Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Nili @ 2007 10 17, 13:38)
Oi prieš plovimą man per sudėtinga  biggrin.gif O po plovimo paprasta - patepi aliejuku, plaukai švelnesni, priglunda gražiau. Tai eini miegot su kokia kepuraite kai kaukę tepi?

Tik kasą supinu ir einu miegot, jokių kepuraičių. ax.gif Turiu 2 pagalves, kai plaukus tepu aliejuku miego ant vienos, kai netepu ant kitos. biggrin.gif
Atsakyti
ankciau naudojau Alfa parf - patiko, bet radau ir kita, ekonomiskesni man tinkanti varianta....
Compagnia del Colore "Cristali Fluidi ai semi de Lino"
pirkau Kosmadoje, 100ml kaina ~60 lt (nepamenu tiksliai)
galima naudoti ir ant dregnu, ir ant sausu plauku, ir kvepia skaniai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 10 17, 19:38)
ankciau naudojau Alfa parf - patiko, bet radau ir kita, ekonomiskesni man tinkanti varianta....
Compagnia del Colore "Cristali Fluidi ai semi  de Lino"
pirkau Kosmadoje, 100ml kaina ~60 lt (nepamenu tiksliai)
galima naudoti ir ant dregnu, ir ant sausu plauku, ir kvepia skaniai... ax.gif


reikes man gal po mano TBS ji pirkti ir isbandyti savo kailiu, o tiksliau plaukais ax.gif
Atsakyti
Ar kas bandė aliejuką?
Gaila, kad nuotraukos nėra.
Bet pažiūrėjau, kad sudėtyje yra silikono. Paskaičius šią temą, supratau, kad silikonas yra negerai. Bet iš kitos pusės, jeigu jau jį parduoda vaistineje, tai nėra jau taip ir blogai. g.gif
Dabar nusprendžiau visas plaukų priemones pirkti vaistinėse. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 18, 17:16)
Ar kas bandė aliejuką?
Gaila, kad nuotraukos nėra.
Bet pažiūrėjau, kad sudėtyje yra silikono. Paskaičius šią temą, supratau, kad silikonas yra negerai. Bet iš kitos pusės, jeigu jau jį parduoda vaistineje, tai nėra jau taip ir blogai.  g.gif
Dabar nusprendžiau visas plaukų priemones pirkti vaistinėse.  ax.gif


silikonas negerai tik sampunuose, plauku galam jis nekenkia.
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 18, 15:16)
Bet iš kitos pusės, jeigu jau jį parduoda vaistineje, tai nėra jau taip ir blogai.  g.gif

lotuliukas.gif
atleisk, bet man toks poziuris yra ziauriai absurdiskas

viska pasako toks uzrasas po sio aliejuko anotacija "Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku." Jau jei aliejukas gali kelti pasalini poveiki -tai kas tada tokio ieinai jo sudeti blink.gif

QUOTE(lassie172 @ 2007 10 18, 19:36)
plauku galam jis nekenkia.


bet ir nauda tik trumpalaike, t.y. kol naudoji tol lyg ir gerai, bet vos tik nustoji -tuoj viskas ir islenda-jokio gydomojo-atstatomojo ilgalaikio poveikio nera schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 18 spalio 2007 - 21:33
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 18, 23:28)
lotuliukas.gif
atleisk, bet man toks poziuris yra ziauriai absurdiskas

viska pasako toks uzrasas po sio aliejuko anotacija "Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku." Jau jei aliejukas gali kelti pasalini poveiki -tai kas tada tokio ieinai jo sudeti  blink.gif
bet ir nauda tik trumpalaike, t.y. kol naudoji tol lyg ir gerai, bet vos tik nustoji -tuoj viskas ir islenda-jokio gydomojo-atstatomojo  ilgalaikio poveikio nera  schmoll.gif



bet nekenkia
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 18, 22:28)
lotuliukas.gif
atleisk, bet man toks poziuris yra ziauriai absurdiskas

Na nežinau kas čia tokio absurdiško. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 10 18, 21:38)
bet nekenkia

ziurint kaip paziuresi
jei tavo plaukas bus pasidenges silikonu vargu ar labai jau veiksmingas bus alieju naudojimas, nes jis tiesiog negales taip giliai prasiskverbti ir duoti plaukui viska ka jis gali -tai sia prasme -jis savotiskai daro daugiau zalos, nei naudos ax.gif

QUOTE(Marija5 @ 2007 10 18, 21:57)
Na nežinau kas čia tokio absurdiško.  g.gif


ziauriai naivu ir absurdiska manyti, kad viskas kas yra vaistineje yra butinai gerai doh.gif
tokios firmos kaip Avene, Iwostin -jos yra gydomosios, bet jose yra paraffinum liquidum-man sis komponentas netinka, nes veidas pasidengia bjauria blizgia pleve, todel as ju ir neperku, nors jie ir parduodami vaistineje
Visiskai nesvarbu siuo atveju kur parduodama,esme -sudetis, kuri tau arba tinka, arba -ne.
Tiek vaistiniu, tiek maximu ir visokiu ikiu, bei rimiu svarbiausias tikslas yra PELNAS, o tik paskui jau visi kiti dalykai
Mano bendradarbe dirba Vaistu kontroles tarnyboje -tai pvz. kalbant apie maisto papildus -yra isskyrusi tik PRIORIN, kaip tikrai turincius poveiki ir gerai subalansuotus, visi kiti -tera tik akiu dumimas ir patys nieko panasaus neperka
Tokiu pvz. yra daugybe
Atsakyti
Anotacija yra automatine, tad tikrai nebutina is kart galvoti, kad ten kokia tai blogybe slypi mirksiukas.gif bet be abejo, aklai pasitiketi neverta.
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 10 18, 22:32)
Anotacija yra automatine, tad tikrai nebutina is kart galvoti, kad ten kokia tai blogybe slypi  mirksiukas.gif bet be abejo, aklai pasitiketi neverta.


tas uzrasas mano idetas tik tarp kitko, taciau ne paslaptis, kad toli grazu ne visus pasalinius poveikius suraso gamintojas i tuos lapelius.
Yra atveju, kai buvo pardavinejami vaistai, kurie sukeldavo persileidimus, taciau farmacijos kompanija -si poveiki nutylejo. Dabar paprastai tokia info retai kada islenda, nes gerai yra sumokama, kad ji nenuteketu + kiti budai panaudojami ax.gif
Todel manyti, kad viskas kas vaistineje -yra gerai, mano nuomone yra absurdas, kuris kyla del neismanymo
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 18, 23:53)
tas uzrasas mano idetas tik tarp kitko, taciau ne paslaptis, kad toli grazu ne visus pasalinius poveikius suraso gamintojas i tuos lapelius.
Yra atveju, kai buvo pardavinejami vaistai, kurie sukeldavo persileidimus, taciau farmacijos kompanija -si poveiki nutylejo. Dabar paprastai tokia info retai kada islenda, nes gerai yra sumokama, kad ji nenuteketu + kiti budai panaudojami  ax.gif
Todel manyti, kad viskas kas vaistineje -yra gerai, mano nuomone yra absurdas, kuris kyla del neismanymo

siaip jau cia diskusijos apie plauku aliejus (zr. temos pavadinima), o ne apie vaistinej parduodamos produkcijos zala ar nauda rolleyes.gif
Atsakyti