Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Man irgi KERASTASE pats geriausias drinks_cheers.gif ,ir siaip tos firmos primones superines wub.gif esu daug ka bandziusi
Atsakyti
o kokia jo kaina, kokia talpa ir kur perkate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintareles: 16 sausio 2008 - 17:36
QUOTE(gintareles @ 2008 01 16, 18:36)
o kokia jo kaina, kokia talpa ir kur perkate?

kaina,atrodo,55lt.,talpa irgi gera-125ml,o reikia visai nedaug thumbup.gif .Jo gali nusipirkti tik grozio salonuose kurie dirba su kerastase.
Atsakyti
QUOTE(gintareles @ 2008 01 16, 18:36)
o kokia jo kaina, kokia talpa ir kur perkate?



QUOTE(_mamyte_ @ 2008 01 16, 23:08)
kaina,atrodo,55lt.,talpa irgi gera-125ml,o reikia visai nedaug thumbup.gif .Jo gali nusipirkti tik grozio salonuose kurie dirba su kerastase.


o as 75lt moku... rolleyes.gif Zinau, kad Kerastase linija tikrai yra Burzua salonuose. O sie tikrai yra Klaipedoje ir, man regis, Vilniuje.. unsure.gif
Jeigu kitu aliejuku man pakanka menesiui, tai sio pusmeciui! Nors varau ant plauku kaip reikiant.... biggrin.gif
Papildyta:
Dar visai neblogas yra Milkshake aliejukas...kazkodel taip pat uztenka gana ilgam laikui. Malonus kvapas (beje, ne toks saldus, karamelinis, kaip daugumos Milkshake produktu) ir puiki konsistencija-nei per riebu, nei per sausa.
Atsakyti
As irgi moku 55 Lt smile.gif perku Madam salone Kaune arba Ametistejoj 4u.gif
Ir kvepia jis labai skaniai wub.gif
Atsakyti
paul mitchel super skinny bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 01 21, 08:39)
paul mitchel super skinny  bigsmile.gif

man sitaa taip pat labai patinka thumbup.gif as ji tepu ant slapiu plauku galu, o gal galima ir ant sausu tepti g.gif idomu ar labai apsunkina plaukus smile.gif
Atsakyti
Gal galit man patarti? Mano plauku galiukai labai sakojasi. Gal inot koki aliejuka galeciau naudoti,kad plauku galiukai nebutu tokie sausi ir issisakoje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simplicity* @ 2008 01 22, 20:55)
Gal galit man patarti? Mano plauku galiukai labai sakojasi. Gal inot koki aliejuka galeciau naudoti,kad plauku galiukai nebutu tokie sausi ir issisakoje? 4u.gif

issisakojusius galiukus tai jau teks nukirpti, nieko su jais nepadarysi (nesusiklijuos biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 22, 21:23)
(nesusiklijuos  biggrin.gif )


jei naudos daug silikoniniu priemoniu -dar ir kaip suklijuos -esu bandzius -rezultatai tikrai buvo

bet jei nenori -tuomet teks nukirpti ir daznai su aliejais pries plovima zaisti
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 23, 00:49)
jei naudos daug silikoniniu priemoniu -dar ir kaip suklijuos -esu bandzius -rezultatai tikrai buvo

bet jei nenori -tuomet teks nukirpti ir daznai su aliejais pries plovima zaisti

bet tai turbut susiklijuos su silikonu tik iki plovimo, issiplausi galva ir vel bus kaip buve? g.gif kazkaip net idomu pasidare, nemaniau, kad taip imanoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 23, 12:39)
bet tai turbut susiklijuos su silikonu tik iki plovimo, issiplausi galva ir vel bus kaip buve?  g.gif  kazkaip net idomu pasidare, nemaniau, kad taip imanoma  biggrin.gif


beveik taip, as bandziau taip -silikoninis sampunas,silikoninis balzamas, tada ant dregnu plauku tepiau silikoni aliejuka plaukams -2 dienos plaukai atrode thumbup.gif -ne vieno issisakojusio galiuko schmoll.gif , trecia diena jau pradejo kai kur matytis, pakartojus procedura vel viskas 2 dienas ciki, bet daugiau to nebekartojau
Siaip pakankamai gera poveiki duoda ShanShan kaukes vienkartines is Kosmados, bet viskas priklauso nuo plauku bukles ax.gif -jei tikrai baisu -tai tik kirpimas galetu padeti g.gif
Atsakyti