Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Susinervinau verysad.gif jau beveik metus naudoju plauku aliejukus kas antra diena. Tik plaukai ilgesni paaugo ir viskas – pradejo galiukai skilineti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 07 10, 15:33)
Susinervinau  verysad.gif  jau beveik metus naudoju plauku aliejukus kas antra diena. Tik plaukai ilgesni paaugo ir viskas – pradejo galiukai skilineti  verysad.gif

Pats laikas į kirpyklą. user posted image
Atsakyti
Labai jau nesinori. Auginu plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 07 10, 15:58)
Labai jau nesinori. Auginu plaukus smile.gif

O koks grožis plaukuose kai kabo ilgi išsišakoję nulužę galiukai? unsure.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 07 09, 15:51)
125ml, kainuoja maždaug 50Lt tiksliai nepamenu, o nusipirkt jo gali parduotuvėse prekiaujančiose profesionaliom plaukų priežiūros priemonėm, taip pat kai kuriouse salonuose  mirksiukas.gif


125 ml, 55 lt mirksiukas.gif burzua salonuose yra, pvz akropoly mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mistress @ 2007 07 09, 14:19)
As skaiciau forume geru atsiliepimu apie O'Rising.
Pati nusipirkau sau pora plauku priemoniu.
Nuostabi kosmetika. Ir tas aliejukas labai patiko mano plauku galiukams  thumbup.gif
Tad rekomeduoju. Bet ten ne aliejukas, o kazkokia kita medziaga. Labai puikiai drekina,visai neriebina,ilgam naudojimui. Pabandyk,isitikinusi kad tau patiks irgi.


gal galima foto, kaip tas O'rising atrodo? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2007 07 09, 07:28)
vakar isigijau plauku galiuku aliejuka Compagnia del colore, siryt isbandziau - patiko  thumbup.gif plaukai nesipucia, galiukai padrekinti, labai liuks  drinks_cheers.gif


papasakok daugiau, kokia kaina, kur pirkai, jis toks kaip aliejus, tirstas labai? blush2.gif na toks kur reikia lb mazai tik ant paciu galiuku, ar galima ir daugiau plauku tept? nebus nuo to riebaluoti, apsunke plaukai? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 07 08, 23:05)

Nes netikiu, kad koks aliejus (ar supermoment klijai... hihihi.gif) suklijuos sulužusius.


juk ne ant suskilinejusiu galiuku reikia tept aliejukus, pirma reikia pakirpt, o tada tept aliejuku, rupintis jais, aliejukas stabdo plauku galiuku skilinejima, bet tikrai neklijuoja ir niekuo nepadeda jau suskilinejusiems biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 07 10, 17:07)
papasakok daugiau, kokia kaina, kur pirkai, jis toks kaip aliejus, tirstas labai? blush2.gif  na toks kur reikia lb mazai tik ant paciu galiuku, ar galima ir daugiau plauku tept? nebus nuo to riebaluoti, apsunke plaukai? mirksiukas.gif
[


jis toks aliejaus pavidalu, toks tirstas, uztenka 1-2 laseliu visai galvai (mano plaukai siekia pecius), as po plovimo pereinu per galiukus, o likuciu - per visa galva, nelieciant saknu thumbup.gif Plauku neapsunkina thumbup.gif
pirkau Kosmadoj, mokejau 57 lt (su nuolaidu kortele), o siaip jo kaina 61 lt 100 ml
galvojau ka cia nusipirkti - ar kerastaze ar sita, tiesiog norejau tikro aliejuko tongue.gif kita karta bandysiu kerastaze arba mikl_shake, kad plaukuciai nepriprastu rolleyes.gif
Atsakyti
a milk-shake'as gi neturi aliejuko g.gif
Compagnia del colore tai man irgi labai patinka smile.gif
Bet ir kerastazius geras smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau Biotraitement aliejuka, artimiausiu metu isbandysiu ir galesiu pasakyti daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 07 11, 12:10)
a milk-shake'as gi neturi aliejuko g.gif
Compagnia del colore tai man irgi labai patinka smile.gif
Bet ir kerastazius geras smile.gif


milk'as turi savo aliejuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo? smile.gif nezinojau.. o kokia jo kaina gal zinai?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 07 11, 15:54)
milk'as turi savo aliejuka  mirksiukas.gif


Man konsultante sake kad neturi,turi tik ta firma kuri leidzia milkshake serija z.one concept
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 11, 18:16)
Man konsultante sake kad neturi,turi tik ta firma kuri leidzia milkshake serija z.one concept


niu tada begsiu pasiaiskinti kaip cia yra istiesu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mexica @ 2007 07 11, 17:36)
Jo? smile.gif nezinojau.. o kokia jo kaina gal zinai?


45 lt ua 50 ml berods rolleyes.gif
Atsakyti