Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

sveikutes smile.gif
sawo plaukucius nakciai istepu varnalesu arba alyvuogiu aliejum.
bet naudoju jau 3varnalesu buteliuka ir juntu wis menkesni poweiki..
gal galetumet patarti koki alieju plauku galam nakciai..?
gali buti ir riebus,man swarbu,kad gerai maitintu,o ryte jau swariai isplaunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 10 19, 08:08)
siaip jau cia diskusijos apie plauku aliejus (zr. temos pavadinima), o ne apie vaistinej parduodamos produkcijos zala ar nauda  rolleyes.gif

nera temu be offtopicu, o jei taves ta info nedomina ar tau nesvarbi -visada gali tai praleisti -juk nieks neveria jos skaityti, ane?
o jei nesupratai ka norejau pasakyti visa tai rasydama -tai aiskinu - perkant alieju svarbu ne vaistine ar sarma, o sudetis doh.gif

QUOTE(midori @ 2007 10 23, 21:25)
gal galetumet patarti koki alieju plauku galam nakciai..?
gali buti ir riebus,man swarbu,kad gerai maitintu,o ryte jau swariai isplaunu  smile.gif

as dabar turiu kokosu alieju, man patinka-plaukai svelnuciai, blizga, nesivelia
su svietmedziu ne taip
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 23, 22:49)
nera temu be offtopicu, o jei taves ta info nedomina ar tau nesvarbi -visada gali tai praleisti -juk nieks neveria jos skaityti, ane?
o jei nesupratai ka norejau pasakyti visa tai rasydama -tai aiskinu - perkant alieju svarbu ne vaistine ar sarma, o sudetis  doh.gif
as dabar turiu kokosu alieju, man patinka-plaukai svelnuciai, blizga, nesivelia
su svietmedziu ne taip

o kur rasti ko kokosų aliejaus.Pas mus Marėj droge nerandu.Gal dar kur nors yra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 10 23, 22:13)
o kur rasti ko kokosų aliejaus.Pas mus Marėj droge nerandu.Gal dar kur nors yra. g.gif


as pirkau Vilniuje, Akropolio Kosmadoje, bet skaiciau, kad jo buna ir eurokose g.gif
tiesiog atejus is kart klausiu ar turi ar ne, bet kartais verta ir paciai paieskoti, nes ne visada zino ka turi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 23, 22:49)
nera temu be offtopicu, o jei taves ta info nedomina ar tau nesvarbi -visada gali tai praleisti -juk nieks neveria jos skaityti, ane?
o jei nesupratai ka norejau pasakyti visa tai rasydama -tai aiskinu - perkant alieju svarbu ne vaistine ar sarma, o sudetis  doh.gif

taip. tiesiog man labai keista buna, kai zmones taip tryksta noru ne laiku ir ne vietoje rodyt savo zinias, beje tokias, kurias turi turbut visi iki vieno hihihi.gif del tu vaistiniu ir kt. tiek prirasyta ir pripasakota, pripletkinta ir apkalbeta, kam dar kist ten, kur tema ne apie tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 23, 23:46)
as pirkau Vilniuje, Akropolio Kosmadoje, bet skaiciau, kad jo buna ir eurokose  g.gif
tiesiog atejus is kart klausiu ar turi ar ne, bet kartais verta ir paciai paieskoti, nes ne visada zino ka turi  doh.gif


O kiek jisai kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 10 24, 13:35)
O kiek jisai kainuoja?  blush2.gif

20-25 Lt
KOKOSO RIEŠUTŲ ALIEJUS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 10 24, 12:29)
rodyt savo zinias, beje tokias, kurias turi turbut visi iki vieno


gerai butu ,jei visi turetu-tada ir skaitant nereiketu akiu ispusti pamacius kai kuriuos "isminties perlus"
ir pasikartosiu -visada gali isijungti manes ignoravimo funkcija


Papildyta:
QUOTE(GinMintė @ 2007 10 24, 12:35)
O kiek jisai kainuoja?  blush2.gif


mokejau 23 lt
labai skaniai kvepia wub.gif , bent jau man
jis buna tokiame stikliniame butelaityje, tai mano pasiulymas-ji pakisti po karstu vandeniu ir kai suskystes -supilti i uzsukama indeli nuo kokio kremo-taip bus patogiau atsignybti kiek reikia ir ji istirpinti, nei visa ta butelaiti kas kart aptirpinti -kas nera gerai
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2007 10 17, 13:21)
As BIG' e visai neradau kur tais aliejukais prekiauja..pasiklausinejau parduotuvelese...nieks nezino  doh.gif



Pirma karta ir as neradau, bet antra karta pasiseke. Taigi parduotuve yra antrame aukste , kartu toje pacioje patalpoje su kelioniu agentura.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 24, 20:13)
ir pasikartosiu -visada gali isijungti manes ignoravimo funkcija
[

nu kam taip ziauriai hihihi.gif viskas gerai juk drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 24, 20:13)
mokejau 23 lt
labai skaniai kvepia  wub.gif , bent jau man
jis buna tokiame stikliniame butelaityje, tai mano pasiulymas-ji pakisti po karstu vandeniu ir kai suskystes -supilti i uzsukama indeli nuo kokio kremo-taip bus patogiau atsignybti kiek reikia ir ji istirpinti, nei visa ta butelaiti kas kart aptirpinti -kas nera gerai


Dėkui už išsamią informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 10 25, 09:56)
Dėkui už išsamią informaciją  4u.gif


nera uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti