Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Prieskoninė @ 2007 09 15, 10:31)
Atsiprašau, pamiršau parašyt firmą  ax.gif Čia is Alwawes. Toks tik pavadinimas ant buteliuko. Jis papraščiausiai kaip aliejukas plaukam smile.gif

o kur pirkai ax.gif
Atsakyti
Gal kuri bandete Loreal-Elvital seruma-aliejuka, maciau akcija maximose(anksciau neteko matyti)? Raudonas-dazytiems plaukams, rozinis-suteikiantis blizgesio. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 15 rugsėjo 2007 - 11:07
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 09 15, 09:16)
O aš ne per seniausiai nusipirkau Baltą skystą plaukų kristalą smile.gif Kol kas patenkinta smile.gif

Gal galima plačiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 09 14, 22:25)
Šiandien nusipirkau Salerm Pro*Line iš "Vitrina". Drekinantis aliejukas plaukams ir galiukams.  4u.gif
Gal kas bandė?  g.gif

Prašom apie jį plačiau: tūris, kaina, poveikis, kvapas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 09 15, 12:31)
Atsiprašau, pamiršau parašyt firmą  ax.gif Čia is Alwawes. Toks tik pavadinimas ant buteliuko. Jis papraščiausiai kaip aliejukas plaukam smile.gif


cia gal toks indelis- burbulas smile.gif jei apie ta pati snekam, turejau toki melyna(man patiko), bet girdejau, jog bespalvis geresnis smile.gif , bet as niekur nemaciau jo pirkti. lauksiu atsiliepimu 4u.gif o kokia jo kaina ax.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelinka: 15 rugsėjo 2007 - 15:54
QUOTE(jadzka @ 2007 09 15, 16:45)
Prašom apie jį plačiau: tūris, kaina, poveikis, kvapas ir t.t.

Dar nebandžiau.
50 ml, 56 Lt. Parašyta, kad drėkinantis.
Apie poveikį parašysiu vėliau. 4u.gif
Atsakyti
Dėl to Allwaves skysto kristalo.
Pirkau šiauliuose Martinoje. 75ml. 20lt. Tas pats burbulas.
Mano bespalvis.
Man kolkas patinka smile.gif Jis toks gan riebus, bet po kiek laiko ant plaukų nebesijaučia
kad perdaug būtų sulipę ar pan. Man pardavėja sakė, kad jis daugiau skirtas riebiem plaukam, žodžiu nedaug riebalina, tik suteikia minkštumo.
Šiuo metu tikrai sakau patenkinta - daug geriau už seniau turėtąjį avon serumą.
user posted image
Pas mane daiktas toks, tik kad baltas ( bespalvis)
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 09 15, 18:50)
Dėl to Allwaves skysto kristalo.
Pirkau šiauliuose Martinoje. 75ml. 20lt. Tas pats burbulas.
Mano bespalvis.
Man kolkas patinka smile.gif Jis toks gan riebus, bet po kiek laiko ant plaukų nebesijaučia
kad perdaug būtų sulipę ar pan. Man pardavėja sakė, kad jis daugiau skirtas riebiem plaukam, žodžiu nedaug riebalina, tik suteikia minkštumo.
Šiuo metu tikrai sakau patenkinta - daug geriau už seniau turėtąjį avon serumą.
user posted image
Pas mane daiktas toks, tik kad baltas ( bespalvis)

As turejau toki melyna burbula, nepamenu tiksliai kodel, bet man jis nepatiko, nepastebejau jokio poveiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 09 15, 17:17)
Dar nebandžiau.
50 ml, 56 Lt. Parašyta, kad drėkinantis.
Apie poveikį parašysiu vėliau.  4u.gif

Šiandien pabandžiau.
Šiek tiek yra tirštesnis už Semi de Lino. Bet plaukų neriebina, neapsunkina. Kvapo jokio. Kas labai gerai toms, kurios yra jautrios kvapams. thumbup.gif
Mano plaukai yra tamsus, ilgi, plonučiau.
Apie poveiki parašysiu už kokių 2 savaičių. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 16 rugsėjo 2007 - 13:27
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 09 15, 19:50)
Dėl to Allwaves skysto kristalo.
Pirkau šiauliuose Martinoje. 75ml. 20lt. Tas pats burbulas.
Mano bespalvis.
Man kolkas patinka smile.gif Jis toks gan riebus, bet po kiek laiko ant plaukų nebesijaučia
kad perdaug būtų sulipę ar pan. Man pardavėja sakė, kad jis daugiau skirtas riebiem plaukam, žodžiu nedaug riebalina, tik suteikia minkštumo.
Šiuo metu tikrai sakau patenkinta - daug geriau už seniau turėtąjį avon serumą.

Pas mane daiktas toks, tik kad baltas ( bespalvis)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 15, 12:05)
Gal kuri bandete Loreal-Elvital seruma-aliejuka, maciau akcija maximose(anksciau neteko matyti)? Raudonas-dazytiems plaukams, rozinis-suteikiantis blizgesio.  ax.gif  4u.gif

As turejau raudona, man labai patiko 4u.gif

Siandien isbandziau Avon seruma galiukams, man pasirode riebokas, kvapas nelabai, o del poveikio turbut dar per anksti kalbeti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 09 15, 11:31)
Atsiprašau, pamiršau parašyt firmą  ax.gif Čia is Alwawes. Toks tik pavadinimas ant buteliuko. Jis papraščiausiai kaip aliejukas plaukam smile.gif

Apie sia firma nelabai kaip atsiliepia profesionalai(pati skaiciau grozionamai.lt), ten kalba eina apie dazus, tai si firma prie prasciausiu g.gif
Atsakyti
[quote=tigrik,2007 09 16, 16:14]
As turejau raudona, man labai patiko 4u.gif

Siandien isbandziau Avon seruma galiukams, man pasirode riebokas, kvapas nelabai, o del poveikio turbut dar per anksti kalbeti unsure.gif
Papildyta:

o kam skirtas tas avon serumas? kokiems plaukams? mirksiukas.gif
Atsakyti