Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Makalius @ 2007 07 17, 12:43)
Su kokiom lauktuvem? mastau.gif
Gal kazka prazioplinau, parasykit is naujo g.gif

Pamenu, kad kažkam (ne man hihihi.gif) žadėjai citriną iš Sofoklio sodo... Bet atsidūrei ne Sofoklyje doh.gif

QUOTE(kuistukas @ 2007 07 17, 13:56)
kur paziureti makaliaus fotoreportazus?

Tema Makalius bastosi po Kretą. Tik nuotraukų ten dar nėra, reikia palaukti, kol Makalius grįš smile.gif.

QUOTE(winia @ 2007 07 17, 14:41)
ar būtina rašyti, kad bėgi? Per tokias žinutes labai sunku ką nors rasti naudingo ir informatyvaus.

O man gražu, kai padėkoja už info rolleyes.gif. Juk mes čia bendraujame, o ne tik sausą informaciją dėliojame. Blogiau, kai žmonės tingi peržiūrėti bent porą paskutinių temų ir klausinėja apie tai, kas neseniai jau buvo aptarta doh.gif. Bet tiek to, čia ne į temą blush2.gif
Atsakyti
macia kalbejot apie isleistus pinigelius, tai mes vaziavom 7 naktim, su pilnu maitinimu, tai papildomai isleidom tik 240 euru rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 07 18, 11:25)
macia kalbejot apie isleistus pinigelius, tai mes vaziavom 7 naktim, su pilnu maitinimu, tai papildomai isleidom tik 240 euru  rolleyes.gif


Rinkotės kokias nors ekskursijas?
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 07 18, 11:25)
macia kalbejot apie isleistus pinigelius, tai mes vaziavom 7 naktim, su pilnu maitinimu, tai papildomai isleidom tik 240 euru  rolleyes.gif

labai mažai, kaip pavyko su tiek išsisukti blink.gif
mes vien mašinos nuomai išleidome 250 eurų g.gif blink.gif
O į ekskursijas ar važiavote, ar čia vien tik suvenyrams tiek išleidote unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2007 07 17, 14:32)
Gal kas žinote, kokią savaitės dieną Novaturas veža į tarpeklį? (iš rethymno, jei ką) smile.gif

mes važiavom penktadienį
Atsakyti
[quote=nenuorama82,2007 07 17, 11:45]
[quote=blackkiss,2007 07 16, 12:06]
manau, kad netiesa 4u.gif tiesa su aukso dirbiniais nesusiduriau, bet va sidabro kiek turiu, prieš pora metų nusipirkus - iki šiol nešioju smile.gif
Papildyta:

As irgi sekmingai nesioju, ir gailiuosi, kad daugiau nenusipirkau, nes man ju sidabro dirbiniai labai jau grazus.
[/quote]
Sveiki, as taip pat parsiveziau sidabro ir niekaip negaliu ju nusiimti nes labai patinka, tik gaila kad auskariuku nenusipirkau verysad.gif

[quote=gintaryte1,2007 07 17, 13:14]
gal kas gyveno viesbutyje Dimitra,gal galit pasidalint savo ispudziais smile.gif aciu
[/quote]
As buvau viesbutyje Dimitra, jis labai labai paprastutis biskiuka toli iki juros bet tai neproblema, nereikia tiketis ten kozkokios prabangos bet jei keliausi ir reikalingas tik permiegojimui tai jis labai tinka.
Atsakyti
Planuojam ir mes siemet atostogauti Kretoje biggrin.gif Laukiam viesbucio rezervacijos patvirtinimo. Jei viskas OK gyvensim viesbutuke Iberostar Creta Panorama (AI). Kadangi graikijoj nei karto nebuvus, vis bandau suskaiciuoti, kiek papildomu pinigu ekskursijoms ir suvenyrams pasiimti g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 07 19, 12:19)
Planuojam ir mes siemet atostogauti Kretoje biggrin.gif Laukiam viesbucio rezervacijos patvirtinimo. Jei viskas OK gyvensim viesbutuke Iberostar Creta Panorama (AI). Kadangi graikijoj nei karto nebuvus, vis bandau suskaiciuoti, kiek papildomu pinigu ekskursijoms ir suvenyrams pasiimti g.gif  mirksiukas.gif



mes irgi laukiam is viesbucio patvirtinimo, sekmdieni uzsisakem ir iki siandien dar nera patvirtinimo, kazkaip ilgai laukti reikia, o jei neliks vietu ir dabar ir kitur bus jau uzimtos mums norima data? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuistukas @ 2007 07 19, 11:52)
mes irgi laukiam is viesbucio patvirtinimo, sekmdieni uzsisakem ir iki siandien dar nera patvirtinimo, kazkaip ilgai laukti reikia, o jei neliks vietu ir dabar ir kitur bus jau uzimtos mums norima data?  g.gif


