Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 16, 17:43)
Tikrai, kokį aliejuką naudoji?  mirksiukas.gif


Jo:-) Aliejukas ALTER EGO Leave in serum. Buna po 50 ir po 100 ml. Nepigus, bet man negaila nei vieno sumoketo cento. Reikia jo nedaug. patarimas - pries imasazuodamos i plaukus, pasildykite ji trupuciuka delnuose, o kvapas koks..:-)
Atsakyti
QUOTE(Aniuška @ 2007 11 18, 18:40)
Jo:-) Aliejukas ALTER EGO Leave in serum. Buna po 50  ir po 100 ml. Nepigus, bet man negaila nei vieno sumoketo cento. Reikia jo nedaug. patarimas - pries imasazuodamos i plaukus, pasildykite ji trupuciuka delnuose, o kvapas koks..:-)

Ar jis naudojamas prieš plaukų plovimą? Kur jo galima nusipirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 18, 21:35)
Ar jis naudojamas prieš plaukų plovimą? Kur jo galima nusipirkti? ax.gif

is pavadinimo -tai jis skirtas tepti ant dregnu plauku po plovimo
Atsakyti
QUOTE(Aniuška @ 2007 11 18, 19:40)
Jo:-) Aliejukas ALTER EGO Leave in serum. Buna po 50  ir po 100 ml. Nepigus, bet man negaila nei vieno sumoketo cento. Reikia jo nedaug. patarimas - pries imasazuodamos i plaukus, pasildykite ji trupuciuka delnuose, o kvapas koks..:-)


As jau baigdinejo ALTER EGO sampuna,tai jis man super thumbup.gif Balzamo po jo kaip ir nereikia,tiksliai zinau kad bandysiu daugiau sios firmos priemoniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aniuška @ 2007 11 18, 20:40)
Jo:-) Aliejukas ALTER EGO Leave in serum. Buna po 50  ir po 100 ml. Nepigus, bet man negaila nei vieno sumoketo cento. Reikia jo nedaug. patarimas - pries imasazuodamos i plaukus, pasildykite ji trupuciuka delnuose, o kvapas koks..:-)
O kokia jo kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
Naudoti ji reikia po plovimo, Ant nusausintu plauku (bet nesausu) uztepti su pirstai, as dar gerai imasazuosju (bet tik i plaukus, ne i saknis, nes koks bebutu geras, vistiek riebins galvos oda). mano drauge pirko profesionalios kosmetikos parduotuveje Vokieciu g., sake ten apie 50 lt, as pirkau nedideleje parduotuveje, kuri yra Vilkpedes filialas, jis yra Norfoje, esancioje Siaures miestelyje. Ten dar daug visokiu geru dalyku, siek tiek pigiau, nei centre. ten kaina yra 45 lt, gavau dar 10 proc. nuolaida - gavosi apie 40 Lt. O 100 ml kainuoja apie 71 lt, aisku apsimoka imti didesni buteliuka, bet kol neisbandziau, nenorejau rizikuoti.
Atsakyti
gal kuri esate bandziusios The Body Shopo aliejuka?
Atsakyti
QUOTE(Buse @ 2007 11 16, 11:54)
Aš turiu biotreatment aliejuką - jis man l. geras. O ta dvifazė priemonė kartais ne plaukų blizgesiui suteikti? g.gif

O man zinok, kaip greitai jis naudojasi, nors tikrai nedaug reikia, bet ziuriu greit ipusesiu buteliuka doh.gif Bet siaip labai fainas wub.gif
Atsakyti
Sveikutes. As sviesinusi plaukus ilga laika, ir plaukai tapo sausi kaip siaudai, luzinejantys. Kagi, susiruosiau pries keleta dienu i grozio salona apsipirkti priemoniu. Nusipirkau net 4 rusiu uzpurskiamus ir uztepamus plauku balzamus po plovimo. Tai rezultatas nerealus thumbup.gif Vakar nuejau apsikirpti, ir kirpeja pasake, kad mano plaukai atrodo super sveiki ir svelnus. As to nebuvau girdejusi jau ilga laika smile.gif
Esu darbe, neatsimenu visu pavadinimu, bet bene geriausias yra Matrix kompanijos shine spray tokiam ryskiam tamsiai roziniam butely. Jis geriausiai tinka sviesiaplaukems, nes plaukus sviesina ir blizgina, plaukai mano atrode kaip ir tv reklamos smile.gif pries tai esu turejusi aliejuku, bet jie labai isriebaluodavo plaukus, o sitie produktai tikrai neisriebaluoja plauku, tik juos padaro svelnius ir zvilgancius. Parasysiu daugiau ryt, pasiziuresiu koki ten ju pavadinimai. Beje pirkau ne Lietuvoj, bet manau ir Lietuvoj turetu buti imanoma surasti.
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2007 11 19, 23:57)
Sveikutes. As sviesinusi plaukus ilga laika, ir plaukai tapo sausi kaip siaudai, luzinejantys. Kagi, susiruosiau pries keleta dienu i grozio salona apsipirkti priemoniu. Nusipirkau net 4 rusiu uzpurskiamus ir uztepamus plauku balzamus po plovimo. Tai rezultatas nerealus  thumbup.gif Vakar nuejau apsikirpti, ir kirpeja pasake, kad mano plaukai atrodo super sveiki ir svelnus. As to nebuvau girdejusi jau ilga laika  smile.gif
Esu darbe, neatsimenu visu pavadinimu, bet bene geriausias yra Matrix kompanijos shine spray tokiam ryskiam tamsiai roziniam butely. Jis geriausiai tinka sviesiaplaukems, nes plaukus sviesina ir blizgina, plaukai mano atrode kaip ir tv reklamos smile.gif pries tai esu turejusi aliejuku, bet jie labai isriebaluodavo plaukus, o sitie produktai tikrai neisriebaluoja plauku, tik juos padaro svelnius ir zvilgancius. Parasysiu daugiau ryt, pasiziuresiu koki ten ju pavadinimai. Beje pirkau ne Lietuvoj, bet manau ir Lietuvoj turetu buti imanoma surasti.


As naudoju Matrix aliejuka tik biolage serijos,klausyk gal kartais zinai ar buna tu aliejuku tamsiaplaukem? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 11 19, 14:38)
As naudoju Matrix aliejuka tik biolage serijos,klausyk gal kartais zinai ar buna tu aliejuku tamsiaplaukem? unsure.gif


As naudoju stai toki:
http://www.matrix.co...hine_spray.aspx
Zinai, jisai gal ir tamsiaplaukems tinka, as net nezinau, man tiesiog pasirode, kad mano plaukus pasviesino. O pas tave dazyti ar naturalus plaukai? Cia gal daugiau dazytiems tinka. Tikrai nezinau ka patart...
Atsakyti
Šiandien nusipirkau iš parduotuvės "Vitrina" sėmėnų aliejų, 60 ml. 56 Lt.
Rašoma, kad stiprina plaukus, suteikia blizgesį ir gaivumą, minkštumą ir purumą. Efektivi priemonė skilinėjantiems galiukams.
Na žiūrėsim. g.gif
Parašiusiu atsiliepimus vėliau. 4u.gif
Atsakyti