Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Man labai geras aliejus galams is Body shop , berods vynuogiu kauliuku jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2008 01 02, 14:04)
na as ir galiu pasakyti avono aliejukas nekoks jau superinisdalykelis  schmoll.gif  jokio rezultato, tepi tepi bet nieko. As naudoju Compagnia DelColere aliejuka superinis, rezultat matau, tikrai galai ne taip velesi ir nereikia taip daznai ju kirpti, o cia svarbiausia norint auginti plaukus smile.gif  O dar kaip esu blionda tai tiems galams  ypač reikia maitinimo smile.gif



Oi sorry, jau radau kur pirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 02, 11:15)
Taip taip, tu teisingai pavadinai man rodos, nes toje firmoje tik 2 rusiu kapsulytes yra - raudonos ir zalios, taip kad mes apie tas pacias kalbame  mirksiukas.gif

O gal pas tave paskutiniu metu luzineja plaukai ne del to aliejaus, o tiesiog del oro,nu...tipo...salta lauke, sezonu kaita smile.gif
Atsakyti
na gali buti, taciau dabar nenaudoju, bet kai naudodavau pastebedavau tokia tendencija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 02, 15:54)
na gali buti, taciau dabar nenaudoju, bet kai naudodavau pastebedavau tokia tendencija g.gif

g.gif schmoll.gif reikia man tada irgi gal susimastyt, maza ko pusiau plyka lyksiu nuo kazkokiu kapsulyciu biggrin.gif ... mano drauge tai naudoja naturalu aliejuka vaistynese perka, sako, kad kt vien chemija... ....
Atsakyti
As naudoju aliejuka pries plovima, Ajurvedini toki naturalu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 02, 16:16)
As naudoju aliejuka pries plovima, Ajurvedini toki naturalu  blush2.gif

O kas cia per aliejukas?
Atsakyti
Zodziu zolinis aliejukas, esu isirasius Ajurvedos centre kad sau pigiau kosmetika pirkti tai ir nusipirkau is BIOTIQUE firmos, bet siuo metu lyg jau nebera jo labai populiarus plauku augimui gerinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 02, 16:33)
Zodziu zolinis aliejukas, esu isirasius Ajurvedos centre kad sau pigiau kosmetika pirkti tai ir nusipirkau is BIOTIQUE firmos, bet siuo metu lyg jau nebera jo labai populiarus plauku augimui gerinti  bigsmile.gif

Aisku...O pati matai skirtuma plauku su aliejukais ir be?
Atsakyti
As jau kazkur puse metu naudoju paul mitchell super skinny seruma ir matrix seruma tikrai labai padejo plaukam thumbup.gif galiukai visai nesisakoja, plaukai tikrai atsigavo, bet jau taip atsibodo vis nesibaigia man jie blush2.gif noriu kazka is tigi ar goldwell nusipirkti ax.gif kaip manot jei padesiu juos i sali nesuges man jie g.gif ta prasme klausimas toks ar genda jie, nes galiojimo datos tai nera ant bonkuciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorinda: 15 sausio 2008 - 23:47
Bandziau kruvas aliejuku is visu imanomu firmu. Jau metus naudoju Kerastase ir i nieka kol kas nekeisciau!
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif Super aliejukas thumbup.gif
Atsakyti