Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Klajonė @ 2007 05 29, 12:30)
Shlipse, nuliudinai  verysad.gif  O vaziavome su mintim bamba vartyt prie juros, gulet ir ilsetis  verysad.gif  Panasu kad teks nuomotis masina vien kad iki plezo normalaus nuvaziuot. O kur siulytum tada vaziuoti i pleza kad butu netoli? Ir ar yra kokiu kelioniu agenturu, kurias nuo viesbucio galima pasiekti pesciomis?

Dar domina, ar kambariai su vaizdu i jura yra TIKRAI su vaizdu i jura? Nezinau, kazkaip prastai nusiteikiau dabar  verysad.gif  Ar gali papasakot ka nors gero apie ta viesbuti? paguodai  doh.gif


ir prie baseino neblogai paguleti,vanduo baseine juros.
salia yra stotele,galima i Elunda vaziuoti prie juros degintis,papludymiai geri,smeliukas,ir dusai yra maciau.zmogui bilietas iki Elundos arba iki Agios 1.3euro.tik kursuoja jie iki 20val.su taxi ir i viena ir i kita puse kainavo 8 eurus.tiek i Elunda tiek i Agios
po 4km.ir i viena ir i kita puse,plius kalnuota,tai pesciomis tikra kancia,ir pavojinga,kelkrasciai siauri,pavojinga kad masina nenumustu.salia esanciam viesbutyje nuomoja dviracius.bet nezinau kainos.
jo kiek maciau tai tie kur su vaizdu i jura tikrai pasakiskai grazu ryte per langa matyti ylanka.
ka cia gero tau papasakoti-na tai kad labai grazus vaizdai aplinkui,visa para.maitina skaniai,ir gana yvairiai.saldytuvas yra kambaryje,virtuvele su el.virykle,tik indu nera.dvi stiklines ir viskas.bet su mazu vaiku patogu kosytes issivirti.gal ir koki puoda duotu.namukai mieli kaip Santorinyje,ir prisifotkinti tai jau yra kur.
nesinervink,viskas bus gerai.kambarius gerai tvarko kas diena.
Atsakyti
Yra smulkiu Kretos zemelapiu ir Lietuvoj pirkti
http://www.eknygynas...?...d=50&page=8
As pirkau knygyne Maksimoj "Baltos lankos"

Pakankamai geras zemelapis internete
http://66.29.86.75/c...s/Crete-eot.png

P.S sestadieni i Kreta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2007 05 29, 08:26)
atvirai pasakius tai salia Herros nera pliazo aplamai.
jokiu gultu jokiu dusu gelo vandens.


Mergytės buvusios Heroje atsakykit prašom... smile.gif

1. O kambariuose yra balkonas, ar tas jūros vaizdas tik per langą matosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nes aš mėgstu vakarais balkone pasėdėti su vacation4.gif .
2. Ir dar dėl maisto ir gėrimų, ar galima kartais pasiimti į kambarį kokį kokteilį, ar saldumynų? Ir jeigu dienai išvažiuoti ar duoda kokį nors rinkinuką? O gal galima pačiai nuo pusryčių stalo pasiimti ir išsinešti.
3. Gal galėtumėte nuotraukyčių įmesti (aisku jei turite) su restorano meniu aplinka, kambarių vaizdais ir ...
4. Ar palikinėdavote arbatpinigių kambarinėms?
aciuks.gif
Atsakyti
sveikutes, kazkurios jau buvot atostogaus Mirabello beach labai idomu suzinoti kaip sekesi????kaip viesbutis koki atsiliepimai kaip maistas, masinu nuoma ir visa kita ..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2007 05 29, 11:26)
tiesa labai grazi Kritca ,gaila kad deja lietus pyle baisus tai tik per langa pasigrozejome.

Kritsa wub.gif bigsmile.gif a čia pagal mano rekomendacijas ar patys atradot "mano" mieląjį kaimelį? wub.gif ax.gif
Atsakyti
Tai vis gi, kaip reikalai Kretoje su arbatpinigiais? Ar kambarinėms palikdavote pinigėlių?
Atsakyti
Kritsa patare drauge.oi koks nuostabus miestukas,net sirdele stoja prisiminus.
o arbatpinigius megsta,bet labai nelepinome.
gerimus imdavome i kambari kai lietus pliaupe,nes lauke nebuvo galimybes sedeti ramiai,niekas nepyko,kad ysinesame,ir net nepriekaistavo.
o Mirabella labai super viesbutukas,galit nepergyventi,kas ten vyksite.liksite labai patenkinti juo.
Atsakyti
Kiek paskaitau žinučių vis nieko nerandu išsamesnio apie lauktuves. g.gif Suprantu, kad tai kiekvieno skonio bei "piniginės" reikalas.Bet... Visi rašo kad veža uzi degtinę, o kodėl ne Metexa? Kiek ji kainuoja? Ar yra išskrendant iš Kretos bemuitė parduotuvė ? Ir kokios joje kainos? Gal apsimoka alkoholį ir kitas lauktuves pirkti tenai? Atsimenu Turkijoje mes labai apsipirkom -4u.gif Duti fry viskas buvo kur kas pigiau.
Ar Agios yra verta dėmesio sidabro parduotuvė? Kad butu idomesniu papuošalu? Kokios ten kainos? Iš kiekvienos kelionės aš sau stengiuosi parsivežti kokį tai papuošalą, kad man ilgai primintu tą šalį.Kiek reikėtų tam skirti pinigų? Ar už 100 Eu kas nors išeitų?Bandau isivaizduot kad draugams ir artimiesiems eis-kempinės, muilas ir aliejus.
Kiek vienas toks rinkinukas atseitu? Būsiu labai dėkinga už atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2007 05 30, 05:55)
Kiek paskaitau žinučių vis nieko nerandu išsamesnio apie lauktuves.  g.gif Suprantu, kad tai kiekvieno skonio bei "piniginės" reikalas.Bet... Visi rašo kad veža uzi degtinę, o kodėl ne Metexa? Kiek ji kainuoja? Ar yra išskrendant iš Kretos bemuitė parduotuvė ? Ir kokios joje kainos? Gal apsimoka alkoholį ir kitas lauktuves pirkti tenai? Atsimenu Turkijoje mes labai apsipirkom -4u.gif Duti fry viskas buvo kur kas pigiau.
Ar Agios yra verta dėmesio sidabro parduotuvė? Kad butu idomesniu papuošalu? Kokios ten kainos? Iš kiekvienos kelionės aš sau stengiuosi parsivežti kokį tai papuošalą, kad man ilgai primintu tą šalį.Kiek reikėtų tam skirti pinigų? Ar už 100 Eu kas nors išeitų?Bandau isivaizduot kad draugams ir artimiesiems eis-kempinės, muilas ir aliejus.
Kiek vienas toks rinkinukas atseitu? Būsiu labai dėkinga už atsakymus

