Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Negaliu atsidžiaugti aliejukų iš "Vitrina". Jeigu tektu rinktis tarp Semi di Lino (buvo mano mėgstamiausias) ir šito rinkčiausi iš Vitrinos.
Plaukai švelnus, lengvai šukuojasi, blizga, nesivelia, nesielektrina. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(kristukass @ 2007 09 21, 12:42)
o kokie butu atsiliepimai apie Biotraiment plauku aliejuka?Kaina jo Eurovaistinej apie 40 lt.Ten dirbanti vaistininke man sake kad jis veikia panasiai kaip alfaparf.Na bet kainos tai zymiai skiriasi g.gif

Aš bandžiau, neblogas aliejukas. Plaukai švelnus buvo, blizgėjo, tik galiukai vistiek skilinėjo. Tai dabar naudojiu drėkinanti, gal šis padės.
Atsakyti
platus pasirinkimas vokieciu g. parduotuvej Medines Šukos,ten ivairiu kainu ir talpu aliejukai. turiu toki citrinom kvepianti,ziauriai geras.mokejau apie 50,ir butelka nemaza,kiek ml,tiksliai nepamenu.
Atsakyti
o gal kuri bandet Goldwell firmos aliejuka?noriu nusipirkti,tik vat galvoju ar geras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovkyte: 22 rugsėjo 2007 - 13:56
QUOTE(s@gute @ 2007 09 17, 20:19)
Varnalėšų aliejus su propolio ekstraktu

user posted image

gal kas bandėt tokį?


Išbandžiau, patiko. Rezultatas: lygūs, švelnūs, minkšti plaukučiai, galiukai atsigavo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 21, 12:42)
o kokie butu atsiliepimai apie Biotraiment plauku aliejuka?Kaina jo Eurovaistinej apie 40 lt.Ten dirbanti vaistininke man sake kad jis veikia panasiai kaip alfaparf.Na bet kainos tai zymiai skiriasi g.gif

Turejau as ji, galiukai maziau skilinedavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2007 09 22, 14:55)
o gal kuri bandet Goldwell firmos aliejuka?noriu nusipirkti,tik vat galvoju ar geras smile.gif

Turiu va tokį:
user posted image

Labai skalsus, ilgam užtenka, daugiau nei pusmetį jau naudoju ir niekaip nesibaigia. tik tiek, kad noriu ko nors naujo..... O šiaip tai patinka, bent jau labiau už kerastase.
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 21, 12:42)
o kokie butu atsiliepimai apie Biotraiment plauku aliejuka?Kaina jo Eurovaistinej apie 40 lt.Ten dirbanti vaistininke man sake kad jis veikia panasiai kaip alfaparf.Na bet kainos tai zymiai skiriasi g.gif

as kai ieskojau eurovaistinej alfaparf semi di lino, tai irgi maciau sita. tada pasikvieciau konsultante kad mane prakonsultuotu biggrin.gif tai sake, kad alfaparf jau nebebus pas juos, o del biotraitment, sako pasakysiu atvirai - tikrai nebus toks geras efektas kaip alfaparf.. ax.gif tai ir nepirkau jo, po to alfaparf nauju ipakavimu radau sarmoj.
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 09 22, 20:35)
Išbandžiau, patiko. Rezultatas: lygūs, švelnūs, minkšti plaukučiai, galiukai atsigavo  rolleyes.gif

O kur galima butu tokio Kaune isigyti? g.gif
Niekur nematau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 09 24, 13:40)
O kur galima butu tokio Kaune isigyti? g.gif
Niekur nematau verysad.gif

o sitas aliejukas pries ar po plovimo? turiu omeny ta su propoliu:)
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 09 24, 12:40)
O kur galima butu tokio Kaune isigyti? g.gif
Niekur nematau verysad.gif


Aš ne iš Kauno, nežinau. O šiaip, manau, jo būna rusiškų prekių parduotuvėse.

QUOTE(doufyl @ 2007 09 24, 14:32)
o sitas aliejukas pries ar po plovimo? turiu omeny ta su propoliu:)


Jis prieš plovimą. Kainavo virš 10 Lt, jo man, manau, užteks iš viso 4 kartams. Jį reikia truputį pašildyti, arba nebūtinai, ištepti plaukus, šaknis, dar su šukom peršukuoju, kad pasiskirstytų, tada maišiuką užsidedu, rankšluostį, kad pasibūtų, pašiltų, apie valandą palaikau ir išplaunu 4u.gif
Atsakyti
Radau internete,bet tik Vilniuj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 07 29, 22:02)
beje, gal kas gali patarti aliejuka pazeistiems, gydomiems plaukams?
saviskius susigadinau su ne tinkamu sampunu. jau apie puse metu gydausi. maitinu kaukemis, apie 4men geriu pantogara. rezultatai matyti, bet dar truksta iki norimo efekto.
pries tai naudoja semi de lino - patiko, bet to paties nebenoriu, nenoriu kad priprastu plaukas.

aciu uz patarimus 4u.gif



plaukai prie jo nepripras, kaip tik i nauda..Duos tik teigiamu rezultatu thumbup.gif
Atsakyti