Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

mano drauge turi toki maza raudona buteliuka su pilka juostele man atrodo firmos cenko ( kazkas tokio) nu kainavo 36 lt ir tas buteliukas tikrai labai mazas...bet jau kai patepe plaukus taip svelniai tai nuostabus wub.gif nesu tokiu macius wub.gif toki zvilgantys thumbup.gif atrodo nuostabiai..bet bent jau man pinigu gaila rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledine_Ledi @ 2007 06 30, 16:32)
mano drauge turi toki maza raudona buteliuka su pilka juostele man atrodo firmos cenko ( kazkas tokio) nu kainavo 36 lt ir tas buteliukas tikrai labai mazas...bet jau kai patepe plaukus taip svelniai tai nuostabus  wub.gif  nesu tokiu macius  wub.gif  toki zvilgantys  thumbup.gif atrodo nuostabiai..bet bent jau man pinigu gaila rolleyes.gif

nu negi gaila plaukucius palepint wub.gif , juolab kad rezultatas patiko mirksiukas.gif , gi to gerio kokiam pusmeciui uztenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledine_Ledi @ 2007 06 30, 15:32)
mano drauge turi toki maza raudona buteliuka su pilka juostele man atrodo firmos cenko ( kazkas tokio) nu kainavo 36 lt ir tas buteliukas tikrai labai mazas...bet jau kai patepe plaukus taip svelniai tai nuostabus  wub.gif  nesu tokiu macius  wub.gif  toki zvilgantys  thumbup.gif atrodo nuostabiai..bet bent jau man pinigu gaila rolleyes.gif


o man tai negaila blush2.gif nes kai matau ant savo plauku rezultata, dingsta bet koks isleistu pinigu gailejimas lotuliukas.gif be to aliejuku paprastai labai ilgam uztenka ax.gif ir 36lt kaip aliejukui palyginus su kitais nedaug smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o as nerandu niekur aliejuku plaukams pirkti tokiu kur po plovimo tepami
iskyrus alpha parf semi di lino kuris man labai patinka ir avono kuris nelabai nieko daugiau nerandu
kazkada pries kokius 6-7 metus tokiam violetiniam platsikiniam buteliuke turejau aliejuka...maksimoj buvau pirkuys kazkur uz 10 litu
nu buvo labai geras
bet tikrai nepamenu nei pavadinimop o to aliejuko nebematau gal is ausie firmos ar kazkas panasaus
ir dar mano plaukai ploni tai pastebejau kad aliejuųka kai tepu ant dregnu plauku tai labai liuks
o jei ant sausu tai susireibalina ir sukrenta
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 07 03, 15:09)
o as nerandu niekur aliejuku plaukams pirkti tokiu kur po plovimo tepami
iskyrus alpha parf semi di lino kuris man labai patinka ir avono kuris nelabai nieko daugiau nerandu
kazkada pries kokius 6-7 metus tokiam violetiniam platsikiniam buteliuke turejau aliejuka...maksimoj buvau pirkuys kazkur uz 10 litu
nu buvo labai geras
bet tikrai nepamenu nei pavadinimop o to aliejuko nebematau gal is ausie firmos ar kazkas panasaus
ir dar mano plaukai ploni tai pastebejau kad aliejuųka kai tepu ant dregnu plauku tai labai liuks
o jei ant sausu tai susireibalina ir sukrenta


Paieskok vaistinese arba grožio salonuose, tokiuose kaip salon+ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 07 03, 14:09)
o as nerandu niekur aliejuku plaukams pirkti tokiu kur po plovimo tepami
iskyrus alpha parf semi di lino kuris man labai patinka ir avono kuris nelabai nieko daugiau nerandu
kazkada pries kokius 6-7 metus tokiam violetiniam platsikiniam buteliuke turejau aliejuka...maksimoj buvau pirkuys kazkur uz 10 litu
nu buvo labai geras
bet tikrai nepamenu nei pavadinimop o to aliejuko nebematau gal is ausie firmos ar kazkas panasaus
ir dar mano plaukai ploni tai pastebejau kad aliejuųka kai tepu ant dregnu plauku tai labai liuks
o jei ant sausu tai susireibalina ir sukrenta

Šiaip aliejukų pasirinkimas didelis, tik sunkiau yra išsirinkti gerą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 07 03, 14:09)
o as nerandu niekur aliejuku plaukams pirkti tokiu kur po plovimo tepami
iskyrus alpha parf semi di lino kuris man labai patinka ir avono kuris nelabai nieko daugiau nerandu

