Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Hegira @ 2007 07 15, 13:04)
Pasikartosiu dar karta - As pasakojau apie savo skrydi i Kreta ir kiek buvo laisvu vietu lektuve. Dazniau skraidyk ir pamatysi...    tongue.gif
poster_ban.gif

Pasikartosiu ir aš: aš KETURIS kartus skridau į Kretą, ir NĖ KARTO nebuvo nė laisvos vietelės...jei tu vienąkart skridai ir pasitaikė laisvos eilės, tai matyt kažkas atsisakė skrydžio, betnereiškia, jog jos visada laisvos būna, ir kitiem čia pasakoji, jog oi TIKRAI bus laisva....o tai kiek man skraidyt, ir kaip dažnai būk maloni neaiškink, ir pasilaikyk savo patarimus SAU!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 16 liepos 2007 - 11:02
QUOTE(blackkiss @ 2007 07 16, 13:00)
Pasikartosiu ir aš: aš  KETURIS kartus skridau į Kretą, ir NĖ KARTO nebuvo nė laisvos vietelės...jei tu vienąkart skridai ir pasitaikė laisvos eilės, tai matyt kažkas atsisakė skrydžio, betnereiškia, jog jos visada laisvos būna, ir kitiem čia pasakoji, jog oi TIKRAI bus laisva....o  tai kiek man skraidyt, ir kaip dažnai būk maloni neaiškink, ir pasilaikyk savo patarimus SAU!

Laisvos vietos yra 5 vietos priekyje - jos skirtos stuardesem. Bent jau kiek man aiskino. As sedejau 2 eileje - tai pries mane nieko nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(IngaKate @ 2007 07 14, 18:23)
Straipsnyje skaičiau, kad neverta Kretoje pirkti aukso gaminių, nes jie nepatvarūs.  g.gif 
Ar teisybė?  4u.gif  ax.gif

manau, kad netiesa 4u.gif tiesa su aukso dirbiniais nesusiduriau, bet va sidabro kiek turiu, prieš pora metų nusipirkus - iki šiol nešioju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Udrius @ 2007 07 16, 12:03)
Laisvos vietos yra 5 vietos priekyje - jos skirtos stuardesem. Bent jau kiek man aiskino. As sedejau 2 eileje - tai pries mane nieko nebuvo.

nu sakau kai aš skridau, TIKRAI ne stiuardesės ten sėdėjo g.gif
Atsakyti
Sveikuciai, as irgi penktadieni isskrendu i Kreta! Gal kas yra buves Elounda Ilion viesbutyje, arba ka nors apie ji girdejes...? Butu idomu suzinot Jusu nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Hegira @ 2007 07 16, 16:53)
Na bet su tavim ir sunku susišnekėti.....
Visi sakom kaip būna, o tu savo varai....
Neklaidink žmonių!!!!!!
smile.gif



Sveikos/sveiki smile.gif,
manau kad norint isspresti ta reikala, reikia pasiskabinti i aviakompanija ir tiesiai sviesiai paklausti, kaip ten su tom stiuardesiu vietom ir kodel priekines buna laisvos lotuliukas.gif

Gal as ikisu savo trigrasi:
1. pirmosios eiles abejose puseje - nera labai patogios, kadangi nera kur koju deti - priesais senele. Geresnes vietos su didesniais tarpais kojoms paprastai buna antra ir trecia, taip pat desimta ar vienuolikta eiles (prie avariniu isejimu). Ypac aktualu aukstiems vyrams arba tiems kurie su leliukais keliauja.
2. pirmoj eileje, jeigu noresite uzkasti, jums atnes "staliuka-padekliuka" kuri reikes grazinti, nes nuolat su juo sedet atlenkus nepatogu, plius gali nukrist, jei nebus gerai pritvirtintas.
3. paskutine eile irgi ne geris, atlosai neatsilenkia, reiketu sedet tiesiai kaip stygai.
4. jeigu lektuvas pilnais, keleiviai sedi VISOSE eilese/vietose. Jeigu ne pilnas keleiviu nesodina i pirma ir paskutine eiles, nes nepatogu.
5. stiuardeses turi savo atskiras vietas - kai skrisit atkrepkite demesi - prie wc, maisto laikymo patalpeles yra atlenkiamos kedutes su saugos dirzais. Ten joms irgi nepatogu, kai lektuvas ne pilnas, tai jos ir atsiseda i priekines/paskutines eiles.

Tikiuosi paaiskinau (cia is darbines patirties) smile.gif.