Metaxos gali gaut ir LR, o Uzu geriuosiu atveju vienos firmos (berods tos pačios Metaxos) už labai brangiai ir tik didžiuosiuose prekybos centruose.
Duty free pardė oro uoste yra. tautiečiai kaip išprotėję šopinosi, kainų neatkreipiau dėmesio.
Aliejus puslitris apie 4-5 eurus, muilas nuo 0,50 euro (čia mūsų kaime taip buvo), kempinių kainų nežiūrėjau. manau į kokius 10-15 eurų rinkinukas tilps.

o papuošalų, tai Kato Gouves aptikom labai fainų papuošalų krautuvėlę. Kitur nelabai matėm kažką panašaus.
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2007 05 30, 05:55)
Kiek paskaitau žinučių vis nieko nerandu išsamesnio apie lauktuves.  g.gif Suprantu, kad tai kiekvieno skonio bei "piniginės" reikalas.Bet... Visi rašo kad veža uzi degtinę, o kodėl ne Metexa? Kiek ji kainuoja? Ar yra išskrendant iš Kretos bemuitė parduotuvė ? Ir kokios joje kainos? Gal apsimoka alkoholį ir kitas lauktuves pirkti tenai? Atsimenu Turkijoje mes labai apsipirkom -4u.gif Duti fry viskas buvo kur kas pigiau.
Ar Agios yra verta dėmesio sidabro parduotuvė? Kad butu idomesniu papuošalu? Kokios ten kainos? Iš kiekvienos kelionės aš sau stengiuosi parsivežti kokį tai papuošalą, kad man ilgai primintu tą šalį.Kiek reikėtų tam skirti pinigų? Ar už 100 Eu kas nors išeitų?Bandau isivaizduot kad draugams ir artimiesiems eis-kempinės, muilas ir aliejus.
Kiek vienas toks rinkinukas atseitu? Būsiu labai dėkinga už atsakymus

Va apie tai irgi norėjau papasakoti.
Aišku yra žmonių, kurie mėgsta shopintis..........aš ne iš tokių.....geriau jau tas keturias lauktuvių ieškojimui ir kainų lyginimui skirtas valandas veikčiau kažką kitką.
Oi kaip pykau ant gidų, kai oro uoste pamačiau tų pačių produktų beveik geresnes kainas. doh.gif Čia ieškai ,lygini kainas tarp parduotuvėlių, nervuojies doh.gif , kad netelpa į lagaminą, biggrin.gif bandai kažkaip supokuot , kad neduokdieve, nesudužtų.
Atveža į oro uostą dvi valandos iki skrydžio, praeini su krepšeliu per maximum pusvalanduką ir gatava biggrin.gif . Jokio vargo ir nervų. biggrin.gif
Tikrai mačiau pirkt visokių rūšių Ouzo, Metaxos, Raki, vynai visokie (kainas mačiau nuo 2eu biggrin.gif ).........aliejaus visokiausio (ir moterys kalbėjo, kad berods pigiau doh.gif ), prieskonių, šokoladų graikiškų(tikrai pigiau ), saldumynų, rinkinukai alliejaus buteliukas+prieskonių visokių. Gal kažkas toj Travel value/Duty free bus keliais centais ir brangiau, bet visumoje kainos turbūt mažesnės nei parduotuvėlėse. Man pagailo laiko.
Verta pirkti tik pilstomus aliejus, rakę pas vietinius gyventojus, kažkokius meno dirbinius, kriaukles, paveikslėlius...........žodžiu neserijinius gaminius.

Merginos, čia gi ne Turkija,kur gali parduotuvėlėse gerooooooookai pasiderėt, auksas/sidabras pasirodė brangokas, turint mintyje, kad už trečdalį prašomos kainos turbūt negausi lotuliukas.gif . Apie tai dar kalbėjom su viešbučio administratore, kuri atkreipė dėmesį į mano žiedą, kai pasakiau kiek mokėjau už jį Turkijoj, tai čiut nenugriuvo biggrin.gif- tipo čia tokių kainų nebūna ................nors tiesą pasakius tikrai mačiau gražių dalykų ir greičiausiai pigiau nei Lietuvoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 30 gegužės 2007 - 08:09
O kaip su kvepalais oro uosto duty free?
Atsakyti
QUOTE(Klajonė @ 2007 05 30, 08:20)
O kaip su kvepalais oro uosto duty free?

Yra tikrai visokių firmų, tik kainos pažiūrėjau brangiau nei Frankfruto ar Muincheno oro uostuose. Gal atitinka Londono? Net nežinau biggrin.gif
Atsakyti