Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Marija5 @ 2007 10 09, 19:19)
Kur pirkai? 4u.gif

Gerai būtų, kad visos mergaitės parašytu visą informaciją apie produktą. 4u.gif
Pavadinimą, kainą, talpą, kur įsigytas.
Taip mes išvengtumem pasikartojančių klausimų. Nes po to tenka per visą temą ieškoti kainos, vietos ir t.t.  ax.gif

"Eurokos"-e, kainavo 31,90 Lt- 50 ml mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 10 09, 18:44)
7 aliejuko ampules vadinasi Растительный комплекс для волос с витаминов A, E, F
Po antro naudojimo šio aliejaus, atsirado pleiskanų. Ankščiau niekada jų netūrėjau  unsure.gif Tai kame čia reikalas  g.gif Ar per prasta produkcija, ar tiesiog ji man netiko mano galvos odai  unsure.gif Dabar dar dasidėjo vienas galvos skausmas naikinti pleiskanas  doh.gif  blush2.gif


o sakyk, sudetyje vien tik aliejai yra ar ir pvz. Sodium Lauryl/Laureth Sulfate -nes jie gali sudaryti galvos odos atplaišas, panašias į pleiskanas, odos bėrimus ir kitas alergines reakcijas
arba su tais aliejais kazkas netaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 09, 21:00)
o sakyk, sudetyje vien tik aliejai yra ar ir pvz. Sodium Lauryl/Laureth Sulfate -nes jie gali sudaryti galvos odos atplaišas, panašias į pleiskanas, odos bėrimus ir kitas alergines reakcijas
arba su tais aliejais kazkas netaip  g.gif

Sveikutė va katik sudėtį perskaičiau: растительные керамиды, репеное масло, комплекс витаминов, масляный экстракт крапивы, масло зародышей пшеницы, масляный экстракт расторопши, масло шиповника, масло розмарина, масло семян черной смародины, климбазол, комплекс антиоксидантов blush2.gif tik šitie paskutiniai kelia įtarimą, o šeip viskas naturalu ax.gif
Bijau toliau vartoti, dėl tokios reakcijos unsure.gif bet ir gaila pinigų o tu ampulių liko dar trys. Net nežinau ar jos ką nors padėjo blush2.gif dar vis slenka plaukučiai bet gal mažiau tongue.gif
Atsakyti
Gaila, kad senojo Alfaparf nebėra, dabar turiu Biotraiment. Tai šitas man skystesnis, nes fluidas. Bet šiaip abu geri. Naują bandysiu pirkt Tigi arba Wella.
Atsakyti
QUOTE(Nili @ 2007 10 10, 15:32)
Gaila, kad senojo Alfaparf nebėra, dabar turiu Biotraiment. Tai šitas man skystesnis, nes fluidas. Bet šiaip abu geri. Naują bandysiu pirkt Tigi arba Wella.


o kuo skiriasi senasis nuo naujojo? unsure.gif nes savaitgalį mačiau eurovaistinėj alfapart semi de lino aliejus, 3 skirtingos talpos, nepigus bjaurybė biggrin.gif , o senojo nesu mačius tai nežinau, man rodos čia tas pats unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 10 09, 21:37)
Sveikutė va katik sudėtį perskaičiau: растительные керамиды, репеное масло, комплекс витаминов, масляный экстракт крапивы, масло зародышей пшеницы, масляный экстракт расторопши, масло шиповника, масло розмарина, масло семян черной смародины, климбазол, комплекс антиоксидантов  blush2.gif tik šitie paskutiniai kelia įtarimą, o šeip viskas naturalu  ax.gif
Bijau toliau vartoti, dėl tokios reakcijos  unsure.gif  bet ir gaila pinigų o tu ampulių liko dar trys. Net nežinau ar jos ką nors padėjo  blush2.gif dar vis slenka plaukučiai bet gal mažiau  tongue.gif


matomai kazkas tikrai netinka, pati turiu dzintars aliejuka-tepu saknis ir jokiu problemu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2007 10 10, 21:16)
o kuo skiriasi senasis nuo naujojo?  unsure.gif nes savaitgalį mačiau eurovaistinėj alfapart semi de lino aliejus, 3 skirtingos talpos, nepigus bjaurybė  biggrin.gif , o senojo nesu mačius tai nežinau, man rodos čia tas pats  unsure.gif

itariu kad niekuo nesiskiria, tik pridejo zodeli Diamante po Semi di lino hihihi.gif nu reik juk atsinaujint karts nuo karto.. o paprastai jie tik pakuotes atnaujina doh.gif
Atsakyti
Aš kažkaip vis dar už Kerastase Oleo Relax aliejuką.. smile.gif Skaičiau, kad ten kažką rašėt apie silikonus ir t.t., kad ir kaip bebūtų, man jis vis tiek čiotkiausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 20, 19:59)
nuotraukele
user posted image

o cia is barmunes??
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 10 11, 19:28)
o cia is barmunes??


Aga, iš barmunės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as nusipirkau ta blizgikli plaukams, kuri buvo minejusi Addicted, maciau, kad cia kelios merginos klause kur jo pirkti, tai as Vokietijoj pirkau, Douglas parduotuvej, o ar galima jo gauti Lietuvoj kazkur tai nezinau... Jo pavadinimas Douglas Style & Shine High gloss spray.
Atsakyti
Mergaitės, o gal kas turi atsiliepimų apie šį VO5 aliejuką?

user posted image

Ar verta?
Atsakyti