Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Drusia @ 2007 10 11, 21:31)
Mergaitės, o gal kas turi atsiliepimų apie šį VO5 aliejuką?

user posted image

Ar verta?



labas, manau verta naudoti aliejukus, bet yra ir kitu efektyvesniu, ir pigesniu
Atsakyti
QUOTE(rase @ 2007 10 12, 10:41)
labas, manau verta naudoti aliejukus, bet yra ir kitu efektyvesniu, ir pigesniu

o tai kiek jau kainuoja sis kad yra dar pigesniu? g.gif ir prasom ivardinti tuos pigesnius, efektyvesnius mirksiukas.gif
Atsakyti
Man, pvz., pigūs ir geri yra zolotoj šolk ir dzintars, o apie tuos po plovimo naudojamus tai nežinau cool.gif
Atsakyti
Naudojau stai si

http://cgi.ebay.co.u...bayphotohosting

geras ir maloniai kvepia. bet serumu paskirtis yra visu ta pati, tai ka issirinxit manau neprasausit. gali skirtis kaina, kvapas, turis, vardas uz ka mokam, flakonelio dizainas. na as pati nesiulyciau tokiu kur buna ruskaja serija su babushka tokia, tai nemanau kad super..



Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2007 10 10, 20:16)
o kuo skiriasi senasis nuo naujojo?  unsure.gif nes savaitgalį mačiau eurovaistinėj alfapart semi de lino aliejus, 3 skirtingos talpos, nepigus bjaurybė  biggrin.gif , o senojo nesu mačius tai nežinau, man rodos čia tas pats  unsure.gif


Nežinau, naujojo nebandžiau. Ir man neįtikinama, kad su deimantais gali būti biggrin.gif kaina didžiule. O tą "Biotraitement" jau noriu pakeisti.
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2007 10 11, 23:31)
Mergaitės, o gal kas turi atsiliepimų apie šį VO5 aliejuką?

user posted image

Ar verta?

Naudojau toki, tai, mano nuomone, neverta pirkti, nepajutau jokio poveikio, pati tekstura labai nemaloni ir net tubele. Tai tiek. Pati Kerastase naudoju, tai tikrai neblogas, bet paskaicius jusu komentarus apie ta silikona susimasciau g.gif O kazin kur buna ant buteliuku/tubeliu sudetis parasyta, tai tiesiog ir buna parasyta, silicone, ar kaip nors uzmaskuotas tas pavadinimas buna? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo creative: 15 spalio 2007 - 18:12
QUOTE(creative @ 2007 10 15, 18:55)
Naudojau toki, tai, mano nuomone, neverta pirkti, nepajutau jokio poveikio, pati tekstura labai nemaloni ir net tubele. Tai tiek. Pati Kerastase naudoju, tai tikrai neblogas, bet paskaicius jusu komentarus apie ta silikona susimasciau  g.gif O kazin kur buna ant buteliuku/tubeliu sudetis parasyta, tai tiesiog ir buna parasyta, silicone, ar kaip nors uzmaskuotas tas pavadinimas buna?  g.gif


dimethicone , cyclomethicone
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 10 15, 20:58)
dimethicone , cyclomethicone


as tai prisiskaiciau kai apie silikonus,tai dabar kai tepu savo tbs aliejuka sazine grauzia doh.gif bet siaip labai geras, tik jei visa tai vien del silikono g.gif

paaiskinkint man ar didziausia poveiki padaro silikonas ar jsi tik vienas is komponentu kurie padeda?
nejaugi tie visi aliejai sudetyje siaip sau?
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 10 15, 19:32)
aaiskinkint man ar didziausia poveiki padaro silikonas ar jsi tik vienas is komponentu kurie padeda?
nejaugi tie visi aliejai  sudetyje siaip sau?

sakyciau svarbu siuo atveju, kelintas pagal eiliskuma yra silikonas sudetyje-jei pirmu numeriu -vadinasi jo kiekis yra didziausias ir analogiskai kiti-kuo tolyn tuo to produkto yra maziau ax.gif jei pirmi eina visokie aliejukai -tai tada jie sudaro pagrindine sudeti ir ju poveikis didesnis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 10 15, 21:32)
as tai prisiskaiciau kai apie silikonus,tai dabar kai tepu savo tbs aliejuka sazine grauzia doh.gif bet siaip labai geras, tik jei visa tai vien del silikono g.gif

paaiskinkint man ar didziausia poveiki padaro silikonas ar jsi tik vienas is komponentu kurie padeda?
nejaugi tie visi aliejai  sudetyje siaip sau?



nera plauku aliejuku be silikono, antra - jis plauku galam nei kiek nekenkia, negerai tik jei sampunas su silikonu - neledzia galvos odai kvepuoti. Neskleiskit cia dezinformacijos, juk silikonas ne koks alergizuojantis chemikalas, tiesiog plauka uzpildanti medziaga.
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 10 15, 20:10)
nera plauku aliejuku be silikono, antra - jis plauku galam nei kiek nekenkia, negerai tik jei sampunas su silikonu - neledzia galvos odai kvepuoti. Neskleiskit cia dezinformacijos, juk silikonas ne koks alergizuojantis chemikalas, tiesiog plauka uzpildanti medziaga.

Gal žinai daugiau šampūnų be silikono, išskyrus lietuviškus, Orising ir Čistaja linija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2007 10 15, 22:16)
Gal žinai daugiau  šampūnų be silikono, išskyrus lietuviškus, Orising ir Čistaja linija  rolleyes.gif


klorane rolleyes.gif
Atsakyti