Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Toks netikėtas pastebėjimas. Kai pradėjau naudot aliejukus plaukų galiukams, jie man po mėnesio kito pradėjo... lūžinėt ir trupėt. Iki tol tokios problemos niekad neturėjau. Nustojau, ir vėl viskas susitvarkė. Dabar vis padūsauju, kad kosmetiniam lagaminėly tų aliejukų (alfaparf, biotraitement, di lino ir t.t) daugiau kaip už 100 lt vietą užima. O plaukučiai tai gražūs su jais būdavo.... Gal tik sutapimas?
Atsakyti
Na ziemos metu man net patys geriausi neriebinantys aliejukai riebina plaukus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 12 27, 14:17)
Kur rasti sio aliejuko kaune pvz, nes marijampoleje tikriausiai nebus smile.gif Paul Mitchell Super Skinny Serum

Kaune mačiau akropoly Amitestėjoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 28, 21:47)
Na ziemos metu man net patys geriausi neriebinantys aliejukai riebina plaukus doh.gif


Manau padaugini tept.
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2007 12 27, 19:56)
As tai avon aliejuka panaudoju karts nuo karto, bet mano plaukai per daug stagariniai, kad jie man padetu smile.gif KAzkiek aisku pasvelnina, beeeet.... O siaip labai gerai karts nuo karto alyvu alieju tepti ant galu ir bent pora valandu laikyti  smile.gif  Padeda.. Paminkstina plaukus

drinks_cheers.gif tas avon aliejukas tikrai niekam tikęs,sakiau irgi bandysiu alyvų aliejų, g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo breira: 30 gruodžio 2007 - 22:02
Turiu dabar is Lorealio prekybcentrini seruma plaukams po plovimo, nieko ypatingo- kvapas gryna chemija,nei blizgina nei ka, tik vienas pliusas padeda issukuot mano kudlas. Gal ilgiau panaudojus bus koks rezultatas
Atsakyti
As irgi visada panaudoju plauku aliejuka-seruma. man patinka Henna raudonos mazos kapsulytes . Poveikis thumbup.gif Plaukai blizga, nesivelia, nesisakoja galiukai... rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi patiko Chna kapsulytes, taciau po kiek laiko naudojant pradejo luzineti plaukai, galbut jas reikia ne pastoviai naudoti o kaip tam tikros trukmes kursa mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 02, 10:52)
Man irgi patiko Chna kapsulytes, taciau po kiek laiko naudojant pradejo luzineti plaukai, galbut jas reikia ne pastoviai naudoti o kaip tam tikros trukmes kursa  mastau.gif

Plauk, o gal as ne taip pavadinima parasiau?Chna gal ir bus tos raodonos kurios pavadinau henna...kazkaip neatsimenu as to pavadynimo.... g.gif
Atsakyti
Taip taip, tu teisingai pavadinai man rodos, nes toje firmoje tik 2 rusiu kapsulytes yra - raudonos ir zalios, taip kad mes apie tas pacias kalbame mirksiukas.gif
Atsakyti
na as ir galiu pasakyti avono aliejukas nekoks jau superinisdalykelis schmoll.gif jokio rezultato, tepi tepi bet nieko. As naudoju Compagnia DelColere aliejuka superinis, rezultat matau, tikrai galai ne taip velesi ir nereikia taip daznai ju kirpti, o cia svarbiausia norint auginti plaukus smile.gif O dar kaip esu blionda tai tiems galams ypač reikia maitinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2008 01 02, 14:04)
na as ir galiu pasakyti avono aliejukas nekoks jau superinisdalykelis  schmoll.gif  jokio rezultato, tepi tepi bet nieko. As naudoju Compagnia DelColere aliejuka superinis, rezultat matau, tikrai galai ne taip velesi ir nereikia taip daznai ju kirpti, o cia svarbiausia norint auginti plaukus smile.gif  O dar kaip esu blionda tai tiems galams  ypač reikia maitinimo smile.gif



Gal gali parasyt kur pirkai ir kokia kainyte.Noris kazko rimtesnio panaudot, nes tie papigiaja, tai ir rezultatas schmoll.gif
Atsakyti