Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(bird @ 2007 07 04, 11:35)
"Medinese sukose" pasiziurek, yra ten C:enko, Wellos aliejukai ir kitokiu mirksiukas.gif reikia klaust geriau pardavejos, o ne paciai ieskot. pati ieskodama gali ir prazioplint, juk visko neimanoma parduotuvej apziuret iskart lotuliukas.gif
kiti aliejukai daznai buna ivairiu firmu, kuriu gaminiai paprastose parduotuvese nepardavinejami, nes yra skirti profesionaliems plauku kirpejams ir profesionaliai plauku prieziurai:D lotuliukas.gif  tokiu reiktu ieskot grozio salonuose ir kirpyklose, kurios dirba su tokiom priemonem. pirma geriau aisku butu pasiskaityt cia senas temas ir susigalvot, kokio aliejuko nori, kokios firmos, tada susirast grozio salona, kuris dirba su tos firmos priemonem ir ten nukeliaut ir nusipirkt mirksiukas.gif
pabandyk Kerastase aliejuka, jei plaukai ploni, linke riebaluotis, apsuksta, tai sitas turetu tikt, nes jis yra lengvas, netirstas (tirstus paprastai reikia po labai mazai tept, vos vos ant paciu galiuku, kad plaukai nesusiriebaluotu ir neapsunktu, as asmeniskai tokiu nelabai megstu, nes sunku ten nutaikyt kiek tept, kiek ne, patinka uztept kad ir daugiau plauku, ne tik pacius galiukus mirksiukas.gif o su tirstu taip neises schmoll.gif ), ant plauku net nesijaucia sunkumo uztepus, neriebaluoja plauko kad ir kiek tepciau  lotuliukas.gif
yra pirkti burzua salonuose Kerastase, Akropoly pvz yra toks mirksiukas.gif



aciu
meginsiu lekti ieskoti...
man irgi patinka ne tokie tirsti
bet labai noreiu plkaukus uzsiaugint...nu tikrai pastebejau kad nesvarbu koks aliejukas naudojamas nebeskilineja jie man...o linke i tai... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Katyte1977 @ 2007 07 04, 12:51)
specialiai paskaiciau sudeti savo audojamo aliejuko, jokio silikono jame neradau g.gif ...
o dar yra aliejukai, skirti plauka pamaitinti pries plovima, na irgi sudetyje jokio silikono nerasta  g.gif ...



o koki tu naudoji?
Atsakyti
Galbut jus ieskot zodzio silikonas lotuliukas.gif uz tai ir nerandat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 07 03, 15:09)
o as nerandu niekur aliejuku plaukams pirkti tokiu kur po plovimo tepami
iskyrus alpha parf semi di lino kuris man labai patinka ir avono kuris nelabai nieko daugiau nerandu
kazkada pries kokius 6-7 metus tokiam violetiniam platsikiniam buteliuke turejau aliejuka...maksimoj buvau pirkuys kazkur uz 10 litu
nu buvo labai geras
bet tikrai nepamenu nei pavadinimop o to aliejuko nebematau gal is ausie firmos ar kazkas panasaus
ir dar mano plaukai ploni tai pastebejau kad aliejuųka kai tepu ant dregnu plauku tai labai liuks
o jei ant sausu tai susireibalina ir sukrenta

Man irgi labai patiko tas aliejukas Aussie,buteliukas tamsiai melynai violetines spalvos su kengyra.Paskutini karta ji pirkai pries 7 metus maximoje.O veliau jau niekur neberadau kai klausiau pardaveju tai sake kad jie jau aliejuko nebegamina.O labai gaila nas man jis tikrai patiko.Jei atsirastu tai nusipirkciau kokis 4 vienetus iskarto kad veliau nedingtu.Gal mergaites kurios gyvena Amerikoje zino ar ji dar kur galima surasti.
Atsakyti
Is tikruju tie aliejukai visi labai panasus pagal sudeti ir nei vienas negydys plauku, tik padengs silikonu kuris nuo mechaniniu pazeidimu kiek apsaugo gal. Tad del kainos tai is tikruju tik uz firma moki, dar reikia atrasti tinkama konsistencija kad neriebintu ar atvirksciai..
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2007 07 04, 11:46)
Galbut jus ieskot zodzio silikonas  lotuliukas.gif  uz tai ir nerandat  biggrin.gif

nu zinok as ne tokia durna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bijanti @ 2007 07 04, 14:43)
Is tikruju tie aliejukai visi labai panasus pagal sudeti ir nei vienas negydys plauku, tik padengs silikonu kuris nuo mechaniniu pazeidimu kiek apsaugo gal. Tad del kainos tai is tikruju tik uz firma moki, dar reikia atrasti tinkama konsistencija kad neriebintu ar atvirksciai..



negydys zinoma
bet kai pamegini kelis jauti su kuriuo plaukai yra geriausia
kaip ir sampuno paskirtius juk yra ne gydyti bet plauti tai ir cia tas pats
todel kaina ne vien uz firma....
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2007 07 04, 14:42)
nu zinok as ne tokia durna lotuliukas.gif


kaip astriai.....
o koki aliejuka naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2007 07 05, 12:50)
kaip astriai.....
o koki aliejuka naudoji?

