Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(...whatever... @ 2007 10 15, 21:16)
Gal žinai daugiau  šampūnų be silikono, išskyrus lietuviškus, Orising ir Čistaja linija  rolleyes.gif

vakar visus namie turetus sampunus apziurejau lotuliukas.gif tai va - Nivea, Schauma ir Milk Shake - be silikono. Fructis - su. Milk shake kondicionierius irgi su mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 10 17, 08:09)
vakar visus namie turetus sampunus apziurejau  lotuliukas.gif tai va - Nivea, Schauma ir Milk Shake - be silikono. Fructis - su. Milk shake kondicionierius irgi su  mirksiukas.gif

Kaip tik turiu milk_shake nenuskalaujamą kondicionierių, jis tikrai su silikonu g.gif
Atsakyti
O tokio niekas nebandet? smile.gif
Kazkaip mane vilioja...tik nezinau ar rasciau pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2007 10 17, 10:54)
O tokio niekas nebandet? smile.gif
Kazkaip mane vilioja...tik nezinau ar rasciau pirkti smile.gif


tai taip supratau kad eurovaisitnese jo yra smile.gif
o koks jo pavadinimas tikslus?nes neiskaitau...
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 10 17, 09:24)
tai taip supratau kad eurovaisitnese jo yra smile.gif
o koks jo pavadinimas tikslus?nes neiskaitau...

Na eurovaistinese aplamai man neteko matyti tokiu alieju misiniu..tik eteriniu smile.gif
Verkiu g. irgi nera.... tai nezinau..pavadinimo irgi neiskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2007 10 17, 11:29)
Na eurovaistinese aplamai man neteko matyti tokiu alieju misiniu..tik eteriniu smile.gif
Verkiu g. irgi nera.... tai nezinau..pavadinimo irgi neiskaitau smile.gif


bet toje tavo nuorodoje paspaudus ant ''kontaktai'' ismeta,kad eurovaisitinese turi buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2007 10 17, 08:54)
O tokio niekas nebandet? smile.gif
Kazkaip mane vilioja...tik nezinau ar rasciau pirkti smile.gif


berods visas ju asortimentas yra BIG'e, bet iki jo niekad taip ir nebuvau nusigavus-labai jau man tolimas tas uzkampis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 17, 09:47)
Kaip tik turiu milk_shake nenuskalaujamą kondicionierių, jis tikrai su silikonu  g.gif

nu tai as ir sakau - milk shake sampunas be, o kondicionierius - su rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2007 10 17, 10:54)
O tokio niekas nebandet? smile.gif
Kazkaip mane vilioja...tik nezinau ar rasciau pirkti smile.gif




Is sitos firmos tai turiu naturalu avokadu alieju. Pirkau eorovaistinej.Bet jau labai skurdus asortimentas buvo. Tik keli maturalus aliejai ir keletas masaziniu. Siaip tai nevisose eorose ir buna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 17, 10:34)
berods visas ju asortimentas yra BIG'e, bet iki jo niekad taip ir nebuvau nusigavus-labai jau man tolimas tas uzkampis  doh.gif

As BIG' e visai neradau kur tais aliejukais prekiauja..pasiklausinejau parduotuvelese...nieks nezino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 16, 21:11)
Tai  kad jį reikia prieš plovimą naudoti, o ne po. Išsiplauna labai gerai.
Aš taip pat laiko neturiu visokiom kaukėm. Bet ištepu plaukus nakčiai, o iš ryto galvą išsiplaunu.


Oi prieš plovimą man per sudėtinga biggrin.gif O po plovimo paprasta - patepi aliejuku, plaukai švelnesni, priglunda gražiau. Tai eini miegot su kokia kepuraite kai kaukę tepi?
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2007 10 17, 12:21)
As BIG' e visai neradau kur tais aliejukais prekiauja..pasiklausinejau parduotuvelese...nieks nezino  doh.gif

na kiek atsimenu tai aroma baltic tikrai BIG'e buvo, pirmam aukšte toks kaip kioskelis, o ne atskira parduotuvė, berods ten kur yra nusileidimas į mašinų stovėjimo aikštelę... g.gif
Atsakyti