Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Matau čia daugelis yra išbandę ar šiuo metu naudoja brelil biotraitement aliejuką, aš taip pat jį naudojų, bet kadangi galiu jį palyginti tik su Avon ir su varnalėšų aliejumi - jis man nerealiai geras
wub.gif user posted image
Atsakyti
Man irgi jis labai patinka ir tinka thumbup.gif
Atsakyti
O kur buna pirkti biotreatment priemoniu? ax.gif
Atsakyti
prisiskaičiau vakar apie daugelio naudojamą kokosų aliejų, pralėkiau per kelias 'kosmados' parduotuves ir radau jį bigsmile.gif miegot ėjau su aliejuota galva ir iš tiesų, šiandien iš ryto rezultatas puikus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2007 10 31, 10:58)
O kur buna pirkti biotreatment priemoniu?  ax.gif

eurovaistinej tikrai yra 4u.gif gal dar yra kosmadoj,sarmoj,bet nesu tikra g.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2007 10 30, 13:22)
gal gali papasakoti placiau? unsure.gif

anksciau plaukus plaudavau tik sampuno ir buvo kaip nulieti. paskui prasidejo plauku prieziuros priemoniu manija doh.gif is pradziu uzsikabliavau ant kaukiu, tada ivairius nenuplaunami balzamai ir galiausiai aliejukai.
bet labiausiai prasoviau kai nusipirkau netinkama sampuna. visai isdziovino plaukus.
tada stengiausi gaivinti ir naudojau daug drekinanciu priemoniu, t.y: kauke, purskiamas balzamas, kremas galams ir aliejukas per visa plauku ilgi. ir taip po kiekvieno plovimo doh.gif

bet nebuvo jokios naudos... pradejau dometis sudetimi, kas plaukui gerai/blogai. supratau, kad plauka tik marinu su tiek daug priemoniu, kadangi visos jos aptraukia plauka plevele. meciau visas silikonines priemones, pradejo gerti pantogar vitaminus, atsirado pas mane naturalus sampunas, naturali kaukyte(dabar naudoju viska is WELEDOS) ir plaukuciai kaip mat atsigavo.thumbup.gif
turiu 3priemones plaukams (sampunas, kauke pries plovima ir purskiamas balzamas) - pakanka visiskai!

is mano puses - nieko gero tos priemones. ir kuo daugiau ju naudoji - tuo blogiau. ir jeigu jau pradedi kosmetines naudoti, tai kai nustoji - is karto suprasteja plauku bukle.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doufyl: 31 spalio 2007 - 18:52
QUOTE(kastone @ 2007 10 31, 11:16)
prisiskaičiau vakar apie daugelio naudojamą kokosų aliejų, pralėkiau per kelias 'kosmados' parduotuves ir radau jį  bigsmile.gif miegot ėjau su aliejuota galva ir iš tiesų, šiandien iš ryto rezultatas puikus  thumbup.gif  thumbup.gif

O nebuvo ryte susiriebalave palukai? Ir kaip tas rezultatas atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malina @ 2007 10 31, 21:55)
O nebuvo ryte susiriebalave palukai? Ir kaip tas rezultatas atrodo  ax.gif


doh.gif nu kaip gali nuo naturalaus kokosu aliejaus plaukai nesusiriebaluoti blink.gif
visos mes atsikelusios galvas plaunam ir issiplaunam ta alieju ax.gif
Atsakyti
Dabar naudoju JOC care aliejuka ("skystieji kristalai" su linu semenu ekstraktu) Rezultatas tenkina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Buse @ 2007 10 30, 15:55)
Matau čia daugelis yra išbandę ar šiuo metu naudoja brelil biotraitement aliejuką, aš taip pat jį naudojų, bet kadangi galiu jį palyginti tik su Avon ir su varnalėšų aliejumi - jis man nerealiai geras
wub.gif user posted image

Aš turėjau purškalą šios serijos, ten toks skystis su aliejum ( susimaišo) , tai neturiu apie jį nuomonės lotuliukas.gif Kenkt nekenkia, bet ar daro ką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 01 lapkričio 2007 - 10:36
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 31, 22:20)
doh.gif  nu kaip gali nuo naturalaus kokosu aliejaus plaukai nesusiriebaluoti  blink.gif
visos mes atsikelusios galvas plaunam ir issiplaunam ta alieju  ax.gif

Aciu uz paaiskinima smile.gif
Atsakyti
turejau biotreatment dvifaze priemone plaukam,bet jokio poveikio irgi nepajutau..smile.gif
kvepia skaniai ..bent jau nieko blogo nedaro biggrin.gif
Atsakyti