Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 07 08, 23:09)
Ps. prie viso to pridursiu, kad jau gerą pusmetį nenaudoju jokių plaukų kaukių (kur reikia laikyti po tris... dešimt... dvidešimt ar kiek ten minučių ant galvos) po plovimo. bebe.gif Kartais (vieną... du kart į savaitę) po galvos naudoju Gajos kaukę kaip kondicionierių - uždedu ant galiukų ir iškart nuplaunu. Ir visad be problemų iššukuoju plaukus. cool.gif

thumbup.gif tik vienas klausimukas-plaukai nedazyti?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 08, 23:37)
thumbup.gif  tik vienas klausimukas-plaukai nedazyti?

Paskutinį kart dažiau 2005 per Velykas.
Mano plaukai siekia pečius. Tai manau jau bus ataugę.
Nors kiekvienais metais kai ateina saulėtas sezonas mano galai pašviesėja nuo saulės. doh.gif
Šiaip kerpu galiukus kas du-tris mėnesius.
Nes netikiu, kad koks aliejus (ar supermoment klijai... hihihi.gif) suklijuos sulužusius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 08 liepos 2007 - 23:06
vakar isigijau plauku galiuku aliejuka Compagnia del colore, siryt isbandziau - patiko thumbup.gif plaukai nesipucia, galiukai padrekinti, labai liuks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 07 09, 00:05)
Paskutinį kart dažiau 2005 per Velykas.
Mano plaukai siekia pečius. Tai manau jau bus ataugę.
Nors kiekvienais metais kai ateina saulėtas sezonas mano galai pašviesėja nuo saulės. doh.gif
Šiaip kerpu galiukus kas du-tris mėnesius.
Nes netikiu, kad koks aliejus (ar supermoment klijai... hihihi.gif) suklijuos sulužusius.



is esmes tavo plaukai jau kaip ir nedazyti,taigis nereikia stebetis kad nereikia kaukiu,balzamu..
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 09, 13:22)
is esmes tavo plaukai jau kaip ir nedazyti,taigis nereikia stebetis kad nereikia kaukiu,balzamu..

Manęs tai ir nestebina.
Palyginimui - mano sesers plaukai irgi nedažyti, bet šiek tiek ilgesni nei mano. Bet pas ja kaltūnas ant galvos būna jei nenaudoja balzamo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 07 09, 13:26)
Manęs tai ir nestebina.
Palyginimui - mano sesers plaukai irgi nedažyti, bet šiek tiek ilgesni nei mano. Bet pas ja kaltūnas ant galvos būna jei nenaudoja balzamo.  unsure.gif


Pas seses irgi buna skirtingi plaukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau
L'Oreal serie expert lumino contrast serumą
bandysiu ir žiuresiu kaip mano plaukai reaguos, nes galiukai tai sausi ax.gif
user posted image
Atsakyti
perskaiciau visa tema ir kazkaip labai sudomino tas isgirtasis Kerastase aliejukas, bet visoj temoj neradau, kur butu galima jo nusipirkti, kiek kainuoja ir kiek ml yra (arba gal praziopsojau biggrin.gif )? Plaukai mano stori, nedazyti, bet labai iskarpyti ir atrodo siurkstus, galvoju, kad tas Kerastase gal ir galetu padet man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ishdykus @ 2007 07 09, 15:58)
perskaiciau visa tema ir kazkaip labai sudomino tas isgirtasis Kerastase aliejukas, bet visoj temoj neradau, kur butu galima jo nusipirkti, kiek kainuoja ir kiek ml yra (arba gal praziopsojau biggrin.gif )? Plaukai mano stori, nedazyti, bet labai iskarpyti ir atrodo siurkstus, galvoju, kad tas Kerastase gal  ir galetu padet man smile.gif

125ml, kainuoja maždaug 50Lt tiksliai nepamenu, o nusipirkt jo gali parduotuvėse prekiaujančiose profesionaliom plaukų priežiūros priemonėm, taip pat kai kuriouse salonuose mirksiukas.gif
Atsakyti
vetuke, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ishdykus @ 2007 07 09, 17:04)
vetuke, ačiū smile.gif

Nu nėr už ką, jei pirksi, kai pabandysi parašyk ar patiko mirksiukas.gif Man tai jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistress @ 2007 07 09, 15:19)
As skaiciau forume geru atsiliepimu apie O'Rising.
Pati nusipirkau sau pora plauku priemoniu.
Nuostabi kosmetika. Ir tas aliejukas labai patiko mano plauku galiukams  thumbup.gif
Tad rekomeduoju. Bet ten ne aliejukas, o kazkokia kita medziaga. Labai puikiai drekina,visai neriebina,ilgam naudojimui. Pabandyk,isitikinusi kad tau patiks irgi.

papasakok issamiau koki pirkai. man atrodo siandien man parduotuveje ji siule. kazkaip sudvejojau ir nepirkau. rolleyes.gif gal toks geltonas skystis, su aliliejukais neva?ir ant virsasu baltos putos?
Atsakyti