif


ne ne, as buvau sofoklyje:)
Atsakyti
QUOTE(doviliux* @ 2007 07 18, 13:43)
labai mažai, kaip pavyko su tiek išsisukti  blink.gif
mes vien mašinos nuomai išleidome 250 eurų  g.gif  blink.gif
O į ekskursijas ar važiavote, ar čia vien tik suvenyrams tiek išleidote  unsure.gif

na musu buvo meducio kelione wub.gif tai i ekskursijas per daug nevazinejom, dziaugemes saule, jura vienas kitu blush2.gif tai ir susitaupe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 07 19, 13:07)
Mes rezervavom tik antradieni, tai agenturoj pasake, kad tikeciausi ne anksciau kaip po 5 dienu, o tai turbut bus pirmadienis. Tai va, vietas lektuve mums rezervavo (nes dabar tik 2 vietos tai datai like), bet jei mums sito viesbucio nerezervuos, tai alternatyvos nelabai ir yra pagal musu pageidavimus blush2.gif Sutarem, kad jei ka - tada ieskosim Turkijoj ko nors....Bet taip noriu siemet i KRETA 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
O ka galit pasakyt apie Novaturo gidus Kretoje (Panormo teritorija smile.gif )??? Ir dar daug perskaiciai nelabai graziu minciu apie kitu kelionių organizatoriu gidu darba ekskursijos i Snatorini metu. Niekur neradau info apie Novaturo gidus - gal kas pakomentuotumet? Aktualu del to, kad dar neapsisprendziu, ar sia kelione imti per Novatura ar per vietine agentura....Aciu.

Siais metais irgi buvom sioje srityje, tai teko bendrauti su dviejomis Novaturo gidemis: Lina ir Matilda, abi labai saunios ir paslaugios. I Santorini vykome su Matilda, tai buvo siokie tokie nusiskundimai del jos nepunktualumo, bet mano akim ziurint visai nebloga gide, pakankamai suteike idomios ir naudingos informacijos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 07 19, 12:44)
ne ne, as buvau sofoklyje:)

Vadinasi kazka supainiojau blush2.gif Bet vistiek aciu.

QUOTE(nicolle_ @ 2007 07 19, 13:24)
Siais metais irgi buvom sioje srityje, tai teko bendrauti su dviejomis Novaturo gidemis: Lina ir Matilda, abi labai saunios ir paslaugios. I Santorini vykome su Matilda, tai buvo siokie tokie nusiskundimai del jos nepunktualumo, bet mano akim ziurint visai nebloga gide, pakankamai suteike idomios ir naudingos informacijos  rolleyes.gif


Tai dar vienas klausimas- ar verta imti ekskursija i Santorini is Novaturo? Beje, idomu, kokiu laivu plaukete i sala ir kiek laiko uztrukote??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 07 17, 19:17)
Pamenu, kad kažkam (ne man  hihihi.gif) žadėjai citriną iš Sofoklio sodo... Bet atsidūrei ne Sofoklyje doh.gif
Tema Makalius bastosi po Kretą. Tik nuotraukų ten dar nėra, reikia palaukti, kol Makalius grįš  smile.gif.
O man gražu, kai padėkoja už info rolleyes.gif. Juk mes čia bendraujame, o ne tik sausą informaciją dėliojame. Blogiau, kai žmonės tingi peržiūrėti bent porą paskutinių temų ir klausinėja apie tai, kas neseniai jau buvo aptarta  doh.gif. Bet tiek to, čia ne į temą  blush2.gif

Kalispera rolleyes.gif
Jooo, fotkes bus kai grysim... mirksiukas.gif nes neturiu tiek pinigu ir laiko kad perkelineciau jas interneto kavinej biggrin.gif
kazkas rase AZ del oro, atrasau cia, nes neatidaro man az, cia tikrai karsta, na graikam tai salta, su dzinsais maciau lotuliukas.gif bet mes prakaituojam ir varvam, ir labai gerai kad vejukas pucia....
Del tos citrinos mastau.gif Gal as ja ir nugvelbsiu Sofoklyj biggrin.gif kai eisim skrydzio laiko ziuret, nes musu viesbuty novaturo papke neaprupinta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 07 19, 14:42)
Vadinasi kazka supainiojau blush2.gif Bet vistiek aciu.
Tai dar vienas klausimas- ar verta imti ekskursija i Santorini is Novaturo? Beje, idomu, kokiu laivu plaukete i sala ir kiek laiko uztrukote??? g.gif


as patarciau imti 4u.gif del laivu - tai kaip matau cia kaip pataikai, vieni 8 aukstu kruiziniais siubuoja, kiti greitaeigiais.. o pati ekskursija tai uztrunka visa diena.. anksti ryte isplauki, velai vakare parplauki...
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 07 19, 13:50)
as patarciau imti 4u.gif  del laivu - tai kaip matau cia kaip pataikai, vieni 8 aukstu kruiziniais siubuoja, kiti greitaeigiais.. o pati ekskursija tai uztrunka visa diena.. anksti ryte isplauki, velai vakare parplauki...


