Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(addicted @ 2007 08 28, 16:22)
Eslaudos,deka isimylejus si seruma
is pradziu nepatiko jis man,nesupratau jo,o dabar jau 3 butelaiti naudoju
ypac vasara ar ziema kalnuose,kur intensyvi saule,tai jis labai gerai atgaivina plaukus

kerastase aliejukas,man jau per silpnas tapo,nes plaukai nualinti nuo sruogyciu,bet ji visados perku,nes mazajai rytais patepu,kad nezviegtu,kai
plaukus sukuoju

ir mano numyletasis john frieda serumas,visados po ranka

dar isigyjau nesenai super blizgikli plaukams,jo yra aliejuko sudetyje,bet plauku neriebina ir nuostabu blizgesi suteikia
zinau,kad ji dabar pirksiu ir pirksiu,nerealus daiktas
user posted image


Addicted, o koks to super blizgiklio pavadinimas? sudominai ax.gif
beje, gal kas jau bandet nauja Alfa Parf Diamante aliejuka? kokie butu atsiliepimai? Gal jis geresnis uz ta, kuris pries tai buvo?! g.gif
Atsakyti
Aš dabar esu nusipirkusi tą DIAMANTE IŠ ALFA PARF.Naudojau dar tik bžvieną kartą.Rezultatas matosi.Jame yr asilikono.O aš labai noriu gydančio galiukus .Kur tokį rast? Kas pasakys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 08 28, 16:22)
Eslaudos,deka isimylejus si seruma
is pradziu nepatiko jis man,nesupratau jo,o dabar jau 3 butelaiti naudoju
ypac vasara ar ziema kalnuose,kur intensyvi saule,tai jis labai gerai atgaivina plaukus

kerastase aliejukas,man jau per silpnas tapo,nes plaukai nualinti nuo sruogyciu,bet ji visados perku,nes mazajai rytais patepu,kad nezviegtu,kai
plaukus sukuoju

ir mano numyletasis john frieda serumas,visados po ranka

dar isigyjau nesenai super blizgikli plaukams,jo yra aliejuko sudetyje,bet plauku neriebina ir nuostabu blizgesi suteikia
zinau,kad ji dabar pirksiu ir pirksiu,nerealus daiktas
user posted image


Addicted, gal galetum placiau papasakoti apie super blizgikli plaukams ir parodyti kaip atrodo buteliukas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 10 01, 22:03)
Aš dabar esu nusipirkusi tą DIAMANTE IŠ ALFA PARF.Naudojau dar tik bžvieną kartą.Rezultatas matosi.Jame yr asilikono.O aš labai noriu gydančio galiukus .Kur tokį rast? Kas pasakys? g.gif

Sveikos, as irgi isbandziusi daug aliejuku, vieni geresni, kiti prastesni. Bet va, sestadieni su svo kirpeju gal apie valanda diskutavome apie aliejukus. O jis tikrai savo darbo mzineja po uzsienius, konkursus, domisi naujomis priemonemis. Tai pasake, kad tie kosmetiniai aliejukai, kuriuose yra silikono nieko gero, jie duoda momentini kosmetini efekta, bet ilgiau juos panaudojus, jie gadina, sausina plauka. Is gydomuju aliejuku jis isskyre stai siuos produktus:
- Tigi S factor;
- Keune grozio ampules plaukams;
- Wella SP avokadu aliejukas - kremas galams (anot jo sis geriausias is viso to, kas siuo metu yra Lietuvoje). Ji nusipirkau, gan brangus - 25 ml 105 LT. Bet patiko, is karti isigeria i galiukus, jie tampa elastingi.
Beje, naudojau ir Keine grozio ampules ir ta Tigi S factor, bet kol kas sis Wella man Nr. 1 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2007 10 08, 11:30)
- Wella SP avokadu aliejukas - kremas galams (anot jo sis geriausias is viso to, kas siuo metu yra Lietuvoje). Ji nusipirkau, gan brangus - 25 ml 105 LT. Bet patiko, is karti isigeria i galiukus, jie tampa elastingi.


