Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Visai geras aliejukas. Kvapas primena Alfa Parfa.

Dar vieną šiandien nusipirkau blush2.gif
NOAH (Kristianoje) 45 lt. Atstotamasis linų sėmėnų aliejus.
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2007 11 19, 23:57)
Esu darbe, neatsimenu visu pavadinimu, bet bene geriausias yra Matrix kompanijos shine spray tokiam ryskiam tamsiai roziniam butely. Jis geriausiai tinka sviesiaplaukems, nes plaukus sviesina ir blizgina, plaukai mano atrode kaip ir tv reklamos smile.gif

drinks_cheers.gif super kad radau tavo aprasyma apie shine spray,nes ziuriu,kad jau nuo tu shine spray tapau priklausoma.Naudoju douglas shine spray,plaukai atrodo tikrai wub.gif jis kaip aliejukas,tai plaukai atrodo kaip nupoliruoti
tik vot labai prastas dozatorius,kartais purskia,kartais ne,atsibodo man su juo zaisti,del to ieskau naujo varianto.
Leksiu matrix pirkti,ypac isgirdus toki gera atsiliepima.
Atsakyti
sveikos mergaites! 4u.gif
Labai noreciau ir as ta isgirta Matrix purskala isbandyt. Gal kuri zinot kur Lietuvoj sios kompanijos produktu butu galima isigyti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 11 23, 14:16)
Šiandien nusipirkau iš parduotuvės "Vitrina" sėmėnų aliejų, 60 ml. 56 Lt.
Rašoma, kad stiprina plaukus, suteikia blizgesį ir gaivumą, minkštumą ir purumą. Efektivi priemonė skilinėjantiems galiukams.
Na žiūrėsim.  g.gif
Parašiusiu atsiliepimus vėliau.  4u.gif

turejau si aliejuka smile.gif siaip man jis labiau patiko is meginuko, o kai nusipirkau visa bonkute, tai pasirode ne toks ir fainas kaip meginuke buvo schmoll.gif nors negaliu sakyt kad ir labai blogas ax.gif taciau antra kart nepirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2007 11 20, 23:18)
As naudoju stai toki:
http://www.matrix.co...hine_spray.aspx
Zinai, jisai gal ir tamsiaplaukems tinka, as net nezinau, man tiesiog pasirode, kad mano plaukus pasviesino. O pas tave dazyti ar naturalus plaukai? Cia gal daugiau dazytiems tinka. Tikrai nezinau ka patart...


Maniskiai dazyti sokoladiniai smile.gif
QUOTE(Nawal @ 2007 11 24, 16:28)
sveikos mergaites! 4u.gif
Labai noreciau ir as ta isgirta Matrix purskala isbandyt. Gal kuri zinot kur Lietuvoj sios kompanijos produktu butu galima isigyti? rolleyes.gif


Matriz temoje surasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 11 24, 22:11)
Maniskiai dazyti sokoladiniai smile.gif
Matriz temoje surasiau mirksiukas.gif

arba nemoku ieskot, arba nera surasyta parduotuviu, prekiaujanciu matrix priemonemis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo levrete: 29 lapkričio 2007 - 13:51
QUOTE(Malena @ 2007 11 24, 18:11)
Matriz temoje surasiau mirksiukas.gif

Aciu, Malena aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 11 24, 15:02)
drinks_cheers.gif super kad radau tavo aprasyma apie shine spray,nes ziuriu,kad jau nuo tu  shine spray tapau priklausoma.Naudoju douglas shine spray,plaukai atrodo tikrai  wub.gif jis kaip aliejukas,tai plaukai atrodo kaip nupoliruoti
tik vot labai prastas dozatorius,kartais purskia,kartais ne,atsibodo man su juo zaisti,del to ieskau naujo varianto.
Leksiu matrix pirkti,ypac isgirdus toki gera atsiliepima.

o kur yra to Matrix pirkti ? ir as uzsimaniau to blizgesiuko plaukams wub.gif
Atsakyti
Kur Lietuvoj pirkti Matrix Shine Spray as nezinau... Cia JAV tai juos parduoda beveik visuose grozio salonuose. Dar viena galiu rekomenduoti - RUSK brilliance leave-in conditioner. Jis labai susvelnina ir gaivina plaukus. Taip neblizga kaip su Matrix shine spray, bet visai neblogas. 200ml geltonas butelys. Dar vienas kuri naudoju - Nioxin Silk Elixir. Jis nepurskiamas, o kremo pavidalo, todel tirstesnis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vapsa @ 2007 12 02, 21:11)
Kur Lietuvoj pirkti Matrix Shine Spray as nezinau... Cia JAV tai juos parduoda beveik visuose grozio salonuose. Dar viena galiu rekomenduoti - RUSK brilliance leave-in conditioner. Jis labai susvelnina ir gaivina plaukus. Taip neblizga kaip su Matrix shine spray, bet visai neblogas. 200ml geltonas butelys. Dar vienas kuri naudoju - Nioxin Silk Elixir. Jis nepurskiamas, o kremo pavidalo, todel tirstesnis.  smile.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
o man visai patinka henna plius raudonos kapsulytes mirksiukas.gif
turiu ir avon seruma, bet kazkaip nepastebiu as jo poveikio. gal issisukuoja geriau...
Atsakyti
Naudoju KERASTASE Oleo - Relax ir viskas labai thumbup.gif
Atsakyti