biggrin.gif Tai ir Novaturas gali greitaeigiu plukdyt??? g.gif Itariu teks Avioplant tabletukiu nusipirkti ir surizikuoti...nusigauti iki salos stipriai nenusikamavus nuo juros ligos....Nors su mano vestibiuliariniu aparatu visko gali buti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 07 19, 14:54)
biggrin.gif Tai ir Novaturas gali greitaeigiu plukdyt???  g.gif Itariu teks Avioplant tabletukiu nusipirkti ir surizikuoti...nusigauti iki salos stipriai nenusikamavus nuo juros ligos....Nors su mano vestibiuliariniu aparatu visko gali buti blush2.gif


aisku pasiimk, maza ka.. dar patarciau isideti vaistu nuo alergijos (pvz aerius), immodium ir no-spa ir dar nuo nudegimu to purskalo (panthenol ar kaip jis ten vadinasi) jei netycia nusvilsit kuris is jusu sauleje...
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 07 19, 13:53)
Lorenza, ispudziai fotoreportazuose  blush2.gif tik dar foto ner, tik reportazai hihihi.gif Foto bus sekmadieny matyt  blush2.gif kai liudesiu Lietuvoj sededamas  unsure.gif


Reportazo tiek, kiek parasyta - jau perskaityta tongue.gif thumbup.gif thumbup.gif Lauksim foto.
O liudeti grizus nereikia - gal siek tiek ilgetis biggrin.gif Bet juk tau dar viskas pries akis - tau kaip tokiam kelioniu fanatikui itariu teks Kreta dar ne karta aplankyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dianita @ 2007 07 19, 13:55)
aisku pasiimk, maza ka.. dar patarciau isideti vaistu nuo alergijos (pvz aerius), immodium ir no-spa ir dar nuo nudegimu to purskalo (panthenol ar kaip jis ten vadinasi) jei netycia nusvilsit kuris is jusu sauleje...


Aciu uz rupesteli 4u.gif As nors ir medike, bet visada labai sunkiai i kelione vaistus deduosi. Ir butinai ka nors pamirstu smile.gif Taigi, tavo pastabas iskart isirasiau, kaip vaistineles saraso pradzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 07 19, 15:02)
Aciu uz rupesteli 4u.gif As nors ir medike, bet visada labai sunkiai i kelione vaistus deduosi. Ir butinai ka nors pamirstu smile.gif Taigi, tavo pastabas iskart isirasiau, kaip vaistineles saraso pradzia biggrin.gif


na as pusiau medike biggrin.gif o vaistus susakiau is patirties.. nes man teko pirma karta bunant graikijoje nusvilti kazkaip pedu virsu (hmm kaip cia pavadinus, is virsaus biggrin.gif ) tai sutino baisiausiai nieko apsiauti negalejau, tai kviete gydytoja, o tas man antihistamininiu injekcija pavare, nuo ko as luzau pusdieniui.. ir dar tepalu dave... o kita karta kazkaip nelabai svariai ar tai uogas nusiploviau ar salotos pasitaike, nezinau, tai va... immodium neturejau, tai teko gerti degtine su pipirais, liaudiskai taip sakant doh.gif ir kraupinti vietinius, nes dvylikta dienos niekas stikliuko degtines su pipirais neuzsisako lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 07 19, 13:07)
O ka galit pasakyt apie Novaturo gidus Kretoje (Panormo teritorija smile.gif )??? Ir dar daug perskaiciai nelabai graziu minciu apie kitu kelionių organizatoriu gidu darba ekskursijos i Snatorini metu. Niekur neradau info apie Novaturo gidus - gal kas pakomentuotumet? Aktualu del to, kad dar neapsisprendziu, ar sia kelione imti per Novatura ar per vietine agentura....Aciu.

Toj pusej dirbo Marija ir Matilda.Marija man labiau patiko,vaziuojant i folklororo vakara nemazai papasakojo.Matilda matem tik per infotura,tai labai syksciai patarinejo,nes neemem ekskursiju.O i Santorini is Rethymno plauke Vaida(cia is kitu zmoniu suzinojom),sake,kad nepatiko jos ekskursija schmoll.gif
As patariu plaukt per vietine agentura su greitaeigiu keltu.Plaukia 2 kart savaitej.Tikrai normaliai plauke,manes nepykino,nors as labai jautri visokiems supimams rolleyes.gif .O pries uzsisakant ekskursija galima pageidauti pvz.rusu kalbos,jei nesuprantat angliskai,nes is kelto visus susodina i ''ivairiakalbius '' autobusus ir visi kartu keliauja.Mes vaziavom su angliskai kalbanciais,po to prisiplakem prie rusu,nes gide buvo nuosirdesne ir daugiau pasakojo.
Atsakyti