Reiktu atidziau apziureti plauku prieziuros priemones ir tikrai rastum. Vakar kaip tik Sarmoj ziurejau aliejukus, tai gal buvo kokiu 6-7 rusiu (firmu), kainos mazdaug 30-70 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 07 03, 17:01)
Reiktu atidziau apziureti plauku prieziuros priemones ir tikrai rastum. Vakar kaip tik Sarmoj ziurejau aliejukus, tai gal buvo kokiu 6-7 rusiu (firmu), kainos mazdaug 30-70 Lt.



nu gal
bet as kiek dsarmoj ziurejau cia gedimino prospekte tai is viso buvo 2 aliejukai-alpha parf ir kazkoks prancuziskas dar....
nors as ir tuo semi di l;ino nesiskundziu bet gal ka nors ir kito pamegint noreciau
o tie kerastase kur buna pirkti?
dar body shop ziurejau bet aliejuko plaukams akropoly bent nebuvo
gal as skaityt nemoku g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 07 03, 15:09)

kazkada pries kokius 6-7 metus tokiam violetiniam platsikiniam buteliuke turejau aliejuka...maksimoj buvau pirkuys kazkur uz 10 litunu buvo labai geras
bet tikrai nepamenu nei pavadinimop o to aliejuko nebematau gal is ausie firmos ar kazkas panasaus


Visai galimas atvejis, kad pasikeitė buteliuko dizainas, kaina, o gal jau visai jo nėra. rolleyes.gif
Jei vis dėlto pavyktų rasti, parašykit bent jau pavadinimą, gamintoją. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 07 03, 14:09)
o as nerandu niekur aliejuku plaukams pirkti tokiu kur po plovimo tepami
iskyrus alpha parf semi di lino kuris man labai patinka ir avono kuris nelabai nieko daugiau nerandu
kazkada pries kokius 6-7 metus tokiam violetiniam platsikiniam buteliuke turejau aliejuka...maksimoj buvau pirkuys kazkur uz 10 litu
nu buvo labai geras
bet tikrai nepamenu nei pavadinimop o to aliejuko nebematau gal is ausie firmos ar kazkas panasaus
ir dar mano plaukai ploni tai pastebejau kad aliejuųka kai tepu ant dregnu plauku tai labai liuks
o jei ant sausu tai susireibalina ir sukrenta


"Medinese sukose" pasiziurek, yra ten C:enko, Wellos aliejukai ir kitokiu mirksiukas.gif reikia klaust geriau pardavejos, o ne paciai ieskot. pati ieskodama gali ir prazioplint, juk visko neimanoma parduotuvej apziuret iskart lotuliukas.gif
kiti aliejukai daznai buna ivairiu firmu, kuriu gaminiai paprastose parduotuvese nepardavinejami, nes yra skirti profesionaliems plauku kirpejams ir profesionaliai plauku prieziurai:D lotuliukas.gif tokiu reiktu ieskot grozio salonuose ir kirpyklose, kurios dirba su tokiom priemonem. pirma geriau aisku butu pasiskaityt cia senas temas ir susigalvot, kokio aliejuko nori, kokios firmos, tada susirast grozio salona, kuris dirba su tos firmos priemonem ir ten nukeliaut ir nusipirkt mirksiukas.gif
pabandyk Kerastase aliejuka, jei plaukai ploni, linke riebaluotis, apsuksta, tai sitas turetu tikt, nes jis yra lengvas, netirstas (tirstus paprastai reikia po labai mazai tept, vos vos ant paciu galiuku, kad plaukai nesusiriebaluotu ir neapsunktu, as asmeniskai tokiu nelabai megstu, nes sunku ten nutaikyt kiek tept, kiek ne, patinka uztept kad ir daugiau plauku, ne tik pacius galiukus mirksiukas.gif o su tirstu taip neises schmoll.gif ), ant plauku net nesijaucia sunkumo uztepus, neriebaluoja plauko kad ir kiek tepciau lotuliukas.gif
yra pirkti burzua salonuose Kerastase, Akropoly pvz yra toks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sutinku su Rasytee, visi aliejukai yra "geri" tuo kad plauka padengia silikonu todel jis nesipucia ir atrodo glotnus, bet gydomojo poveikio neturi nei vienas....todel ar tu pirksi uz 50 Lt ar uz 100Lt esme ta pati......
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2007 07 04, 10:04)
Sutinku su Rasytee, visi aliejukai yra "geri" tuo kad plauka padengia silikonu todel  jis nesipucia ir atrodo glotnus, bet gydomojo poveikio neturi nei vienas....todel ar tu pirksi uz 50 Lt ar uz 100Lt esme ta pati......

specialiai paskaiciau sudeti savo audojamo aliejuko, jokio silikono jame neradau g.gif ...
o dar yra aliejukai, skirti plauka pamaitinti pries plovima, na irgi sudetyje jokio silikono nerasta g.gif ...
Atsakyti