Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Malena @ 2007 11 24, 21:11)
Maniskiai dazyti sokoladiniai smile.gif
Matriz temoje surasiau mirksiukas.gif

Malena, gal gali parasyti kur Lt ju nusipirkti, neradau tos Matrix temos ax.gif
Atsakyti
sveikos, zinau viena labai gera aliejuka plaukams:
Paul Mitchell Super Skinny Serum. Siaip nepigus, bet labai ilgam uztenka, nes reik tik galiukus tepti ir 1 laselio uztenka. tai va, patariu visom thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elena @ 2007 12 08, 19:30)
sveikos, zinau viena labai gera aliejuka plaukams:
Paul Mitchell Super Skinny Serum. Siaip nepigus, bet labai ilgam uztenka, nes reik tik galiukus tepti ir 1 laselio uztenka. tai va, patariu visom  thumb_yello.gif

as irgi juo dziaugiuos drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Labai aciu uz informacija. Reikes pabandyti
Atsakyti
Kerastase dabar jau kaip ir universalus aliejukas bigsmile.gif
Man labai patinka smile.gif kaip ir daugumai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 12 08, 20:04)
as irgi juo dziaugiuos  drinks_cheers.gif  wub.gif


O kiek Lt. kainuoja tas suppers skiny? NEs užsisakiau 250 mll jo....
Atsakyti
O man Wellos labai patinka aliejukaa 4u.gif
Atsakyti
Ilgai naudoju LAKME aliejuką - patinka bigsmile.gif
Turėjau Alfa Part Semi De Lino thumbup.gif
Dar Collistar kažkokį bandžiau vieną kartą, neblogas pasirodė. smile.gif Nors dabar paieškojau, tai neturi jie aliejuko, kažkoks skystis ale žvilgesio suteikiantis ten buvo, bet kvepėjo aliejum lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miss_Lumholdt: 23 gruodžio 2007 - 22:11

gavau dovanų varnalėšų aliejuką plaukam, matyt tikrai jau ne kokie plaukai atrodo blush2.gif bet man po jo tokie riebūs plaukai, nors šampūnu du kartus išploviau jį g.gif
Atsakyti
As tai naudoju Alfaparf Diamond, tikrai neblogas, nesulipina ir labai graziai blizga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo applebee: 27 gruodžio 2007 - 13:47
Kur rasti sio aliejuko kaune pvz, nes marijampoleje tikriausiai nebus smile.gif Paul Mitchell Super Skinny Serum
Atsakyti
As tai avon aliejuka panaudoju karts nuo karto, bet mano plaukai per daug stagariniai, kad jie man padetu smile.gif KAzkiek aisku pasvelnina, beeeet.... O siaip labai gerai karts nuo karto alyvu alieju tepti ant galu ir bent pora valandu laikyti smile.gif Padeda.. Paminkstina plaukus
Atsakyti