manau toki pat efekta galima butu isgauti ir su naturaliu 100% avokadu aliejum is Barmunes uz 10 lt -tik tepti plauka pries plovima ir palaikyti siltai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 08, 12:47)
manau toki pat efekta galima butu isgauti ir su naturaliu 100% avokadu aliejum is Barmunes uz 10 lt -tik tepti plauka pries plovima ir palaikyti siltai  ax.gif



Sveika 4u.gif gal galetumei pasakyti kur galima butu nusipirkti sio aliejuko ? 4u.gif
vaistinese ar kosmetikos parduotuvese ji parduoda ? ax.gif

Aciu labai is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2007 10 08, 14:31)
Sveika  4u.gif  gal galetumei pasakyti kur galima butu nusipirkti sio aliejuko ?  4u.gif
vaistinese ar kosmetikos parduotuvese ji parduoda ?  ax.gif

    Aciu labai is anksto  mirksiukas.gif


Vilniuje Naujosios Barmunes aliejus perku CUP'o pirmame aukste , del kitu miestu -tai nezinau -sioje temoje gal ir buvo kas uzsimines
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2007 10 08, 12:30)
Sveikos, as irgi isbandziusi daug aliejuku, vieni geresni, kiti prastesni. Bet va, sestadieni su svo kirpeju gal apie valanda diskutavome apie aliejukus. O jis tikrai savo darbo mzineja po uzsienius, konkursus, domisi naujomis priemonemis. Tai pasake, kad tie kosmetiniai aliejukai, kuriuose yra silikono nieko gero, jie duoda momentini kosmetini efekta, bet ilgiau juos panaudojus, jie gadina, sausina plauka. Is gydomuju aliejuku jis isskyre stai siuos produktus:
- Tigi S factor;
- Keune grozio ampules plaukams;
- Wella SP avokadu aliejukas - kremas galams (anot jo sis geriausias is viso to, kas siuo metu yra Lietuvoje). Ji nusipirkau, gan brangus - 25 ml 105 LT. Bet patiko, is karti isigeria i galiukus, jie tampa elastingi.
Beje, naudojau ir Keine grozio ampules ir ta Tigi S factor, bet kol kas sis Wella man Nr. 1  thumbup.gif

O kur rasti šių aliejukų. g.gif Pas mus kaime kažin ar bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 10 08, 22:31)
O kur rasti šių aliejukų. g.gif Pas mus kaime kažin ar bus  doh.gif

Tigi aliejukai - Salon + ir Kristianoje;
Keune priemones Sarma Style grozio salonuose;
Wella SP - Salon + ir Sarma style salonuose 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien Rolland plaukų serumą su piliarožių ekstraktu smile.gif . Patiko, plaukai įgavo lanksumo, minkštumo. Tik kvapas nepatiko, bet po kurio laiko jo nesijaučia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 09, 19:11)
Nusipirkau šiandien Rolland plaukų serumą su piliarožių ekstraktu  smile.gif . Patiko, plaukai įgavo lanksumo, minkštumo. Tik kvapas nepatiko, bet po kurio laiko jo nesijaučia  ax.gif

Kur pirkai? 4u.gif

Gerai būtų, kad visos mergaitės parašytu visą informaciją apie produktą. 4u.gif
Pavadinimą, kainą, talpą, kur įsigytas.
Taip mes išvengtumem pasikartojančių klausimų. Nes po to tenka per visą temą ieškoti kainos, vietos ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Sveikutės oi kiek pas jus čia informacijos, tik spėk skaityti. Mano plaukai plonoki lyg ir slingt pradėjo, tai sugalvojau pastiprinti. Nepirkau žinomos firmos produkto. Nuėjau į vaistinę ir išsirinkau rusiškos produkcijos, 7 aliejuko ampules vadinasi Растительный комплекс для волос с витаминов A, E, F
Po antro naudojimo šio aliejaus, atsirado pleiskanų. Ankščiau niekada jų netūrėjau unsure.gif Tai kame čia reikalas g.gif Ar per prasta produkcija, ar tiesiog ji man netiko mano galvos odai unsure.gif Dabar dar dasidėjo vienas galvos skausmas naikinti pleiskanas doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 09 spalio 2007 - 18:49