Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(beata_abc @ 2007 10 24, 21:37)
Pirma karta ir as neradau, bet antra karta pasiseke. Taigi parduotuve yra antrame aukste , kartu toje pacioje patalpoje su kelioniu agentura.



Atsiprasau apgavau, siandien nuvaziavau i Big, o Aromos jau nebera, paskambinau tai sako, mes prekiaujame tik vaistinese, o vaistines labai mazai ka ima. Nebent vaistine pelesos gatvej, dar ji man pasiule jei noriu didesni kieki gali atsiusti. Na bet man nereikia iskarto 5 buteliuku.
Atsakyti
kazkada naudojau Alfa Parf SemiDiLino aliejuka....pinigai i bala, labai greit isnaudojau ir jokio poveikio lyginant su kitais pigesniais ir brangesniais aliejukais.... na ka tik kvapas man nerealiausias is visu iki pat db liko... smile.gif bet daug kam ir tas nepatinka biggrin.gif truputi riebalavo jis man palukus, mano kirpciukai gana jau ilgi, bet pasiure tuo metu buvo, tj patepus labai susiriebalindavo..... rolleyes.gif

jau sunaudojau Milk Shake ten toki seruma kutikulai plauko, panasiai kaip aliejukas ten paskirties, tj zinokit uz 33 lt, bet tox liuuux smile.gif ir kvepia maloniai ir ant sausu netgi fainas labai; ji geriausia nadoti ant sausu plaukuciu (aisq reikia ir ant slapiu) nes jis taip sulygina plauka, tox sveikas ir grazus atrodo smile.gif visiskai neriebaluoja thumbup.gif

wa o db drauges rekomendacija naudoju BIOtreatment aliejuka, kvapas pats paprasciausias, o poveikis tj neblogas, dar naudoju Biotreatmento tiesinancia kauke tj plaukai isvis nebesisiausia... wub.gif siandien pirma karta gavau komplimenta del plaukuciu....savaitgali daziau tj nereliai atrodo wub.gif 4u.gif va o uz ji mokejau (aliejuka) 36lt. mickeviciaus gatveje kaune.

o del silikono....tj aliejukai yra plauku galu apsaugojimui nuo sakojimosi ir sausejimo, tj kad alieju sudety yra silikono, nieko stebetina, jis kaip apsauginis plauko cool.gif nenorekit kad viskas ka perkat tik gydytu mirksiukas.gif reikia kad apsaugotu ir paskuij nereiktu gydyti ax.gif

beje merginos jus cia daug kalbejot kalbejot ir tokiu faktu atradau man nesuprantamu. pvz sakot kad tas Biotreatment aliejukas yra FLUIDAS, tai paaiskinkit kas tas fluidas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2007 10 25, 20:39)
jau sunaudojau Milk Shake ten toki seruma kutikulai plauko, panasiai kaip aliejukas ten paskirties, tj zinokit uz 33 lt, bet tox liuuux smile.gif ir kvepia maloniai ir ant sausu netgi fainas labai; ji geriausia nadoti ant sausu plaukuciu (aisq reikia ir ant slapiu) nes jis taip sulygina plauka, tox sveikas ir grazus atrodo smile.gif visiskai neriebaluoja  thumbup.gif

o kaip tiksliai sitas vadinas? ir koks buteliukas? gal nuotrauka gali imest? nes kazkaip negirdejau tokio rolleyes.gif
Atsakyti
http://www.z-one.lt/...oning/7.lt.html

cia nuorodele, atrodo sitas jei gerai pamenu, Cuticula uzrasyta ant indelio... maciau yra kaune mickeviciaus toj parduotuvej kur prekes kirpykloms smile.gif
mano plaukai shiaip tiesus, ne garbanoti kaip tam aprasyme raso kad garbanotiem, bet esme tame, kad kai plaukeliai pasisiausia, as sakau "apsizvynuoja" tada sukimba vieni su kitais ir gaunasi toks kaltunas sausas, tj tas serumas sulygina ta kutikula plauko, jie nesukimba, buna vienas prie kito lygus ir grazus smile.gif
produktas vertas demesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2007 10 25, 20:39)
jau sunaudojau Milk Shake ten toki seruma kutikulai plauko, panasiai kaip aliejukas ten paskirties, tj zinokit uz 33 lt, bet tox liuuux smile.gif ir kvepia maloniai ir ant sausu netgi fainas labai; ji geriausia nadoti ant sausu plaukuciu (aisq reikia ir ant slapiu) nes jis taip sulygina plauka, tox sveikas ir grazus atrodo smile.gif visiskai neriebaluoja  thumbup.gif

wa o db drauges rekomendacija naudoju BIOtreatment aliejuka, kvapas pats paprasciausias, o poveikis tj neblogas, dar naudoju Biotreatmento tiesinancia kauke tj plaukai isvis nebesisiausia...  wub.gif  siandien pirma karta gavau komplimenta del plaukuciu....savaitgali daziau tj nereliai atrodo  wub.gif  4u.gif  va o uz ji mokejau (aliejuka) 36lt. mickeviciaus gatveje kaune.