as naudoju pries plovima renee furterer karite alieju 100 ml,kaina 69 lt; o plauku galiukams ir wellos sp, 30 ml kaina 175 lt.
siaip mano nuomone aliejukai gali sustanbdyti plauku sakojimasi bei luzinejima, i jau nuluzusiu ar issisakojusiu jau niekas nepagydys tik plauku zirkles 4u.gif
o dar ir aliejuku man tapinka Tigi s factor Shine on ir tigo girl toys
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2007 07 06, 00:40)
as naudoju pries plovima renee furterer karite alieju 100 ml,kaina 69 lt;  o plauku galiukams ir wellos sp, 30 ml kaina 175 lt.
siaip mano nuomone aliejukai gali sustanbdyti plauku sakojimasi bei luzinejima, i jau nuluzusiu ar issisakojusiu jau niekas nepagydys tik plauku zirkles 4u.gif
o dar ir aliejuku man tapinka Tigi s factor Shine on ir tigo girl toys


RENEE FURTERER, kiek girdejau is stilistu, tai tas pats RISING.
Kadaise tai buvo viena kompanija. Aliejuka nebandziau nei tos nei anos kompanijos. Bet paskaicius supermamoms foruma, ir RENEE ir RISING yra labai super. Noriu i6bandyti aliejuka galiukams, bet nzn ka gi istikruju pasirinkti tarp tu dvieju?
Atsakyti
QUOTE(ZEBRAsuperSTAR @ 2007 07 07, 14:04)
RENEE FURTERER, kiek girdejau is stilistu, tai tas pats RISING.
Kadaise tai buvo viena kompanija. Aliejuka nebandziau nei tos nei anos kompanijos. Bet paskaicius supermamoms foruma, ir RENEE ir RISING yra labai super. Noriu i6bandyti aliejuka galiukams, bet nzn ka gi istikruju pasirinkti tarp tu dvieju?



tai jei ten vienas ir tas pats, kaip sakai, ir abu irgirti forume, kad super, tai koks skirtumas, kuri pirksi? ax.gif blush2.gif
as nei vieno is ju nesu bandzius, be to apie Renee Furterer nelabai girdejau geru atsiliepimu, skaiciau temas apie aliejukus, tai neuzkliuvo, kad labai isgirtas butu g.gif o gal praleidau ka nors unsure.gif biggrin.gif
vienintelis kuris uzkliuvo tai Kerastase, ten ji kas antra gyre lotuliukas.gif gal ir tu pabandyk mirksiukas.gif man tai patiko viskuo jisai wub.gif
Atsakyti
zinau n kartu temose pamineta bet asdar karteli paklaussiu, kuris is aliejuku- antpilu pries plovima geriausias? dzintars, nivea varnalesu ar babuskos agafijos, kazkodel uzsimaniau tik neapsisprendziu kuri griebt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 07 08, 20:30)
zinau n kartu temose pamineta bet asdar karteli paklaussiu, kuris is aliejuku- antpilu pries plovima geriausias? dzintars, nivea varnalesu ar babuskos agafijos, kazkodel uzsimaniau tik neapsisprendziu kuri griebt  blush2.gif


Galiu pasisakyti tik apie du iš tave dominančių... ax.gif
Anksčiau (gal kokiu 3 mėnesius) naudojau vien Babushki Agafii aliejukus. Įtrindavau visus plaukus juo ir po kelių valandų išplaudavau galvą. Plaukų būklė pagerėjo, galiukai ne tokie sausi ir vis mažiau išsišakojusių rasdavau tongue.gif bet nepadėjo sustabdyti plaukų slinkimo.
Neseniai naudojau Dzintars. Man jis neblogas. Įtrindavau tik šaknis Dzintars apiejumi, o likusius plaukus kokiu kitu aliejumi pirktu iš čia. Ir palikdavau nakčiai, o ryte išsiplaudavau galvą. Ir taip tris kart į savaitę. Plaukai kažkiek nustojo slinkti (pagal vonios skylę matėsi). Nu bet aš čia sunaudojau tik vieną Dzintars buteliuką, man jo užteko kažkur mėnėsiui. O jei taip apsišarvojus kantrybe ir panaudojus ilgiau tą aliejų tai gal geresnių rezultatų sulaukti galima. rolleyes.gif

Ps. prie viso to pridursiu, kad jau gerą pusmetį nenaudoju jokių plaukų kaukių (kur reikia laikyti po tris... dešimt... dvidešimt ar kiek ten minučių ant galvos) po plovimo. bebe.gif Kartais (vieną... du kart į savaitę) po galvos naudoju Gajos kaukę kaip kondicionierių - uždedu ant galiukų ir iškart nuplaunu. Ir visad be problemų iššukuoju plaukus. cool.gif
Atsakyti