Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(...whatever... @ 2008 02 18, 14:23)
O kuo patiko? Ar paglotnina, patiesina plaukus?  unsure.gif Ir gal galėtum įkelt paveiksliuką, kuris patiko blush2.gif

paveiksliuko siuo metu ikelti nesigaus g.gif unsure.gif
Mano plaukai sviesus ir dazyti.Tai kazko paskutiniu metu buvau nepatenkinta, kad galiukai siurkstoki, nors naudojau alfapart semenu aliejuka. Tai tas is pradziu buvo nieko, bet po to ar priprato plaukai ar dar kas, bet to poveikio nebejauciau. Tai grizau prie lancome. O tas serumas tai neriebindamas plauku pazvilgina ir sudaro sveiko plauko ispudi. Bet...as manau, kad kas tinka vieniems plaukams, kitiems gali ir netikti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(more more @ 2008 02 18, 14:17)
paveiksliuko siuo metu ikelti nesigaus g.gif  unsure.gif
Mano plaukai sviesus ir dazyti.Tai kazko paskutiniu metu buvau nepatenkinta, kad galiukai siurkstoki, nors naudojau alfapart semenu aliejuka. Tai tas is pradziu buvo nieko, bet po to ar priprato plaukai ar dar kas, bet to poveikio nebejauciau. Tai grizau prie lancome. O tas serumas tai neriebindamas plauku pazvilgina ir sudaro sveiko plauko ispudi. Bet...as manau, kad kas tinka vieniems plaukams, kitiems gali ir netikti doh.gif

Tai čia tas suprantama, bet nemažai kas ir giria Lancome aliejuką rolleyes.gif
Kartą naudoji? Čia iš Lancome temos perkopijavau
HAIR SENSATION
NUTRITION INTENSE
Damaged Tips Nutri-Serum--cia galiukams

HAIR SENSATION
NUTRITION INTENSE
Smooth and Shine Treatment--- visam plauku
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 02 18, 15:44)
Tai čia tas suprantama, bet nemažai kas ir giria Lancome aliejuką  rolleyes.gif
Kartą naudoji? Čia iš Lancome temos perkopijavau
HAIR SENSATION
NUTRITION INTENSE
Damaged Tips Nutri-Serum--cia galiukams

HAIR SENSATION
NUTRITION INTENSE
Smooth and Shine Treatment--- visam plauku

naudoju antraji. Nezinojau, kad dar ir kitas yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 02 17, 22:25)
Pas mane plaukai linkę pūstis, tai vienas iš pageidavimų aliejukui, kad paglotnintų plaukus ir per daug neriebalintų  rolleyes.gif ,šiaip jį naudoju neseniai, bet kas kart po plovimo pasitepu, jei keli paspaudimai, tai nelabai paglotnina mano plaukus, jei padauginu,  tai išdžiūvę plaukai nekokie, kaip neplauti  doh.gif


Viskas su tavim aisku-neteisingai naudoji,del to nei savo funkcijos atlieka o jei padaugini dar ir pasiriebalave palieka..
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 18, 20:19)
Viskas su tavim aisku-neteisingai naudoji,del to nei savo funkcijos atlieka o jei padaugini dar ir pasiriebalave palieka..

O tai kaip jį teisingai naudot? mastau.gif , nes naudoju kaip ir visus aliejukus unsure.gif
Atsakyti
Man svarbiausia - kokybė ir natūralumas. Geriau už monoi siuo momentu nežinau. Tai gardenijos žiedų ekstraktas kokoso aliejuje. Galima pasidaryti kaukę arba naudoti pasišiaušusiems galiukams. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eterrnity @ 2008 02 20, 19:56)
Man svarbiausia - kokybė ir natūralumas. Geriau už monoi siuo momentu nežinau. Tai gardenijos žiedų ekstraktas kokoso aliejuje. Galima pasidaryti kaukę arba naudoti pasišiaušusiems galiukams.  thumbup.gif



Pirmakart girdziu apie toki.Gal nuotraukyte galima butu?kur pirkot?
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2008 02 20, 18:11)
Pirmakart girdziu apie toki.Gal nuotraukyte galima butu?kur pirkot?


monoi kokosu aliejus buna kosmadose, o 100 % naturalaus bioboutique CUP'o 5 aukstas, SV. stepono 6, kvapu namuose ciurlionio 4
Atsakyti
O klausykit jeigu aš kiekvieną dieną aliejukais tepsiu plaukus ar nieko blogo nebus? Tepu Niveos aliejumi, jojobos ir migdolų mišiniu, dar ricinos su kiausiniu. Kazkaip po paskutinio dazymo plaukai visiskai kaip siaudai pasidare, atrodo negyvi, tai bandau gaivinti, bet bijau, kad dar labiau nepakenkciau g.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as alieju plaukams"babuski Agafji", issitryniau galva ,laikiau apie valanda, tas aliejus malonaus kvapo(zoliu) jau susiruosiau plauti, plaunu,plaunu,galo nera ,kol as ji nuploviau kiek sampuno isnaudojau doh.gif riebu nors tu ka, galais negalais palengvejo, issisukuoja lengvai ,bet dziusta doh.gif be feno niekaip, kai isdziovinau visai nieko, bet efektas ne tas kurio tikejausi, trumpiau tariant i menesi viena karta gal ir gerai pamaitinti plaukucius, bet dazniau -vargas, maza to,kad po mano aliejiniu proceduru vyras vonioj paslydo (sunkiai issiplauna),tai ir visas vakaras suniui ant uodegos unsure.gif
Labai noreciau aliejuko tik plauku galiukams ,kad atrodytu graziai ir sveikai, gal galite parekomenduoti? buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
kaip tik ta monoi kokosu alieju isbandziau siandien rolleyes.gif laikiau gan ilgai...bet su naturaliu sampunu neissiplove, is pradziu net nesupratau, galvojau, kas cia pasidare biggrin.gif perploviau su orising'u ir viskas liuks, plaukuciai tokie papure, svelnus, sveikai atrodantys, tikiuosi toks efektas dziugins ir toliau ax.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 20 vasario 2008 - 23:46
o kur tu ji pirkai? cia toks stiklinis buteliukas su geltona etikete? as ieskau ir nerandu niekur sad.gif
Atsakyti