Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

turejau biotreatment dvifaze priemone plaukam,bet jokio poveikio irgi nepajutau..smile.gif
kvepia skaniai ..bent jau nieko blogo nedaro biggrin.gif
Atsakyti
nusipirkau kerestase aliejuka. nu super daiktas thumbup.gif plaukuciai minksti, svelnus, lengvai issisukuoja, ir skaniai kvepia biggrin.gif zodziu likau patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2007 11 13, 19:05)
nusipirkau kerestase aliejuka. nu super daiktas thumbup.gif  plaukuciai minksti, svelnus, lengvai issisukuoja, ir skaniai kvepia biggrin.gif  zodziu likau patenkinta bigsmile.gif


o koks mazdaug kvapas?
Atsakyti
tiksliai nepasakysiu koks kvapas g.gif na tikrai nera koks nors labai saldus(kaip kos biotraitement) ar siaip kokio ikiraus kvapo. toks sakyciau svelniai saldus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 11 13, 19:10)
o koks mazdaug kvapas?

Davė draugė pabandyti. thumbup.gif Na labai man patko ir plaukai patenkinti buvo. Butinai įsigysiu.
O kvapas švelniai-saldus, neerzinantis. Pati esu jautri kvapams. Bet šio aliejuko kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(midori @ 2007 11 09, 23:53)
turejau biotreatment dvifaze priemone plaukam,bet jokio poveikio irgi nepajutau..smile.gif
kvepia skaniai ..bent jau nieko blogo nedaro  biggrin.gif

man tas pats buvo blush2.gif
Papildyta:
O kokia aliejuko sudetis turetu buti? g.gif i ka reikia atkreipti demesi? wub.gif
Atsakyti
Turiu Wella Lifetex aliejuka plauku galiukams (na, tox geltonas buteliukas) ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju paul mitchel seruma super skiny, tai labai patinka, pilnai man uztenka sampuno ir to aliejuko uzsitept isdziovinus plaukus, kap ir nebereikia jokiu balzamu ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(midori @ 2007 11 09, 22:53)
turejau biotreatment dvifaze priemone plaukam,bet jokio poveikio irgi nepajutau..smile.gif
kvepia skaniai ..bent jau nieko blogo nedaro  biggrin.gif

Aš turiu biotreatment aliejuką - jis man l. geras. O ta dvifazė priemonė kartais ne plaukų blizgesiui suteikti? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginnos. Visu pirma, noriu pasakyti, kad lb malonu atsidurti tarp jusu 4u.gif Kai ieskojau informacijos, internetas daznai ismesdavo si foruma, skaiciau ir lb fainai jauciausi cia:-) Siandien pagaliau uzsiregistravau bigsmile.gif
O del aliejuku galiu pasakyti - tiek problemu turejau pask metu del negraziu galiuku, sausu, net biski pasisiausiu plauku, ziuredama i drauges (irgi dazytos blondines) plaukus vis kankinau savo kirpeja - nu kodel pas mane nesigauna tokie lygus, grazus plaukai??! Sia savaite suzinojau, kad drauge naudojasi aliejuku - kiekviena karta. Nubegau iki parduotuves, nusipirkau ta pacia diena - nu super kaip dabar graziai krenta thumbup.gif Buvau vakar Vilkpedes bazeje, nusipirkau dar ten pigiau L'Oreal kauke, kazkoki L'Oreal koncentrata (bandysiu gydyti plaukus), ir BC Moisture Kick - irgi gidrejau neblogas. Isbandysiu, galesiu parasyti:-)
Atsakyti
QUOTE(Aniuška @ 2007 11 16, 17:59)
Sveikos merginnos. Visu pirma, noriu pasakyti, kad lb malonu atsidurti tarp jusu 4u.gif  Kai ieskojau informacijos, internetas daznai ismesdavo si foruma, skaiciau ir lb fainai jauciausi cia:-) Siandien pagaliau uzsiregistravau bigsmile.gif
O del aliejuku galiu pasakyti - tiek problemu turejau pask metu del negraziu galiuku, sausu, net biski pasisiausiu plauku, ziuredama i drauges (irgi dazytos blondines) plaukus vis kankinau savo kirpeja - nu kodel pas mane nesigauna tokie lygus, grazus plaukai??! Sia savaite suzinojau, kad drauge naudojasi aliejuku - kiekviena karta. Nubegau iki parduotuves, nusipirkau ta pacia diena - nu super kaip dabar graziai krenta thumbup.gif  Buvau vakar Vilkpedes bazeje, nusipirkau dar ten pigiau L'Oreal kauke, kazkoki L'Oreal koncentrata (bandysiu gydyti plaukus), ir BC Moisture Kick - irgi gidrejau neblogas. Isbandysiu, galesiu parasyti:-)
Sveikute wub.gif Pas mane tokia pati beda mirksiukas.gif O aliejuko pavadinimo taip ir neparasei? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 16 lapkričio 2007 - 16:09
QUOTE(Aniuška @ 2007 11 16, 15:59)
Sveikos merginnos. Visu pirma, noriu pasakyti, kad lb malonu atsidurti tarp jusu 4u.gif  Kai ieskojau informacijos, internetas daznai ismesdavo si foruma, skaiciau ir lb fainai jauciausi cia:-) Siandien pagaliau uzsiregistravau bigsmile.gif
O del aliejuku galiu pasakyti - tiek problemu turejau pask metu del negraziu galiuku, sausu, net biski pasisiausiu plauku, ziuredama i drauges (irgi dazytos blondines) plaukus vis kankinau savo kirpeja - nu kodel pas mane nesigauna tokie lygus, grazus plaukai??! Sia savaite suzinojau, kad drauge naudojasi aliejuku - kiekviena karta. Nubegau iki parduotuves, nusipirkau ta pacia diena - nu super kaip dabar graziai krenta thumbup.gif  Buvau vakar Vilkpedes bazeje, nusipirkau dar ten pigiau L'Oreal kauke, kazkoki L'Oreal koncentrata (bandysiu gydyti plaukus), ir BC Moisture Kick - irgi gidrejau neblogas. Isbandysiu, galesiu parasyti:-)

Tikrai, kokį aliejuką naudoji? mirksiukas.gif
Atsakyti