Mes rezervavom tik antradieni, tai agenturoj pasake, kad tikeciausi ne anksciau kaip po 5 dienu, o tai turbut bus pirmadienis. Tai va, vietas lektuve mums rezervavo (nes dabar tik 2 vietos tai datai like), bet jei mums sito viesbucio nerezervuos, tai alternatyvos nelabai ir yra pagal musu pageidavimus blush2.gif Sutarem, kad jei ka - tada ieskosim Turkijoj ko nors....Bet taip noriu siemet i KRETA 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
O ka galit pasakyt apie Novaturo gidus Kretoje (Panormo teritorija smile.gif )??? Ir dar daug perskaiciai nelabai graziu minciu apie kitu kelionių organizatoriu gidu darba ekskursijos i Snatorini metu. Niekur neradau info apie Novaturo gidus - gal kas pakomentuotumet? Aktualu del to, kad dar neapsisprendziu, ar sia kelione imti per Novatura ar per vietine agentura....Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 07 19, 13:07)
O ka galit pasakyt apie Novaturo gidus Kretoje (Panormo teritorija smile.gif )??? Ir dar daug perskaiciai nelabai graziu minciu apie kitu kelionių organizatoriu gidu darba ekskursijos i Snatorini metu. Niekur neradau info apie Novaturo gidus - gal kas pakomentuotumet? Aktualu del to, kad dar neapsisprendziu, ar sia kelione imti per Novatura ar per vietine agentura....Aciu.


nuomoniu yra ivairiu... gidus matysite tik kol jus ves i viesbuti ir pasirinktu ekskursiju metu, na nebent dar tik po jusu pristatymo i viesbuti bus sutartas laikas tai paciai ar kitai dienai, kada jie atvaziuos ir bandys jums parduoti ekskursijas, tada is ju galite gauti informacija apie tai, kas jus domina (pvz automobiliu nuoma, prekes, etc.)..
As asmeniskai buvau labai patenkinta Novaturo gide, bet tai buvo pries pora metu... jos vardas buvo Edita ir ji puikiai kalba graikiskai bei labai idomiai bei itaigiai pasakoja apie Kreta ir jos zmones bei paprocius turistams, kelione i santorini su ja likau labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 07 19, 13:11)
As asmeniskai buvau labai patenkinta Novaturo gide, bet tai buvo pries pora metu... jos vardas buvo Edita ir ji puikiai kalba graikiskai bei labai idomiai bei itaigiai pasakoja apie Kreta ir jos zmones bei paprocius turistams, kelione i santorini su ja likau labai patenkinta

aš tai buvau žiauriai nepatenkinta schmoll.gif jokios doros info net pagrindinės nepateikė, grįžę iš ekskursijos turėjom skaityt knygą, kad bent ką sužinotume... prasčiausia gidė kiek susidūriau g.gif bet dabar nebedirba kiek žinau
o panormo srity prieš 2metus buvo Lina tai super gidė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 07 19, 12:11)
nuomoniu yra ivairiu... As asmeniskai buvau labai patenkinta Novaturo gide, bet tai buvo pries pora metu... jos vardas buvo Edita ir ji puikiai kalba graikiskai bei labai idomiai bei itaigiai pasakoja apie Kreta ir jos zmones bei paprocius turistams, kelione i santorini su ja likau labai patenkinta


Man siaip gidas nelabai ir reikalingas, isskyrus ekskursijoms 4u.gif Aciu labai uz nuomone. Beje, jei neklystu irgi atostogavote Creta Panoramoj. Butu idomu pagrindinius pliusus ir minusus suzinoti blush2.gif
Atsakyti