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou...
Atsakyti
sveiki,

ir as jungiuosi prie jusu. rugpjucio 7 d. lekiam i Kreta meducio kopineti.. smile.gif

pasirinkom viesbuti Sofokli (oi, kaip laukiu Makliaus, kad papasakotu viska apie ji), si viesbuti pasirinkom, nes jis pigus ir del to kad i ji grisim tik pernakvoti, todel mums patogumu ir maisto ivairoves nereikia dideles smile.gif bet uztat galesim daugiau pinigeliu pacioje kretoje isleisti, daugiau pakeliauti, ivairesnio maisto paragauti.. ruosiames kokioms 5 dienoms nuomotis automobili ir keliauti, dar tikslaus marsruto nezinom, bet dabar esam ieskojimo stadijoje...

nzn, ar jau kalbejote apie sia tema ankstesenese temose, bet paklausiu, nes tas penkias temas perzvelgti tikrai yra darbo... blink.gif
kiek mazdaug dviems zmonems reikia pasiimti pinigeliu vaziuojant 7 nakvynems?
Atsakyti
Jurgitaite, taip, prie avarinio isejimo patogiausia sedeti, nes kojoms daugiausia vietos, bet siaip jau ten ne tik su leliukais nesodina, bet nesodina ir tu, kuriems nera 18 metu smile.gif
Kuistukas, mes per septynias dienas isleidom kazkur 1200 euru, dar nedariau samatos cool.gif , bet cia del to, kad mes tik viena nakti nakvojom savo viesbutyje, jame net nevalgem, apskritai maitinomes tik tavernose ir nuomodavomes kambarius pakeliui, todel jei grisit i viesbuti nakvot, tai susitaupys siek tiek pinigu. Tiesa, mes siaip daugiau nieko ypatingo ir nepirkom - tik maistas, nakvynes, auto ir benzinas. Bet mes megstam pavalgyt ir isgert biggrin.gif tai ant maisto tikrai laaaabai daug pinigu isleidom
O Makalius, kiek supratau, nebe i Sofokli isvaziavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prime @ 2007 07 17, 10:57)
Jurgitaite, taip, prie avarinio isejimo patogiausia sedeti, nes kojoms daugiausia vietos, bet siaip jau ten ne tik su leliukais nesodina, bet nesodina ir tu, kuriems nera 18 metu  smile.gif
Kuistukas, mes per septynias dienas isleidom kazkur 1200 euru, dar nedariau samatos  cool.gif , bet cia del to, kad mes tik viena nakti nakvojom savo viesbutyje, jame net nevalgem, apskritai maitinomes tik tavernose ir nuomodavomes kambarius pakeliui, todel jei grisit i viesbuti nakvot, tai susitaupys siek tiek pinigu. Tiesa, mes siaip daugiau nieko ypatingo ir nepirkom - tik maistas, nakvynes, auto ir benzinas. Bet mes megstam pavalgyt ir isgert  biggrin.gif  tai ant maisto tikrai laaaabai daug pinigu isleidom
O Makalius, kiek supratau, nebe i Sofokli isvaziavo  biggrin.gif



aiskiukas, na ziuresim, 1200 Euru mums labai daug.. teks nesilepnti taip labai maistu, va gerti tai mes nelabai megstam daug ( jei turi omeny alkoholinius gerimus) ir grisim nakvoti i viesbuti, nebent sakem jei toli nuvaziuotume tai nakvotume masinoj, na mums patogumu tikrai nereikia daug, abu megstam zygius, todel komfortu tikrai nereikia, taip nusteike ir vaziuojam...
o kodel makalius jau nebe sofoklyje?? perkele ji ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(kuistukas @ 2007 07 17, 10:01)
aiskiukas, na ziuresim, 1200 Euru mums labai daug.. teks nesilepnti taip labai maistu, va gerti tai mes nelabai megstam daug ( jei turi omeny alkoholinius gerimus) ir grisim nakvoti i viesbuti, nebent sakem jei toli nuvaziuotume tai nakvotume masinoj, na mums patogumu tikrai nereikia daug, abu megstam zygius, todel komfortu tikrai nereikia, taip nusteike ir vaziuojam...
o kodel makalius jau nebe sofoklyje?? perkele ji ar kaip?

tai, aisku, kad sutilpsit ir i mazesni biudzeta.
mes kazkaip netaupem, o jums susitaupys ant nakvyniu vis tiek ir maisto. O Makaliui paskutine minute atsake viesbuti, nusiunte juos i kita
Atsakyti
QUOTE(Prime @ 2007 07 17, 11:12)
tai, aisku, kad sutilpsit ir i mazesni biudzeta.
mes kazkaip netaupem, o jums susitaupys ant nakvyniu vis tiek ir maisto. O Makaliui paskutine minute atsake viesbuti, nusiunte juos i kita



oo tai cia truputi nesmagu, jau galvoji kad ten gyvensi susiderini marsruta, paima ie perkelia i kita ir jei dar i koki prastesni blink.gif tai is viso, moki pinigus ir nezinai kur vazuioji... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Prime @ 2007 07 17, 10:12)
tai, aisku, kad sutilpsit ir i mazesni biudzeta.
mes kazkaip netaupem, o jums susitaupys ant nakvyniu vis tiek ir maisto. O Makaliui paskutine minute atsake viesbuti, nusiunte juos i kita

va dabar paklausiau koleges, tai jie per 9 dienas isleido tik kazkur 550 euru, turejo viesbuti su half boardu, nuomojosi masina kelioms dienoms smile.gif
Atsakyti
[quote=blackkiss,2007 07 16, 12:06]
manau, kad netiesa 4u.gif tiesa su aukso dirbiniais nesusiduriau, bet va sidabro kiek turiu, prieš pora metų nusipirkus - iki šiol nešioju smile.gif
Papildyta:

As irgi sekmingai nesioju, ir gailiuosi, kad daugiau nenusipirkau, nes man ju sidabro dirbiniai labai jau grazus.
Atsakyti