Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Palomina @ 2008 01 25, 20:41)
as tai nezinau ar cia susije sie dalykai (zirkliu astrumas ir plauku galiuku sakojimasis).. bet tikrai, labai jau greit tau issisakoja plaukai  doh.gif


Taip susije,ne tik zirkliu astrumas,bet svarbu ir kai kerpa kad nukirptu visus issisakojusius galiukus..Tarkim jei issisakoja 2cm tai kad ir nukirptu 2cm o ne pvz 1cm,nes tada jie vel greit issisakos.
Nepamenu kokios firmos zirklem mane kerpa,bet pamenu,kad tos firmos parduotuve yra Pilies gatvej ir ne is pigiuju smile.gif O kirpeja daznai keicia zirkles. cool.gif
Atsakyti
Bandziusios ir Paul Mitchel super skinny ir Kerastase aliejukus, gal galit palygint, papasakot apie poveikiu skirtuma?
Galvojau pirkt super skinny, bet eilini karta Kerastase nusipirkau, nes kirpykloj sake, kad Kerastase vistiek NR.1, bet idomu man ir ta Paul Mitchel pabandyt..
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2008 02 17, 21:44)
Bandziusios ir Paul Mitchel super skinny ir Kerastase aliejukus, gal galit palygint, papasakot apie poveikiu skirtuma?
Galvojau pirkt super skinny, bet eilini karta Kerastase nusipirkau, nes kirpykloj sake, kad Kerastase vistiek NR.1, bet idomu man ir ta Paul Mitchel pabandyt..

As naudoju ir ta ir ta bigsmile.gif Tai visgi turbut man labiau PM tinka smile.gif Jis toks sunkesnis, bet ne riebaluoja. Ir kazkaip poveikis ilgesnis, plaukus patiesina, susvelnina, paslidina smile.gif Del skilinejimo, tai abu vienodi, daugiau kosmetiniai nei gydomieji.
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 02 17, 22:59)
As naudoju ir ta ir ta  bigsmile.gif  Tai visgi turbut man labiau PM tinka  smile.gif  Jis toks sunkesnis, bet ne riebaluoja. Ir kazkaip poveikis ilgesnis, plaukus patiesina, susvelnina, paslidina  smile.gif  Del skilinejimo, tai abu vienodi, daugiau kosmetiniai nei gydomieji.


Aciu uz atsakyma. Nu va,o as kaip tik ir norejau sunkesnio tokio. Nieko, kita karta isbandysiu Mitchel smile.gif
Atsakyti
Šiuo metu turiu Joico aliejuką, bet nelabai jis man kažko unsure.gif ,gal per lengvas ir skystas rolleyes.gif , nepalyginsi su Alfa parf Seduction, bei Paul Mitchell aliejukais, jie kur kas labiau patiko, nes sunkesni ir tirštesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 02 17, 22:15)
Šiuo metu turiu Joico aliejuką, bet nelabai jis man kažko  unsure.gif ,gal per lengvas ir skystas rolleyes.gif , nepalyginsi su Alfa parf Seduction, bei Paul Mitchell aliejukais, jie kur kas labiau patiko, nes sunkesni ir tirštesni ax.gif


Mano ploniem plaukam kazkaip Joico neatrodo per lengvas...Papasakok kaip ji naudoji?
Atsakyti
O dar yra Paul Mitchel drops kazkokie,idomu ar geri... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2008 02 17, 21:44)
Bandziusios ir Paul Mitchel super skinny ir Kerastase aliejukus, gal galit palygint, papasakot apie poveikiu skirtuma?
Galvojau pirkt super skinny, bet eilini karta Kerastase nusipirkau, nes kirpykloj sake, kad Kerastase vistiek NR.1, bet idomu man ir ta Paul Mitchel pabandyt..


Naudojus aš abu smile.gif
Tai va, Kerastase gal kvapas man labiau patiko, nors Mitchelio irgi geras. O va plaukai nuo Kerastasės man tokie labai jau "pūkeliai" buvo, na tokie minštučiai švelnučiai ir prisiplodavo kažkaip doh.gif: O su Mitcheliu jie standesni, tiesesni tokie ir gal net slidesni sakyčiau. Mitchelio serumą dar su Goldwellio Kerasilk galiu palygint, man rodos poveikis labai panašus smile.gif Taigi, man kerastase tikrai ne pirmoje vietoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 17, 21:19)
Mano ploniem plaukam kazkaip Joico neatrodo per lengvas...Papasakok kaip ji naudoji?

Pas mane plaukai linkę pūstis, tai vienas iš pageidavimų aliejukui, kad paglotnintų plaukus ir per daug neriebalintų rolleyes.gif ,šiaip jį naudoju neseniai, bet kas kart po plovimo pasitepu, jei keli paspaudimai, tai nelabai paglotnina mano plaukus, jei padauginu, tai išdžiūvę plaukai nekokie, kaip neplauti doh.gif
Atsakyti
Ikalbejot, sekanti karta bandysiu Paul Mitchel. biggrin.gif
Atsakyti
Lancome ir tik lancome. Grizau prie jo, nors norejosi isbandyti ir kitus. 100ml - 77litai. pirkau sarmoj. Gal kam irgi patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(more more @ 2008 02 18, 08:37)
Lancome ir tik lancome. Grizau prie jo, nors norejosi isbandyti ir kitus. 100ml - 77litai.            pirkau sarmoj. Gal kam irgi patiks smile.gif

O kuo patiko? Ar paglotnina, patiesina plaukus? unsure.gif Ir gal galėtum įkelt paveiksliuką, kuris patiko blush2.gif
Atsakyti