Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(vene @ 2007 09 14, 08:02)
Už kokį tūrį?  mirksiukas.gif


150ml. thumbup.gif
Atsakyti
Vishy tai gal jau isbandei ?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 09 14, 11:55)
Vishy tai gal jau isbandei  ?


siandien bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 09 14, 11:33)

O, gera kaina bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 09 14, 12:43)
O, gera kaina  bigsmile.gif  thumbup.gif

aha, tikrai gera bigsmile.gif reiks gal ir man sekanti sita pirkti rolleyes.gif
ViShy, o ten aliejaus konsistencija ar tokia biski lengvesne?
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 09 14, 14:15)
aha, tikrai gera  bigsmile.gif reiks gal ir man sekanti sita pirkti  rolleyes.gif
ViShy, o ten aliejaus konsistencija ar tokia biski lengvesne?


toks kaip aliejukas bigsmile.gif as ji parsisiunciau is uzsienio ax.gif o ESLAUDA lyg minejo jo kaina lietuvoje 80lt. bet vistiek apsimoka nes turis didelis thumbup.gif skaniai labai kveplia arbuziais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 09 14, 14:17)
toks kaip aliejukas  bigsmile.gif as ji parsisiunciau is uzsienio ax.gif o ESLAUDA lyg minejo jo kaina lietuvoje 80lt. bet vistiek apsimoka nes turis didelis  thumbup.gif skaniai labai kveplia arbuziais  wub.gif

aciu 4u.gif tikiuosi nebus cia lietuvoj parduodami kokie nors kitokie nei parsiunciami is uzsienio, kaip kad buna su kai kuria kosmetika doh.gif
reikes pasiieskot rolleyes.gif
Atsakyti
as naudoju selektyvo aliejuka su mineralais,ale kazkoks atstatantis... bet man patinka,neriebina plauku,lengvai sukuojasi,nuima plauku pasiputima,ir net priduoda blizgesio plaukams... zodziu atrodo kaip sveiki biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau Salerm Pro*Line iš "Vitrina". Drekinantis aliejukas plaukams ir galiukams. 4u.gif
Gal kas bandė? g.gif
Atsakyti
O aš ne per seniausiai nusipirkau Baltą skystą plaukų kristalą smile.gif Kol kas patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 09 15, 09:16)
O aš ne per seniausiai nusipirkau Baltą skystą plaukų kristalą smile.gif Kol kas patenkinta smile.gif


o kas per daiktas tas baltas skystas kristalas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2007 09 15, 10:56)
o kas per daiktas tas baltas skystas kristalas?  blink.gif


Atsiprašau, pamiršau parašyt firmą ax.gif Čia is Alwawes. Toks tik pavadinimas ant buteliuko. Jis papraščiausiai kaip aliejukas plaukam smile.gif
Atsakyti