Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(lassie172 @ 2007 10 15, 22:10)
nera plauku aliejuku be silikono, antra - jis plauku galam nei kiek nekenkia, negerai tik jei sampunas su silikonu - neledzia galvos odai kvepuoti. Neskleiskit cia dezinformacijos, juk silikonas ne koks alergizuojantis chemikalas, tiesiog plauka uzpildanti medziaga.



va butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 10 15, 20:23)

O tai fainiai bigsmile.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nili @ 2007 10 15, 17:21)
Nežinau, naujojo nebandžiau. Ir man neįtikinama, kad su deimantais gali būti  biggrin.gif  kaina didžiule. O tą "Biotraitement" jau noriu pakeisti.

o kokia kaina buvo to senojo alfaparf? 16, 30 ar 50 ml.
del tu deimantu ir as netikiu hihihi.gif bet man regis ir neraso ten kad su deimantais, tik pavadinimas toks "diamante" prideta ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
dairausi ir as aliejuko, nes vakar toki s... sumaliau... blush2.gif sumasciau i compagne del colore supilti naujosios barmunes jojobos aliejuka...ir ka manot - gavosi toks didelis riebalas, teko ismesti doh.gif nors like buvo daugiau nei puse mano gerojo aliejuko.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 10 16, 08:33)
o kokia  kaina buvo to senojo alfaparf? 16, 30 ar 50 ml.
del tu deimantu ir as netikiu  hihihi.gif bet man regis ir neraso ten kad su deimantais, tik pavadinimas toks "diamante" prideta ir tiek  rolleyes.gif


50 ml kainavo 55 ar 59 + eurovaistinės nuolaida. Aš lyg ir skaičiau, kad kažkas deimantinio naujajam įdėta, gal sumaišiau.
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2007 10 16, 10:16)
dairausi ir as aliejuko, nes vakar toki s... sumaliau... blush2.gif sumasciau i compagne del colore supilti naujosios barmunes jojobos aliejuka...ir ka manot - gavosi toks didelis riebalas, teko ismesti  doh.gif nors like buvo daugiau nei puse mano gerojo aliejuko.... doh.gif


lotuliukas.gif Man tai barmunės simondsijų (sakė plaukams pirkt) aliejukas nepatiko, nes po plovimo juo ištepus liko riebaluoti plaukai. Juos gal reikia kaip kaukę dėti ir po to išplauti? Bet tada man per daug vargo, jokių kaukių nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(Nili @ 2007 10 16, 13:11)
50 ml kainavo 55 ar 59 + eurovaistinės nuolaida. Aš lyg ir skaičiau, kad kažkas deimantinio naujajam įdėta, gal sumaišiau.


nu jo, vadinas kaina pakilo gerokai doh.gif gal ir ideta kas nors, nors man tai kartais atrodo, kad jie biski pakeicia pavadinima, nezymiai - sudeti, ir iskisineja kaip stipriai atsinaujinusi, pagerinta varianta doh.gif reiktu sulygint sudetis senojo ir naujojo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 10 16, 10:16)
dairausi ir as aliejuko, nes vakar toki s... sumaliau... blush2.gif sumasciau i compagne del colore supilti naujosios barmunes jojobos aliejuka...ir ka manot - gavosi toks didelis riebalas, teko ismesti  doh.gif nors like buvo daugiau nei puse mano gerojo aliejuko.... doh.gif


nu as tavo vietoj tikrai nebuciau metusi, o pries plovima sunaudojus

QUOTE(Nili @ 2007 10 16, 12:11)
lotuliukas.gif Man tai barmunės simondsijų (sakė plaukams pirkt) aliejukas nepatiko, nes po plovimo juo ištepus liko riebaluoti plaukai. Juos gal reikia kaip kaukę dėti ir po to išplauti? Bet tada man per daug vargo, jokių kaukių nenaudoju.

blink.gif , tepu plaukus ir tuo paciu simondsiju ir sviestmedzio, ir kokosu aliejais -visi iki vieno issipaluna.Dar nei karto nebuvo issiplove, laikau alieju kartais ir per nakti, o paprastai apie 2 valandas-jokiu problemu
Beje, as niekada netepu siais aliejais saknu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 16, 15:31)
nu as tavo vietoj tikrai nebuciau metusi, o pries plovima sunaudojus
blink.gif ,  tepu plaukus ir tuo paciu simondsiju ir sviestmedzio, ir kokosu aliejais -visi iki vieno issipaluna.Dar nei karto nebuvo issiplove, laikau alieju kartais ir per nakti, o paprastai apie 2 valandas-jokiu problemu
Beje, as niekada netepu siais aliejais saknu  schmoll.gif


tai kad ten pasidare toks tirstas riebalas, kurio ne pro kur neiskrapstytum lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 10 15, 20:58)
dimethicone , cyclomethicone


nu va, ir sampune neutrogenos radau doh.gif
o nivea,kurio nemegstu be sito dalyku unsure.gif

tai ne nuo kainos priklauso ar yra ar nera to silikono,taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 10 16, 17:12)
tai kad ten pasidare toks tirstas riebalas, kurio ne pro kur neiskrapstytum  lotuliukas.gif


zinau, nes pati pirkau kokosu alieju tokiam stikliniame indelyje-tai va-pakisau indeli po karstu vandeniu, kai aliejus istirpo -viska supyliau i uzsukama apvalu indeli ir kai noriu uzsitepti ant plauku-paimu mentele nedideli kieki to aliejuko-ji pasildau ir ant plauku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nili @ 2007 10 16, 13:11)
lotuliukas.gif Man tai barmunės simondsijų (sakė plaukams pirkt) aliejukas nepatiko, nes po plovimo juo ištepus liko riebaluoti plaukai. Juos gal reikia kaip kaukę dėti ir po to išplauti? Bet tada man per daug vargo, jokių kaukių nenaudoju.

Tai kad jį reikia prieš plovimą naudoti, o ne po. Išsiplauna labai gerai.
Aš taip pat laiko neturiu visokiom kaukėm. Bet ištepu plaukus nakčiai, o iš ryto galvą išsiplaunu.
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 10 16, 17:55)
tai ne nuo kainos priklauso ar yra ar nera to silikono,taip? g.gif


kaina daugiau priklauso nuo firmos vardo nei sudeties ax.gif
Atsakyti