Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Turėjau gana nemažai. Bet pats pats pats Alfa part. Nepigus, deja, Eurovaistinėse yra, ir Sarmoj. Nei viena nėra nusivylus, nei vieno kokybė neprilygo. PAbandykit.
Atsakyti
QUOTE(Dindilin @ 2008 02 22, 13:28)
Turėjau gana nemažai.  Bet pats pats pats Alfa part. Nepigus, deja, Eurovaistinėse yra, ir Sarmoj. Nei viena nėra nusivylus, nei vieno kokybė neprilygo. PAbandykit.



Nezinau, as bandziau bet man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien REVIline gydomajį profilaktinį linų sėmenų aliejuką. Kaina 55 Lt Figaro salone.
Kvapas jo wub.gif
Atsakyti
Man pats paciausias is iki siol bandytu - Indola Innova Silkening Serum (vienintelis aliejukas, nuo kurio plaukai visiskai nesiriebaluoja ir neatrodo apsunke, be to labai skalsus) thumbup.gif . Vienintelis jo minusas man- nekoks kvapas (kaip senovisku kvepalu ax.gif).
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 02 22, 22:54)
Man pats paciausias is iki siol bandytu - Indola Innova Silkening Serum (vienintelis aliejukas, nuo kurio plaukai visiskai nesiriebaluoja ir neatrodo apsunke, be to labai skalsus) thumbup.gif . Vienintelis jo minusas man- nekoks kvapas (kaip senovisku kvepalu ax.gif).

kur galima isigyti (kokia kaina) ir kaip ji naudojate? 4u.gif
Atsakyti
tema lyg jau baiginejasi ax.gif 4u.gif visom
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 02 22, 23:11)
kur galima isigyti (kokia kaina) ir kaip ji naudojate? 4u.gif

Kainuoja apie 50 Lt (jau senokai pirkau, gal ir ta pati kaina) ax.gif , o perku UAB "Gražviga", Basanavičiaus g. 33-4 (uz cerkves, tam pastate, kur Kodak). Dar zinau, kad Indola kosmetika prekiauja ir Northway medicinos centrai (juose isikure grozio salonai), bet is ju niekad nepirkau. Naudoju paprastai - ant isplautu ir siek tiek pradziuvusiu plauku istepu nedideli rankose susildyta aliejuko kieki, ir gerai isskirstau rankomis. Tepdavau drasiai ir ant saknu, ne kiek nesiriebaluodavo. Galima tepti netgi ir ant sausu plaukuciu, jie nuostabiai lygus buna ir zvilga thumbup.gif
Atsakyti
1.Victoriasecret aliejukas "So sexy"kvepia super wub.gif ,plaukai nuo jo nesiriebaluoja,palyginti nebrangus.
2.CHI aliejus pasakiskas,ypac kas tiesinasi plaukus karstu tiesintoju.
3.Organix"coconut milk"kvepia kokosu,tinka susskilinejusiems galams,taup pat dazytiems,pazeistiems plaukams.Siuo metu jis man pats paciausias wub.gif Beje taip pat neriebina plauku:)Va cia ,trecias nuo virsaus:
http://www.organixha...coconutmilk.asp
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foje: 23 vasario 2008 - 05:13
Nesenai nusipirkau Selective firmos aliejuka -seruma galiukams, tai nieko toks, tik toks tirstokas ir riebokas, cia palyginus su kerastase 4u.gif
Atsakyti
O as dar paziurejau siandien nete tuos Indolos aliejus ir kt. priemones (nes galvoju, gal pigiau butu pirkt online) ir nustebau pamaciusi naujas ju pakuotes. Tik va klausimas, ar nesuprastejo kokybe ju, kaip daznai nutinka tokiu atveju g.gif . Na bet kokiu atveju, mano senasis jau baigesi, teks pirkti ta naujoviska, tada ir parasysiu atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti