Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(tigrik @ 2007 09 16, 15:14)
As turejau raudona, man labai patiko 4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2007 09 16, 18:15)
o kam skirtas tas avon serumas? kokiems plaukams? mirksiukas.gif

Plauku galiukams labiau ir siek tiek garbanelems formuoti, bet man suriebino, jau siandien turejau vel galva plauti, o as jau stengiuosi kas antra diena rolleyes.gif
Atsakyti
As sunaudojau jau visa buteliuka Dzintars aliejuko, rezultatu kaip ir nejauciu, turbut reiks pirkti dar viena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 09 17, 09:28)
Plauku galiukams labiau ir siek tiek garbanelems formuoti, bet man suriebino, jau siandien turejau vel galva plauti, o as jau stengiuosi kas antra diena rolleyes.gif


o gal reiktu ant slapiu bandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Radha @ 2007 09 17, 10:46)
As sunaudojau jau visa buteliuka Dzintars aliejuko, rezultatu kaip ir nejauciu, turbut reiks pirkti dar viena  4u.gif

rezultatu iskart ir nematyti, po keliu menesiu bent jau man, antenu pridygo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 09 17, 11:12)
rezultatu iskart ir nematyti, po keliu menesiu bent jau man, antenu pridygo  biggrin.gif


Aha, ir pas mane dygsta, tik nežinau, ar nuo Dzintars aliejuko (dabar nusipirkau pabandyti balzamą tokiam pat buteliuke), ar nuo dažymo chna. O gal nuo visko kartu...
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 09 17, 11:20)
Aha, ir pas mane dygsta, tik nežinau, ar nuo Dzintars aliejuko (dabar nusipirkau pabandyti balzamą tokiam pat buteliuke), ar nuo dažymo chna. O gal nuo visko kartu...

kaip pabandysit,parasykit kuo skiriasi tas aliejukas ir balzamas, abu tokiuose pat buteliukuose, as tik alieju bandziusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 09 17, 12:48)
kaip pabandysit,parasykit kuo skiriasi tas aliejukas ir balzamas, abu tokiuose pat buteliukuose, as tik alieju bandziusi  smile.gif


Na bandžiau vieną kartą... Baisingas alkoholio kvapas doh.gif jisai neriebus tokis, skystis ir tiek. Rašo, kad juo reikia ne tik šaknis, bet ir visus plaukus sušlapint. Taigi laikantis instrukcijų jo užteks neilgam... Pabaigus turbūt aliejuką pirksiu, kažkaip jis man labiau prie širdies, nors ką aš galiu žinoti - gal tas balzamas veiksmingesnis...
Atsakyti


Mergaites gelbekit gal zinot kur galima nusipirkti DZINTERS aliejuko plaukams ,nes po sauletos turkijos atostogu nerealiai slinkti pradejo ,anksciau esu naudojus tai labai padejo tik kad maximoj lyg ir nebera. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(PANTERA x @ 2007 09 17, 13:33)
Mergaites gelbekit gal zinot kur galima nusipirkti DZINTERS aliejuko plaukams


Droge smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PANTERA x @ 2007 09 17, 13:33)
Mergaites gelbekit gal zinot kur galima nusipirkti DZINTERS aliejuko plaukams ,nes po sauletos turkijos atostogu nerealiai slinkti pradejo ,anksciau esu naudojus tai labai padejo tik kad maximoj lyg ir nebera.  cry.gif

Dar "Norfoje" būna.
Atsakyti
naudoju TIGI firmos "dreams drops" thumbup.gif
isbandzius jau buvau visokiausiu.bet vis tiek galiukai buvo isissakoje ir sausi.
o sis,nors kaina ir didoka,tikrai vertas kiekvieno cento thumbup.gif
ir kvapas labai malonus wub.gif tik gal ne visom patinka nes gan saldokas rolleyes.gif as tepu kelis laselius jo pries dziovindama plaukus ir dar pora laseliu ant istiesintu jau plauku.
Atsakyti