Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Tiffany @ 2007 07 11, 11:05)
jis toks aliejaus pavidalu, toks tirstas, uztenka 1-2 laseliu visai galvai (mano plaukai siekia pecius), as po plovimo pereinu per galiukus, o likuciu - per visa galva, nelieciant saknu  thumbup.gif Plauku neapsunkina  thumbup.gif
pirkau Kosmadoj, mokejau 57 lt (su nuolaidu kortele), o siaip jo kaina 61 lt  100 ml
galvojau ka cia nusipirkti - ar kerastaze ar sita, tiesiog norejau tikro aliejuko  tongue.gif kita karta bandysiu kerastaze arba mikl_shake, kad plaukuciai nepriprastu  rolleyes.gif

As irgi ji pries savaite nusipirkau, nes daug cia skaiciau, kad geras. Nu, bet jau kvapas...pribloske mane, kaip pigiu, prastu, vyrisku kvepalu verysad.gif
Man daug labiau patiko "Kerastase" "O'Rising" "Alfa Parf". Norejau ko nors naujo, gal jis ir veiksmingas, bet labai nemaloniai kvepia.
O del 1-2 laseliu, tai as naudoju jo labai daug, mano plaukai sukasi, plius dazyti, tai sausi. As galiu gana stipriai juo sutept plaukus, man neriebina ju niekas. Isdziusta ir viskas, kaip nebuve.
Atsakyti
Man labai patinka Framasi "By" aliejukas smile.gif (mokejau apie 38lt.) ir jau trys menesiai kaip nei vieno issisakojusio galiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 06 28, 17:15)

Vakar pabandziau pas seseri Amway aliejuka, dar neissiaiskinau ar jis galiukams ar visiems plaukams, bet labai patiko, taip pat reikia nedaug ir plaukai svelnus, nesivelia, nesisiausia.

cia serumas visiems plaukams su silku smile.gif geras daiktas smile.gif


as siandien nusipirkau wellos aliejuka glaiukams,ziuresim kas bus 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot kiek kainuoja naujosios barmunes aliejukai, tokie kaip simondsiju ir panasiai smile.gif?
Atsakyti
as tai naudojau welos akiejuka plauku galiukams ir labai man jis patiko ir tikrai padejo priekaistu jam neturiu
Atsakyti
Man kirpeja patare plaukus keleta kartu per savaite patepti alyvuogiu aliejumi. tuo paciu kur i salotas dedam... Tik reikia koki neutralaus kvapo atrasti.
Atsakyti
Norejau paklausti kaunieciu ,gal zinot kur tiksliai issikele Naujoji Barmune? nes jau Centriniama Paste jos nebera..... ir dar tinklapyje skaiciau ,kad ju alieju galima isigyti vaistinese? gal kazka girdejot?
Atsakyti
pati dirbu kirpeja ir galiu parekomenduoti Alfaparf aliejuka AUKSINIS jis taip ir vadinasi, dar neteko savo praktikoje naudoti geresnio atstato net labiausiai pazeista plauka ,kaina 49 lt bet kaina verta jo, klijentes labai daznai jo uzsisako
Atsakyti
QUOTE(Daigga @ 2007 07 21, 20:44)
Gal kuri zinot kiek kainuoja naujosios barmunes aliejukai, tokie kaip simondsiju ir panasiai smile.gif?


man atrodo apie 8-10 lt, nors galiu ir klysti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 07 22, 14:56)
Norejau paklausti kaunieciu ,gal zinot kur tiksliai issikele Naujoji Barmune? nes jau Centriniama Paste jos nebera..... ir dar tinklapyje skaiciau ,kad ju alieju galima isigyti vaistinese? gal kazka girdejot?


Kestucio 83,cia prie muzikinio teatro.Girdejau,kad dar Gedimino vaistineje yra.
Atsakyti
QUOTE(Daigga @ 2007 07 21, 20:44)
Gal kuri zinot kiek kainuoja naujosios barmunes aliejukai, tokie kaip simondsiju ir panasiai smile.gif?


50ml ~10-11lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 24 liepos 2007 - 13:03
QUOTE(jurgita K @ 2007 07 24, 13:23)
Kestucio 83,cia prie muzikinio teatro.Girdejau,kad dar Gedimino vaistineje yra.


Hm idomu kurioj ten vietoj prie to muzikinio reiks paieskot. gedemino vaistinej? cia kiek suprantu gedemino gt. ? bet tai kad ten kelios yra . itariu kad toj kur kosmetika prekiauja? ir dar idomu kaina skirais NB ir vaistinej?
Atsakyti