Kur buna pirkti Milk Shake serumo? g.gif
As peikiau peikiau Biotraitment aliejuka galiukams, o dabar pagirsiu, nes pakeiciau ji i Avono seruma galiukams ir vel galiukai siursta ir sakojasi verysad.gif Reikes turbut grizt prie Biotraitment, siaip mano riebus plaukai, bet sis neriebalino smile.gif
Atsakyti
to serumo ten pat mickeviciaus gatvej kaune esancioj parduotuvej kur prekes kirpykloms... kainos nzn kokia ten, ash sau is taurages pirkau ta seruma kutikulai plauko smile.gif

verta pabandyti smile.gif

gal dar yra bandziusiu ir man pritars wink.gif smile.gif .......
Atsakyti
Sveikos smile.gif prisimenu, kad klausete kur isigyti urbantribe aliejuko, tai pasirodo, kirpyklos jis isigyjamas, o a kazkaip susapnavusi buvau, kad vaistinej unsure.gif jetau, man plauku prieziuros priemoniu pirkimo manija uzejo, kad net is to impulso nusipirkau kirpykloj hairwell aliejuka, bet jis atseit ir visiems plaukams tinka patept ax.gif tai praktiskai kraunu ant plauku viska is eiles schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kaliope @ 2007 10 27, 19:46)
Sveikos smile.gif  prisimenu, kad klausete kur isigyti urbantribe aliejuko, tai pasirodo, kirpyklos jis isigyjamas, o a kazkaip susapnavusi buvau, kad vaistinej unsure.gif  jetau, man plauku prieziuros priemoniu pirkimo manija uzejo, kad net is to impulso nusipirkau kirpykloj hairwell aliejuka, bet jis atseit ir visiems plaukams tinka patept ax.gif tai praktiskai kraunu ant plauku viska is eiles schmoll.gif

oi negerai darai, kad krauni daug priemoniu. schmoll.gif
susigadinsi plaukus. is patirties sakau. maniskei visai "uzduso" nuo to didelio kiekio. teko ilgai gaivinti. dar iki dabar jauciu pasekmes verysad.gif
Atsakyti
mano plaukai linke garbnotis, tai kirpeja patare naudoti aliejuka.as naudojau well'os alieju, super ir kvepia skaniai, ir plaukai nesiriebalina greitai.kirpeja mano sake, kad nera svarbu ar brangus ar pigesnis, svarbu, kad plaukai atrodytu sveikai. va dabar turiu is eurokos pasiemus, nera brangus, o efektas geras, panasiai kaip well'os, tik skystesnis.bet plaukai nesiriebaluoja greitai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2007 10 26, 13:49)
http://www.z-one.lt/...oning/7.lt.html

cia nuorodele, atrodo sitas jei gerai pamenu, Cuticula uzrasyta ant indelio... maciau yra kaune mickeviciaus toj parduotuvej kur prekes kirpykloms smile.gif
mano plaukai shiaip tiesus, ne garbanoti kaip tam aprasyme raso kad garbanotiem, bet esme tame, kad kai plaukeliai pasisiausia, as sakau "apsizvynuoja" tada sukimba vieni su kitais ir gaunasi toks kaltunas sausas, tj tas serumas sulygina ta kutikula plauko, jie nesukimba, buna vienas prie kito lygus ir grazus smile.gif
produktas vertas demesio smile.gif

aciu 4u.gif supratau drinks_cheers.gif tik cia ne milk shake, o simply zen mirksiukas.gif biski kita serija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 10 27, 23:40)
oi negerai darai, kad krauni daug priemoniu.  schmoll.gif
susigadinsi plaukus. is patirties sakau. maniskei visai "uzduso" nuo to didelio kiekio. teko ilgai gaivinti. dar iki dabar jauciu pasekmes verysad.gif

gal gali papasakoti placiau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2007 10 30, 11:22)
gal gali papasakoti placiau? unsure.gif


ar teko girdeti toki posaki-kas per daug -tas nesveika
tai galioja visose sferose, plauku prieziuros irgi-juk kiekviena priemone turi skirtingas sudetis, kai kurios net nelabai tinkamos plaukams -taip juos apsunkini ir darai jiems zala, nes jie nepajegia per nereikalingu medziagu sluoksni - gauti tai ko reikia
Atsakyti